שתף קטע נבחר

אזרח סודני ניסה לתקוף ילדה - האב השתלט עליו

דרמה לילית בדרום תל אביב: סודני פרץ לדירה, ניסה לתקוף ילדה בת 8, דקר את אמה שניסתה לסייע ופצע אותה קל. אב המשפחה תקף אותו בחזרה ופצע אותו קשה. חשד כי הפורץ ניסה לתקוף מינית את הילדה. שכן: "מפחיד מה שקורה פה"

דרמה לילית בתל אביב: אזרח זר מסודן פרץ לדירה בשכונת יד אליהו בדרום העיר, ניסה לפי החשד לתקוף ילדה בת 8, דקר את אמה ופצע אותה קל. בתגובה תקף אותו אב המשפחה ופצע אותו קשה. נבדק חשד שהפורץ ניסה לתקוף מינית את הילדה. שכן: "זה מפחיד מה שקורה כאן, המשטרה חייבת להתעורר".

 

חדשות נוספות בארץ:

 

מהחקירה עולה כי הפורץ חדר לבית בסביבות השעה 5:30 וגנב את מכשיר הטלפון הסלולרי של האישה. לאחר מכן נכנס לחדר שבו ישנו שלושה ילדי המשפחה, והתקרב למיטתה של הילדה. היא החלה לבכות והאם התעוררה, נכנסה לחדר ושם דקר אותה הפורץ ופצע אותה קל. בשלב זה האב, שככל הנראה מתמחה באומנויות לחימה, התעורר משנתו, היכה את החשוד באגרופים, השתלט עליו וקשר אותו באמצעות חוט הטלפון כדי שלא יברח עד שתגיע המשטרה.

 

חלון הדירה שממנו נכנס הפורץ (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
חלון הדירה שממנו נכנס הפורץ(צילום: מוטי קמחי)

 

זירת האירוע בדרום תל אביב (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
זירת האירוע בדרום תל אביב(צילום: מוטי קמחי)

 

אל המקום הגיעו כוחות משטרה מתחנת שכונות בראשותו של סגן ניצב אלון מגן. "התקבלה הודעה על פריצה לבית", סיפר מגן. "מהפרטים שיש בידינו עולה כי החשוד נכנס לדירה במטרה לגנוב. הוא נמצא בחדר הילדים ושם התפתח עימות בינו לבין האם, אליו הצטרף מאוחר יותר האבא שהיכה אותו והצליח לרתק אותו". אל הזירה הגיע גם צוות החקירות של מרחב יפתח בראשותה של סגן ניצב מירי פלד והחל באיסוף ראיות בדירה.

 

עם עלות השחר החלה השמועה על האירוע להתפשט בקרב תושבי השכונה. הם החלו להתאסף סביב הבית והביעו זעם שהתרחש. אחד מהם, אלי, אמר: "מפחיד מה שקורה כאן. כל פעם שמתקרבים לבית שלך, זה ייגמר בסוף ברצח. המשטרה חייבת להתעורר".

 

אב המשפחה וכוחות המשטרה (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
אב המשפחה וכוחות המשטרה(צילום: מוטי קמחי)
 

במקביל, החלו אנשים נוספים לצעוק לעבר השוטרים בטענה שהם "אינם עושים מספיק", וכי הגיע הזמן לטפל בבעיית הפליטים והנתינים הזרים שלכאורה מעורבים בפשע. אחת השכנות סיפרה: "בשעות הלילה זיהה אחי נתין זר שנכנס לחצר ביתו והתעמת איתו והצליח להכות אותו לפני שהוא ברח". במשטרה יבדקו אם יש קשר בין המקרים.  

 

צוותים של מד"א שהגיעו למקום פינו את האם והבת לקבלת טיפול רפואי בבית החולים וולפסון בחולון. הפורץ פונה לבית החולים איכילוב בתל אביב.

 

חודשים של הפגנות וקריאות לעזרה

תושבי דרום העיר מתריעים בשנים האחרונות על ההזנחה ואוזלת היד של הרשויות בטיפול בבעיית המסתננים והזרים, אשר רבים מהם מתגוררים בשכונות אלה. לפני חודשיים וחצי יצאו התושבים להפגנה בעקבות אונס קשישה באזור התחנה המרכזית. עשרות מפגינים שבהם גם פעילי ימין צעדו והניפו שלטים בגנות האזרחים הזרים מאפריקה וקראו לגירושם. זאת לאחר שהתברר כי צעיר מאריתראה נעצר בחשד לביצוע האונס.

 

קורין גלילי, שאמה אסתר הוכתה למוות ב-2010 על-ידי אזרח סודן, אמרה אז: "יש כאן באזור סיפורי אונס רבים של עובדות זרות ויצאניות, סיפורים שבכלל לא מתפרסמים. התחנה המרכזית נכבשה על-ידי המסתננים".

 

תושבי השכונות הפגינו גם חודשיים קודם לכן, וצעדו משכונת התקווה לכיוון בניין קריית הממשלה בעיר. הם נשאו ארון קבורה ועליו שמות השכונות בדרום העיר - קריית שלום, שכונת התקווה, שכונת שפירא, שכונת עזרא, נווה שאנן והתחנה המרכזית. כאשר הגיעו לקריית הממשלה נאמו כמה תושבים ולבסוף קיימו המפגינים "טקס אשכבה לזכר השכונות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
הזירה הבוקר בתל אביב
צילום: מוטי קמחי
אב המשפחה
צילום: מוטי קמחי
מומלצים