שתף קטע נבחר

"הכרית הוורודה‭:"‬ מלונות ידידותיים לגייז בברלין

40 בתי מלון, חלקם יוקרתיים, יהיו חלק מפרויקט "מלונות הכרית הוורודה" בבירת גרמניה, שמטרתו סובלנות ושמירה על צורכיה המיוחדים של הקהילה הגאה בעיר. מי רוצה להיות בל-בוי?

תחת הכותרת "בירת גרמניה ורודה‭,"‬ השיקה לשכת התיירות של ברלין את פרויקט "מלונות הכרית הוורודה‭,"‬ הכולל 40 בתי מלון, חלקם יוקרתיים.

 

הפרויקט, שהושק ביריד התיירות הגדול בעולם, ‭,ITB‬ שנערך בשבוע שעבר בעיר, נועד לפתוח מלונות לחברי הקהילה הגאה, ולתת להם כבוד, סובלנות, ושמירה על צורכיהם המיוחדים. המלונות, שגם עובדיהם חברי הקהילה, אף מתחייבים לפעול נגד הומופוביה, לתרום לקהילה, להשתתף בסדנאות ובפרויקטים שמקיימת לשכת התיירות העירונית בקרב חברי הקהילה, ועוד.

 

עוד על תיירות וגאווה:

 

בין המלונות המשתתפים בפרויקט ניתן למצוא את ווסטין גרנד ברלין, אינטרקונטיננטל, נובוטל, רדיסון־בלו, גרנד הוטל אספלנדה, עלמה שלו־ סהוטל, מלונות הבוטיק אינדיגו ועוד.

 

"הפרויקט פונה להומוסקסואלים, לסביות, ביסקסואלים וטרנסג'נדרים, ונועד לתת להם את ההרגשה שהם רצויים בבתי המלון הללו, לא רק בשל כספם‭,"‬ סיפר כריסטיאן טנצר מלשכת התיירות של ברלין ‭.VisitBerlin‬ לדבריו, יש כאן "הוצאה מהארון" של המלונות מתוך כלל המלונות בעיר, ואלו יהיו חוד החנית, שיפתח את העיר לעוד ועוד מלונות ולעוד אורחים מהקהילה.

 

"בעבר היו מלונות ששמו בחוץ דגל של הקהילה ואמרו שהם 'גיי פרנדלי' - אבל זה היה בעיקר כי הם רצו את הכסף של הגייז, ופחות נתנו להם הרגשה טובה או ידעו להתמודד עם צרכים מיוחדים‭,"‬ אמר טנצר. "הפרויקט נועד להכשיר עובדי מלונות לדעת כיצד לקבל את אנשי הקהילה‭."‬

 

המלונות יוצאים מהארון. שער ברנדנבורג בברלין (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
המלונות יוצאים מהארון. שער ברנדנבורג בברלין(צילום: shutterstock)

 

יו קן רינג מיי בל, בוי

לדבריו, לשכת התיירות פועלת עם בתי המלון כדי להפוך את העיר ליעד מבוקש ונחשק יותר בקהילה ההומו־לסבית. כל המלונות שמשתתפים בפרויקט של ‭PINK PILLOW‬ מתחייבים לתרום לקהילת הלהט"ב ולתמוך בפעילויותיה.

 

אנשי המלונות מתחייבים באמנה להשתתף בסדנאות, לפעול נגד הומופוביה, ולטפח סביבת עבודה של כבוד וסובלנות כלפי עובדים במלון שהם חברי הקהילה.

 

בכניסה לכל אחד מהמלונות המשתתפים בפרויקט החדש מוצג שלט בולט, המפרט את האמנה שעליה חתומים המלונות.

 

אתר האינטרנט של לשכת התיירות בברלין נרתם אף הוא וכולל בתוכו מידע על הפרויקט, על ההתחייבות של בתי המלון, על אירועים של הקהילה, חבילות נופש, ונושאים נוספים שעשויים לעניין את האורחים.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
גאים ללון. מתוך פרויקט "מלונות הכרית הוורודה"
מומלצים