שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  המכללה האקדמית בוינגייט: תואר מוסמך במדעי הספורט
  לימודי M.P.E לתואר שני במכללה האקדמית בוינגייט מאפשרים לכם להעשיר את הידע הספורטיבי שלכם, ומהווים גשר להשתלבות במגוון תפקידים בכירים בריכוז, בפיקוח, בניהול ובהובלת פרויקטים של מדעי התנועה והספורט

  *התכנים במדור זה מוגשים בשיתוף עם המוסדות האקדמיים המציגים

   

  חינוך גופני מוכר כתחום עיסוק ייחודי ומסודר זה 200 שנה, ובתוך כך התפתח כמדע העוסק בחקר תנועת האדם והתנהגותו כמערכת גוף-נפש (פסיכומוטורית)

  אשר יישומיו רבים ונרחבים בתחומי החינוך, הספורט ושיקום התפקוד התנועתי. תחום דעת זה מוכר בארצות שונות כ"מדעי הספורט", "לימודי תנועת האדם" (Human Movement Studies) או "קינסיולוגיה" (Kinesiology).

   

  אם גם אתם מעוניינים להעשיר ידע בתחומי הדעת הייחודיים של מדעי התנועה והספורט - אם כבסיס להתמחות נוספת לאנשי מקצוע מתחומי דעת סמוכים כגון פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, תזונה, מנהל עסקים, הנדסה, ארגונומיה ומדעי התנהגות, ואם כבסיס מקצועי ומדעי למחקר בתחומי החינוך הגופני, האימון והשיקום בתנועה - תואר שני במדעי החינוך הגופני במכללה האקדמית בוינגייט הוא בשבילכם!

   

   

  המכללה האקדמית בוינגייט היא מוסד מוכר להשכלה גבוהה, המכשירה לחינוך, לאימון ולשיקום בתחומי החינוך הגופני והספורט. המכללה נמצאת במכון וינגייט, בין שמורת פולג לבין הים, בצדו המערבי של כביש החוף. כדי ליצור סביבת לימודים איכותית ומתאימה לצורכי הסטודנטים קיימים במכללה אולמות הרצאה מרווחים, מתקנים חדשים, מעבדות לימוד מתקדמות וספרייה עדכנית ומלמדים בה מורים ומרצים בעלי שם מהארץ ומרחבי העולם.

   

  התכנית מתאימה לבוגרי מסלול אקדמי בעלי תואר ראשון בחינוך הגופני או בתחום אחר (עם לימודי השלמה). תכנית המוסמך במדעי החינוך הגופני והספורט (M.P.E) של המכללה האקדמית בוינגייט אושרה על ידי המועצה להשכלה גבוהה בשנת 2001, וכוללת לימודים במסלול עם תזה ומסלול לימודים לתואר נלמד (ללא תזה).

   

  סגל המורים והעובדים במכללה אימץ את ערך המצוינות בחינוך כדי להעניק הכשרה מיטבית בתחום החינוך הגופני, הבריאות והספורט. הלימודים במכללה הם חוויה אקדמית ומקצועית. המכללה האקדמית בוינגייט שמה לה למטרה להכשיר בוגרים בעלי התמחות אקדמית גבוהה, אשר יוכלו ליזום עבודות מחקר ופיתוח במדעי התנועה והספורט ולהשתתף בהם, להעמיק את הידע של מורי החינוך הגופני והספורט בכל מערכות החינוך הקיימות ולהכשיר מורים להוראת מדעי התנועה בתכניות לבחינות בגרות בחינוך הגופני ברמה מוגברת של ארבע וחמש יחידות לימוד.

   

  בנוסף, התכנית מכשירה כוח אדם לתפקידי הדרכה, אימון וייעוץ בתחומים של מדעי החינוך הגופני בארגוני ספורט, רשויות מקומיות, כוחות הביטחון ומסגרות פרטיות, לצד הכשרת סגל בכיר לתפקידי תכנון, ארגון, פיקוח וניהול של הפעילות הגופנית והספורט בבתי ספר, ברשויות המקומיות ובמוסדות הספורט בישראל.

   

  כמו כן, התכנית מכשירה מומחים ואנשי מקצוע לשיקום בתנועה ולטיפוח הפעילות הספורטיבית אצל תלמידים בחינוך המיוחד ואצל קבוצות אוכלוסייה אחרות בעלות צרכים מיוחדים (שיקום לב, ספורט נכים ופעילות גופנית בגיל המבוגר).

   

  בתכנית המוסמך מוצעות שתי מגמות:

   

  1. המגמה למדעי החיים של הפעילות הגופנית - הלימודים במגמה זו הם בתחומים של הפיזיולוגיה של המאמץ, ביומכניקה ושיקום בתנועה.

   

  2. המגמה למדעי ההתנהגות והיבטים פדגוגיים של הפעילות הגופנית - הלימודים במגמה זו הם בתחומים של תכניות לימודים ודרכי הוראה בחינוך הגופני, פסיכולוגיה של הספורט ותרבות הפנאי והנופש, היבטים בסוציולוגיה ובפילוסופיה של הספורט, ניהול ספורט והיסטוריה של הספורט.

   

  התכנית בונה לסטודנטים גשר מקצועי להשתלבות בתפקידים בכירים בריכוז, בפיקוח, בניהול ובהובלת פרויקטים, ולהתמקדות בתחומי דעת ויישום ייחודיים של מדעי התנועה והספורט כגון מדעי החיים, מדעי החברה, פעילות גופנית מותאמת למצבי מוגבלות וזיקנה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים