שתף קטע נבחר

ח"כ מירי רגב: תיק החינוך לשי "טירון" - חוצפה

חברת הכנסת מהליכוד הגדירה את דרישת יש עתיד לקבל את התיק "עזות מצח", ובחרה לעקוץ את המועמד של לפיד. לטענתה, "משמעות הבקשה היא להדיח שר מצטיין"

גוברת התסיסה בליכוד נגד דרישות השותפות הקואליציוניות ונגד מיעוט התיקים שככל הנראה תקבל המפלגה בהסכם להקמת הממשלה. ח"כ מירי רגב הגיבה הערב (ב') על דרישת יש עתיד לקבל את תיק החינוך והגדירה אותה "עזות מצח וחוצפה".

 

המו"מ הקואליציוני - כתבוצת נוספות ב-ynet:

 

המו"מ בין המפלגות נכנס ביום ראשון להילוך גבוה, ובפגישה היום בין בנימין נתניהו, יאיר לפיד, נפתלי בנט ואביגדור ליברמן, הוסכם ככל הנראה כי מספר השרים בממשלה יעמוד על 20 (לא כולל ראש הממשלה) ושמונה סגני שרים.

 

היחס בין מספר חברי הכנסת לשרים בליכוד יהיה גדול מאשר אצל הסיעות האחרות, אבל זה לא מרגיע את הח"כים מהמפלגה. בהתייחסה לדרישה של יש עתיד לקבל את תיק החינוך בחרה רגב לעקוץ את ח"כ שי פירון: "משמעות הבקשה היא הדחה של שר חינוך מצטיין (גדעון סער, מ"א) שהוביל רפורמות גדולות ומוצלחות, עבור מינוי אדם לא מנוסה כמו שי 'טירון'".

 

רגב הדגישה שלדעתה על הליכוד להתעקש על תיק החינוך, "בהמשך לאמירותיו של ראש הממשלה, שלפיהן יש חשיבות בהמשכיות, בוודאי כשמדובר בתפקיד חשוב כזה".

 

במקביל, סער זכה לתמיכה גם מגורמים במערכת החינוך. ארגון המורים, הסתדרות המורים, השלטון המקומי ותנועות הנוער פרסמו הודעות הקוראות לראש הממשלה להשאיר את סער בתפקיד קדנציה נוספת. "אנו חוששים מאוד ששר חדש שיבוא עם מדיניות משלו, טובה ככל שתהיה, עלול לעצור את הקיים ואף לבטל את הישגי קודמו", אמר יו"ר ארגון המורים, רן ארז.

 

בהכנת הידיעה השתתפה שחר חי
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ח"כ רגב. רוצה המשכיות
צילום: גיל יוחנן
מומלצים