שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אפליקציה תקבע - מה גודל איבר המין של הדייט

  הגודל חשוב? אפליקציה חדשה, שפותחה על-ידי רופא קנדי מבטיחה להעריך את גודל איבר המין על-פי נתונים פיזיולוגיים שתזינו כמו גובה ואורך האצבעות. בנוסף מכילה האפליקציה עבודות מחקריות מכל העולם שבדקו תפיסות חברתיות לגבי אורך איבר המין הגברי

  אולי הגודל לא קובע, אבל יש כאלו שמעדיפים לדעת מראש. אפליקציה חדשה מאפשרת הערכת גודל איבר המין, בהתחשב בנתונים פיזיולוגיים כמו גובה, אורך האצבעות וגם נטייה מינית. האפליקציה שזכתה לשם Predicktor מכילה גם נתונים השוואתיים ומחקריים על הרגלי המיניות של גברים ונשים בעולם. 

   

  עוד כתבות

   

  בין הנתונים הנמצאים באפליקציה, קיימים גם מחקרים המשווים תפיסות חברתיות ביחס לגודל איבר המין הגברי ברחבי העולם. בנוסף, גם מחקרים שבדקו את העדפות הנשים בעולם לגבי גודל איבר המין כפרמטר בבחירת בן זוג. באמצעות המחקרים הללו ניתנת לגברים נקודת מבט נוספת לגבי השאלה, האם אורך איבר המין שלהם הוא לא קצר מדי.

     

  סרטון הסבר על האפליקציה החדשה

   

  את האלגוריתם שמחשב את גודל האיבר פיתח ד"ר כריס קאליגן הקנדי. הנתונים הפיזיולוגיים המשמשים פרמטרים בנוסחה לניבוי אורך איבר המין, נבחרו בעקבות תוצאות מחקרים שנערכו ברחבי העולם שמצאו קשר בין נתונים אלו לאורך איבר המין. לדברי קאליגן, בעוד שהמוצא של האדם מעולם לא היווה אינדיקציה לאורך של איבר המין, הנטייה המינית למשל, דווקא כן. "מחקרים הראו כי איבר מינם של גברים הומוסקסואליים היו ארוכים יותר משל גברים הטרוסקסואליים".

   

  "מאפשר לגברים להפסיק לחיות בחרדה"

  ד"ר קאליגן מסביר כי גם אם התוצאות לא מדויקות במאת האחוזים, המטרה היא להצביע על מגמה אפשרית ולאפשר לגברים רבים להפסיק לחיות בחרדה, בתחושה של חוסר סיפוק וחוסר ביטחון עצמי לגבי גודל האיבר שלהם.

   

  לדבריו, השילוב בין הנתונים הפיזיולוגיים, והמחקרים ההשוואתיים לגבי אורך איבר המין ברחבי העולם, מאפשר לגברים לדעת מה קורה בשאר העולם, ולהרגיש כאמור פחות חרדה וחוסר ביטחון, ולהפסיק לחפש אחר פתרונות לשינוי המצב. "לאחר שהם רואים את הנתונים המופיעים באפליקציה, הם יכולים להבין איפה הם נמצאים על הסקאלה".

   

  קאליגן מסביר כי "לא מדובר בנתונים המבוססים על עדויות מחדרי מיטות של זוגות, אלא על נתונים מחקריים ואמפיריים מכל העולם, שגילו כי אורך איבר המין הוא פרמטר חשוב בבבחירת בן זוג".

   

  האפליקציה ניתנת להורדה רק לטלפון אנדרואיד ומחירה בחנות האפליקציות הוא 3 דולרים.

   

     


   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אפליקציה שמאפשרת להשוות מול כל העולם
  צילום: shutterstock
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים