שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אלבר זה לא רק ליסינג - מעתה גם קטנועים
  אלבר-מוטו השיקה מחדש את מותג דיאלים הקוריאני, עם ארבעה דגמי קטנועים ואופנוע. המטרה המוצהרת: להפוך תוך שלוש שנים לאחת משלוש יבואניות הרכב הדו-גלגלי הגדולות בישראל

  בקיץ האחרון דיווחה חברת הליסינג אלבר כי בכוונתה להשתלב בשוק הדו-גלגלי המקומי, ולייבא מחדש ארצה את מותג דיאלים הקוריאני, זה שזכה בסוף שנות ה-80 להצלחה נאה, אך נעלם מהכבישים המקומיים תוך שנים ספורות. גם ניסיון לחדש את היבוא בראשית שנות ה-2000 נכשל.

   

  דיאלים S3 - אמור להיות המצליח מכולם
  דיאלים S3 - אמור להיות המצליח מכולם

   

  כעת מבטיחים אנשי אלבר-מוטו, חברת הבת שתשווק את קטנועי ואופנועי דיאלים, כי המצב שונה. הביטחון בקרב אנשי החברה שופע, והם אינם מהססים להצהיר כי בכוונתם להפוך לאחד משלושת יבואני הרכב הדו-גלגלי הגדולים בישראל עד 2015. זאת, דווקא כאשר ההתאוששות הצפויה בשוק הדו-גלגלי אינה מופיעה כבר שנים מספר. באלבר מאמינים כי הגודש בכבישים, יחד עם עליה נוספת במחירי הדלק והחמרת בעיית החניה בעיר, תגרום בסופו של תהליך לצמיחה הרצויה.

   

  דיאלים S1 - יותר קטן, יותר זול
  דיאלים S1 - יותר קטן, יותר זול

   

  באלבר, האמונה והמוכרת בעיקר בפעילות הליסינג הענפה, מציעים את הכלים השונים של דיאלים בחבילת ליסינג ל-18 או 36 חודשים, הכוללת טיפולים ושרותי גרירה. החברה תציע כמובן גם שירותי טרייד-אין ומימון, אותם היא מכירה היטב. שיווק הכלים יעשה ב-46 נקודות המכירה של אלבר ברחבי הארץ, והמערך הטכני יכלול מוסך מרכזי בת"א, שמונה מוסכי משנה מורשים וניידות שירות של אלבר, אשר יעניקו מעתה סיוע גם לכלים דו-גלגליים. בעניין זה ראוי להזכיר כי האחריות לדגמי דיאלים השונים היא לשנתיים, ללא הגבלת ק"מ.

   

  Roadwin - ויש גם אופנוע בסיסי במחיר שווה לכל נפש
  Roadwin - ויש גם אופנוע בסיסי במחיר שווה לכל נפש

   

  בשלב ראשון ישווקו בארץ ארבעה דגמי קטנועים ואופנוע אחד, בנפחים של עד 250 סמ"ק. הדגם שעתיד להיות הפופולארי מכולם הוא ה-S3, קטנוע גדל-ממדים

  שאמור להתחרות בסאניאנג ג'וימקס המצליח, ומגיע בגרסאות 125 ו-250 סמ"ק. המנועים מוזרקים עם קירור מים וגל זיזים עילי כפול, ומספקים 13 ו-25 כ"ס בהתאמה. רשימת הציוד כוללת מערכת בלימה משולבת, חישוקי "14 מלפנים ו-"13 מאחור, התנעה ללא מפתח, פתיחת תא מטען חשמלית ותאורה עם נורות Led. מחיר ה-125 סמ"ק הוא 19 אלף שקלים, מחיר ה-250 (Advance) הוא 25 אלף שקלים. בשני המקרים המחיר כולל אגרות רישוי.

   

  הקטנוע הבסיסי של דיאלים בארץ הוא ה-S1 בעל מנוע 125 סמ"ק מוזרק, עם קירור אוויר-שמן והספק מרבי של 11.5 כ"ס. מחירו 14 אלף שקל, ובמחיר זה תקבלו גם מערכת בלימה משולבת עם דיסקים מלפנים ומאחור וחישוקי "13.

   

  קטנוע מוזר בשם B-bone - שלדה, בלי פלסטיקה
  קטנוע מוזר בשם B-bone - שלדה, בלי פלסטיקה

   

  יוצא דופן בין דגמי דיאלים ובכלל הוא ה-B Bone, קטנוע עירום נטול פלסטיקה ותא מטען, עם רגליות במקום מדרס רגליים ומנוע ה-S1. לא ברור מה סיכויי ההצלחה של ה-B Bone המיוחד, בהתחשב בשוק המקומי-שמרני שחובב פלסטיקה מוחצנת. נראה כי עיקר תפקידו יהיה ליצור תשומת לב ומודעות למותג דיאלים. המחיר: 16 אלף שקלים. לבסוף יש גם אופנוע, בשם Road wind. האופנוע עירום ובסיסי, מיועד למתחילים ומצויד במנוע ה-125 סמ"ק מקורר האוויר-שמן של החברה. מחירו 20 אלף שקלים.

   

  בהיצע הדגמים של דיאלים ישנם גם אופנוע ספורטיבי ואופנוע קרוזר בנפחי 125 ו-250 סמ"ק, אך נכון לעתה - למרות שהוצגו במסיבת העיתונאים - טרם הוחלט על שיווקם כאן.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "אלבר זה לא רק ליסינג - מעתה גם קטנועים"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  נא להכיר - דאלים S1
  יש שלט - לא צריך מפתח - S3
  אזור הפיקוד ב-S1
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים