שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  קיבוץ חולדה קחו חולדה

  האזרח י' מפציר בקיבוץ חולדה לעשות עימו ועם חולדתו חסד, ולקחת אותה תחת חסותם

  י' פונה קיבוץ חולדה עונה 

  י' פונה
  24 במרס 2000

  לכבוד קיבוץ חולדה שלום,

  עלי להתוודות שמימיי לא ביקרתי בקיבוצכם, אולם ממה ששמעתי הוא יפה להפליא, ואם תענו בחיוב לבקשתי ייתכן ואבקרכם בעצמי בקרוב, ובוודאי, כקודמי, אוהב את מה שאראה.

  איני כותב לכם לריק. לפני כשלושה חודשים התגלתה בחצר ביתי חולדה גדולה שבמבט ראשון נראתה מבחילה למדי. היא נהגה לכרסם צינורות חשמל ומים וגרמה לנו נזקים לא מבוטלים. בוקר אחד הזמנתי מדביר מקצועי כדי לחסל אותה, אולם להפתעתי, כמה ימים לפני מועד ההדברה, מצאנו את כלבנו האהוב מני משחק בחצר עם החולדה בכדור. היא דחפה את הכדור לעברו באפה והוא רץ והביא לה את הכדור חזרה כדי שתזרוק אותו לעברו. מובן שבאותו רגע ביטלתי את המדביר ומאותו יום הפכה החולדה לחיית מחמד רצויה ואהובה בחצרנו. כשאינה משחקת עם הכלב מני, היא מתנמנמת על גבה בשמש והתגלתה לנו כחיה אינטיליגנטית במיוחד כשבוקר אחרי בוקר היא סוחבת מהשער את עיתון הבוקר שלנו עד לדלת (חוץ מיום שישי, כשהעיתון ממש כבד).

  לצערנו לאחרונה סובלת החולדה ממה שנראה כדכאון, היא אינה אוכלת את הבונזו של מני, לא משחקת כלל והפסיקה להתמנמם בשמש. תחת זאת היא מתהלכת בחצר הלוך ושוב משך כל היום. התייעצתי עם וטרינר שסובר שהחולדה פשוט סובלת מבדידות והיא זקוקה לבן-זוג.

  ידיד המכיר את קיבוצכם היטב (זה שסיפר לי כמה הוא נאה ויפה) סיפר לי שכמו לכל הקיבוצים אתם מתהדרים בפינת חי, אלא שכמתחייב משמכם, שלכם בנויה על טהרת החולדות. אודה לכם אם בשם ידידי החולדות תהיו מוכנים לקלוט עוד חולדה אחת שתיגאל מייסורי הבדידות שלה ותעניק מעצמה לפינת החי שלכם. אנא ענו לי בחיוב ובמהרה, החולדה מאוד סובלת.

  שלכם,

  יואל קרני

  קהילת ציון 23

  הרצליה

  46382

  חזור למעלה
  קיבוץ חולדה עונה
  קיבוץ גורדוניה חולדה

  לכבוד יואל קרני

  ליואל שלום,

  קיבלנו מכתבך הלבבי בקשר לחולדת המחמד שלך והקשר לקיבוצנו.

  לצערי, למרות שקיבוצנו אכן יפה ונאה:

  א. אין לנו פינת חי.

  ב. חולדות אצלנו מסווגות רק כמזיקות.

  ג. עדיין לא ברור לנו האם אתה מתכוון באמת או שאולי רק צוחק עלינו.

  ד. מקווה שתמצא דברים יותר טובים עבור הקיבוץ שלנו.

  בברכה,

  מזכירה טכנית

  חזור למעלה
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מכתב התשובה המקורי של קיבוץ חולדה
  לאתר ההטבות
  מומלצים