שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  היה פיגוע בת"א? לא נורא, נמשיך לתת דו"חות
  בלה סטולר יצאה בצהריים מנתניה לאחר ששמעה על הפיצוץ באוטובוס בת"א, אך לא שבה בזמן לרכבה שחנה בכחול-לבן. "היו פקקים אדירים", היא טוענת לאחר שנקנסה ב-100 שקל. העירייה: הדו"ח ניתן ארבע שעות אחרי הפיגוע

  גם פיגוע לא מרשים במיוחד את פקחי עיריית תל-אביב: תושבת העיר בלה סטולר (33) גילתה בנובמבר האחרון, כמה שעות לאחר שמטען חבלה התפוצץ באוטובוס ברחוב שאול המלך, כי לרכבה שחנה ברחוב שפרינצק הוצמד דו"ח חניה בסך 100 שקל. סטולר החנתה את רכבה בשעות הבוקר בכחול-לבן, אך בשל הפיגוע והעומסים הכבדים בעקבותיו, היא התקשתה לשוב אל הרכב בזמן.

   

  כל עדכוני בחירות 2013 - באתר הבחירות של ynet

  הסיפורים הכי חמים לפני כולם - בפייסבוק של ynet 

   

  הפיגוע, שבו נפצעו 24 בני אדם, אירע סמוך לשעה 12:00. סטולר, העובדת כמתמחה במשרד עורכי דין, נסעה למשימה בנתניה לאחר שהחנתה את רכבה תל-אביב, והתכוונה לשוב אליו לפני סיום מועד החניה בשעה 17:00. בעקבות הפיגוע נסגרו לתנועה רחוב שאול המלך וכל הצירים המובילים אליו. במהרה נוצרו עומסי תנועה כבדים בכל אזור המרכז ככלל ותל-אביב בפרט, והם נמשכו כמה שעות.

   

  "החטא" ועונשו. סטולר ליד רכבה (צילום: מוטי קמחי)
  "החטא" ועונשו. סטולר ליד רכבה(צילום: מוטי קמחי)

   

  לדברי סטולר, "שמעתי בנתניה שהפיגוע אירע סמוך למקום שבו חניתי. לקחתי בשעה 14:00 מונית חזרה, אבל נכנסנו לפקקים אדירים. גם ברדיו דיווחו שהכול פקוק ושמומלץ להימנע מלהגיע לאזור תל-אביב. עם המונית גם אספתי את בתי מהגן. לא רציתי לנסוע איתה לאזור הפיגוע ולכן עברנו עם המונית גם דרך הבית. במקביל ביקשתי מחבר שיזיז את האוטו. הוא הגיע ב-17:10, 10 דקות אחרי שהסתיים מועד החניה, ומצא על השמשה את הדו"ח".

   

  סטולר החליטה לשלם את הדו"ח מפני שלא רצתה לצבור ריביות, אך פנתה באמצעות עורך דינה לעירייה בבקשה לביטול הדו"ח. "איך העירייה מצפה ממני להגיע באותו יום לרכב שלי מבלי לסכן אותי ואת בתי?" אמרה סטולר. "באותו יום אמרו לי במוקד שהפסיקו לתת דו"חות למשך שעתיים ואני התעכבתי
  קצת יותר, הזמן פשוט לא הספיק. זה באמת לא הכסף, זה פשוט לא הוגן. החניה לא הפריעה לתנועה, זה כחול-לבן".

   

  במכתב שהעביר עורך דינה של סטולר, אלון דוידוב, למחלקת הפיקוח ולראש העירייה רון חולדאי, צוין: "לא ייתכן שבמרחק קצר ממקום שבו נפגעו ישראלים בפיגוע, והאזור כולו חסום לתנועה, יעמוד לו פקח עם סטופר ויחכה לשעת הכושר לנצל את המצב לעשיית עושר לטובת קופת העירייה".

   

  מעיריית תל-אביב נמסר בתגובה כי "הדו"ח ניתן כארבע שעות לאחר הפיגוע ומעל לשעתיים לאחר שנפתחו צירי התנועה, ברחוב שפרינצק המרוחק ביותר מקילומטר ממקום הפיגוע. זאת בגין חניה באזור השמור לתושבי הרחוב בלבד. הפונה מוזמנת לפנות לאגף החניה, ובקשתה לביטול הדו"ח תיבחן על-ידי תובע עירוני מוסמך".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "היה פיגוע בת"א? לא נורא, נמשיך לתת דו"חות"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים