שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  הרשות השנייה: 'אייל גולן קורא לך' - לא בערוץ 2

  בניגוד לדיווחים לפיהם גמר הריאליטי המוזיקלי של ערוץ 24 יועבר לראשונה בשידור חי בערוץ 2, ברשות השנייה הודיעו לזכיינית "קשת" כי לא יאשרו את הדבר

  נשאר ב-24: הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו לא תאפשר לזכיינית "קשת" לשדר את גמר העונה השלישית של התוכנית "אייל גולן קורא לך" בערוץ 2.

   

  בימים האחרונים התפרסמו בתקשורת דיווחים לפיהם תוכנית הגמר של הריאליטי המוזיקלי תשודר לראשונה בערוץ 2, ולא בערוץ 24 בו היא משודרת בדרך כלל. עם זאת, ברשות השנייה החליטו שלא לאשר אופציה כזו - שכן בכך תעבור "קשת" על תנאי הזיכיון ותקדם את תכני ערוץ 24, שהיא שותפה באחזקת המניות שלו. הרשות הודיעה על החלטתה ל"קשת", ואף אסרה על הזכיינית לשדר פרומואים המקדמים את התוכנית בערוץ 2 - אלא אם כן אלה נרכשו כפרסומת לכל דבר.

   

  זו אינה הפעם הראשונה שבה שידור התוכנית "אייל גולן קורא לך" מעלה את השאלה האם מדובר בהפרת הזיכיון שניתן לקשת. ביולי האחרון נערך דיון בכנסת בעקבות הטענה של הזכיינית המתחרה "רשת" לפיה "קשת" מנסה לפגוע בה על ידי שיבוץ התוכנית בערוץ 24 בימי השידור של "רשת". עוד נטען

  כי מדובר בהפרת תנאי הזיכיון משום ש"קשת" עושה שימוש בערוץ הנישה שלה על-מנת לפגוע באחוזי הציפייה בזכיינית המתחרה. בתום הישיבה הוחלט להעביר את הבדיקה לרשות השנייה, אך חוות דעתה בעניין טרם התקבלה.

   

  אילת מצגר, מנכ"לית הרשות השנייה, מסרה ל-ynet: "שידור בערוץ 2 של התוכנית 'אייל גולן קורא לך' המשודרת בערוץ 24 הינו אסור על פי החלטת מועצת הרשות השנייה לגבי הגדלת אחזקות 'קשת' בערוץ 24, אשר אסרה על קידום תכני ערוץ 24 במסגרת שידורי ערוץ 2 אלא בדרך של פרסומת".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ערוץ 24
  "אייל גולן קורא לך". יישאר בערוץ 24
  צילום: ערוץ 24
  לאתר ההטבות
  מומלצים