שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  קדם אירווזיון סיבוב ראשון: קטלין רייטר בפנים

  בסבב התחרות הראשון של קדם האירוויזיון, זכו השירים: "עד אליי" של קטלין רייטר, "Forever" של שני זמיר, ו"Love Is One", של רון ויינרייך שגם זכה לאהדת השופטים. נשארה בחוץ: ליהיא גרינר

  לשלב הגמר של תחרות קדם האירווזיון 2013 של הערוץ הראשון, שייערך בשבוע הבא העפילו הערב (ג') השירים: "עד אליי" של קטלין רייטר, אחריו "Forever" של שני זמיר, ו"Love Is One", של רון ויינרייך. השיר הרביעי שנבחר להתמודד בשלב גלגל ההצלה הוא "היום" של יהודה גברה, שבדומה לויינרייך זכה גם הוא לאהדת השופטים.

   

   

  קטלין רייטר. העפילה ראשונה לשלב הגמר  ()
  קטלין רייטר. העפילה ראשונה לשלב הגמר

   

  את משדר טרום תחרות קדם האירווזיון הנחו הזמרת אורנה דץ והשחקן רון שחר שאף ביצעו שיר מיוחד עבור הערב. המשדר הוקדש לשנות השבעים ועל החלק האמנותי של הערב הופקד הזמר משה פרץ. צוות שופטי התחרות כלל את: משה דץ, דפנה דקל, אילנית, אורי פסטר ומירה עוואד. קולות השופטים היוו 50 אחוז מההכרעה הסופית של הזוכים, כש- 50 האחוז האחרים היו קולות הצופים ששלחו מסרונים למתמודד המועדף עליהם.

   

  מנחי הערב: אורנה דץ ורון שחר ()
  מנחי הערב: אורנה דץ ורון שחר

   

  הערב נפתח במחרוזת שירים הכוללת את השירים "נתתי לה חיי", "נולדתי לשלום" "ולנטינו" ו"זה טוב זה טוב", בביצועם של מנחי המשדר. אחר כך עלו בזה אחר זה עשרת המתמודדים וביצעו את שירם. בתום השלב הזה נפתחו הקווים להצבעת הקהל, ועל הבמה עלה הזמר משה פרץ ששר בעיבוד מיוחד את השיר זוכה האירוויזיון ב-1979 "הללויה", של להקת "חלב ודבש".

   

  נשארה בחוץ: ליהיא גרינר ()
  נשארה בחוץ: ליהיא גרינר

   

  מלבד הזוכים התמודדו הערב בסיבוב הראשון על הזכות לעלות לגמר: ליילה עם השיר "בוא", אדיר גץ עם "העיקר שאני שר", אורטל אופק עם השיר "תגיד לי למה", עדי צ'זרה עם "לא ניתן לך ליפול", אדרת עם "Victory", וליהיא גרינר ועומרי 69 סגל עם השיר "Just Like Me", שנאלצו לוותר על החלום להגיע לאירוויזיון.

   

  המשדר שנערך הערב, הינו חלק ראשון מתוך שלושה משדרים שיתקיימו מחר ומחרתיים. שלושת הזוכים בכל משדר כזה יעלו לשלב הגמר של התחרות, שייערך במשדר מיוחד ב-7 במרץ. המתמודדים שיגיעו למקום הרביעי בכל משדר, ישתתפו במשדר "גלגל הצלה" מיוחד שיערך ביום ראשון הקרוב, 3 במרץ - כך שמשדר הגמר יכלול עשרה מתמודדים בסך הכל, שינסו להגיע לתחרות האירווזיון שתיערך השנה במאלמו שבשבדיה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אורנה דץ, רון שחר. קדם אירוויזיון
  לאתר ההטבות
  מומלצים