שתף קטע נבחר

YouPhone לפסח: 10 ש' לשיחות ללא הגבלה

החברה מציעה ללקוחות חדשים לשלם 10 שקלים בחודש למשך 3 חודשים על שיחות והודעות SMS ללא הגבלה ועל 1 ג'יגה גלישה, או 20 שקלים על מסלול דומה הכולל 3 ג'יגה גלישה. אלו מבצעים מוצעים בסלולר בימים אלה ואלו כבר בוטלו?

חברת הסלולר YouPhone של קבוצת אלון מציעה מבצע לפסח: שיחות והודעות SMS ללא הגבלה וחבילת גלישה המוגבלת בנפחה ל-1 ג'יגה ב-10 שקל לחודש, למשך 3 חודשים למצטרפים דרך אתר האינטרנט של החברה וחודשיים למצטרפים דרך נקודות המכירה במגה ותחנות הדלק דור אלון. 

 

 

הגדלת חבילת הגלישה ל-3 ג'יגה, תביא לעלות של 20 שקל בחודש. אחרי 3 חודשים, או חודשיים, המחיר יעלה ל-79 שקל בחודש. בכך, החברה מבטלת את המבצע שהיה לה עד כה למצטרפים חדשים: 39 שקל לחודש, למשך 4 חודשים.

 

המחיר החדש של YouPhone נמוך לעומת המבצע השני הכי טוב בשוק: המבצע של HOT מובייל. ב-HOT מובייל מציעים, בהצטרפות טלפונית בלבד, 29.90 שקל ל-4 חודשים עבור מסלול של שיחות, הודעות SMS ללא הגבלה, שיחות ל-31 יעדים נייחים בחו"ל (ושני יעדים סלולריים: ארה"ב וקנדה), גלישה סלולרית בנפח 3 ג'יגה וספק אינטרנט ביתי חינם: HOTnet. אחרי כן, המחיר מאמיר ל-99 שקל בחודש. קו נוסף: ב-9.90 שקלים בלבד.

 

באתר HOT מובייל עדיין מציעים את המבצע הקודם של החברה, 9.90 שקל לחודש ל-4 חודשים, לסלולר ללא הגבלה וספק אינטרנט ביתי, אבל הוא כבר לא רלוונטי מ-28 בפברואר, כך נאמר לנו בשירות הלקוחות.

 

עקב כך, ב-HOT מובייל המחיר החודשי הממוצע לשנה עומד על 75.96 שקל לחודש במסגרת מבצע זה ואילו ב-YouPhone על 61.75 שקל לחודש (עבור 1 ג'יגה גלישה בהצטרפות דרך האתר) ועד 69.16 שקל בחודש (עבור 3 ג'יגה גלישה בהצטרפות דרך מוקדי המכירות). בנוסף, כרטיס סים עולה YouPhone 39 שקל מחיר חד פעמי שקל וב-HOT מובייל: 49 שקלים.

 

עם זאת, ב-HOT מובייל מקבלים במסגרת המבצע גם ספק אינטרנט ביתי במהירות של עד 100 מגה. בנוסף, ב-YouPhone גובים קנס על חריגה מחבילת הגלישה וב-HOT מובייל - אין גבייה כזאת. 

 

אלו עוד מבצעים קיימים כרגע בשוק הסלולר?

ב-012 מובייל (של פרטנר) מציעים 44 שקל בחודש למסלול ללא הגבלה, למשך חצי שנה כשבתום ששת החודשים התעריף יתעדכן ל-98 שקל לחודש. אפשר לבחור בין חבילת גלישה 2 ג'יגה + שיחות לחו"ל - 42 מדינות, או בין חבילת גלישה של 3 ג'יגה + שיחות לארה"ב וקנדה ללא הגבלה (לניידים ונייחים).

 

המבצעים של רמי לוי תקשורת (שקל בחודש למשך 3 חודשים) ופלאפון (3 חודשים חינם) - הסתיימו. ברמי לוי מציעים כעת 88 שקל לחודש למסלול "לגבלה" ו-1 ג'יגה גלישה. בהום סלולר הפסיקו להציע את המבצע המדורג של החברה: 19 שקל לחודש הראשון, 39 שקל לחודש השני, וחזרו למבצע 69 שקל לחודש למשך 3 חודשים ראשונים. בשירות הלקוחות אמרו לנו שאם נתקשר לשירות בתום שלושת החודשים, נוכל להאריך את מחיר המבצע לעוד חצי שנה.

 

בפלאפון מציעים ללקוחות לשלם 99 שקל לחודש עבור מסלול שיחות והודעות SMS ללא הגבלה ו-1 ג'יגה גלישה, כשצריכה של כל 1GB נוספים (או חלק מהם) מחויבת בתשלום של 25 שקל עד 3 ג'יגה כשאחריה יש האטת מהירות. זה מסלול שמתומחר 229 שקל בחודש, אך הוא כולל זיכוי קבוע של 129.9 שקל בחודש. למתניידים, יש זיכוי נוסף, של 30 שקל בחודש, כך שהמחיר יורד בעצם ל-69 שקל בחודש, אך רק למשך 4 חודשים והוא מותנה בצריכה בפועל של 50 יחידות בחודש.

 

אם אתם רוצים לגלוש בנפח 3 ג'יגה, תתבקשו לשלם לפלאפון 119 שקל בחודש, עם זיכוי חודשי למתניידים של 20 שקל בחודש למשך חצי שנה, כלומר המחיר החודשי עומד על 99 שקל. הזיכוי החודשי יינתן בכפוף לצריכה של 50 יחידות בחודש . יחידה היא דקת שיחה/הודעת SMS/ 1KB גלישה. (לא כולל דקות לחו"ל, מחו"ל, פרימיום ומספרי חינם).

 

בסלקום מציעים מסלול ללא הגבלה ב-119 שקל לחודש, הכולל 1 ג'יגה נפח גלישה. מחיר גבוה יחסית לשוק. מתניידים לחברה מקבלים החזר כך שהמחיר החודשי יורד ל-95 שקל לחודש - מחיר לשנה בלבד. עוד מוכרים שם "חבילה זוגית" ב-199 שקל לחודש שכוללת 2 מנויי סלולר, ספק אינטרנט ביתי (נטוויז'ן) של 15 מגה וקו טלפון ביתי.

 

באורנג' מציעים מסלול שיחות והודעות ללא הגבלה ב-135 הכולל 1 ג'יגה גלישה, או 125 שקל לחודש לשנה, הכולל 500 מ"ב גלישה. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
YouPhone. כרגע המבצע הכי טוב בשוק
מומלצים