שתף קטע נבחר

רופאי העיניים ממליצים על סדרת הילו קומוד: היעילה ביותר ליובש בעיניים

העיניים מגרדות, צורבות וההרגשה היא כאילו שגוף זר חדר לעין, אלא שלעיתים לא מדובר בסתם גירוד- 'תסמונת העין היבשה' ממנה סובלים אלפי ישראלים. עם עיניים לא משחקים ולסדרת הילו קומודו של Kivema הפיתרון הבלעדי. שלושה תכשירים: פרש קומוד, הילו קומוד והילו ג'ל לטיפול ביובש קל עד קשה. רופא העיניים הבכירים ממליצים- סדרת הילו קומוד היא היעילה ביותר בטיפול ביובש בעיניים

מאות אלפי ישראלים סובלים מ'תסמונת העין היבשה' (D.E.S). זה קורה לכם לעיתים במהלך היום: העיניים מגרדות, צורבות, ואתם גם חשים כאילו גוף זר חדר לעין. שימו לב: לעיתים לא תמיד מדובר בסתם גירוד, אלא בתופעה נפוצה (שעולה גם עם הגיל) ממנה סובלים מאות אלפי ישראלים: 'תסמונת העין היבשה' . בשוק קיימות היום חלופות שונות לטיפול ביובש בעיניים, אבל לאור רגישות העיניים, חשוב לזכור: עם עיניים לא משחקים. כאן נכנסת לתמונה סדרת הילו קומוד של Kivema, בה שלושה תכשירים: פרש קומוד, הילו קומוד והילו ג'ל, לטיפול ביובש קל, בינוני וקשה. הסדרה המבוקשת הזו מציעה צירוף יתרונות ייחודי ובלעדי: טיפות מדידות, התאמה לכל עין ועדשת מגע, שימוש לחצי שנה - ובלי חומר משמר, שמעודד יובש בעין ואלרגיות ופוגע בקרנית . רופאי עיניים בכירים ממליצים: " סידרת הילו קומוד" היעילה ביותר בטיפול ביובש בעיניים.

 

 (צילום: קיוומא) (צילום: קיוומא)

 

 

זה קורה לרוב במהלך היום: לאחר שהייה ממושכת מול מחשב, צפייה בת מספר שעות בטלוויזיה, מאמץ מרוכז של העיניים ולעיתים גם בלי סיבה מיוחדת מופיעה לה אדמומית, או שהעיניים מתחילות לפתע לגרד, לצרוב, או אף לדמוע.

 

הנטייה הטבעית היא להניח שגוף זר חדר כנראה לעין, ולחכות עד שיעבור. אלא שבמקרים רבים, תחושת הצריבה הזו, היא לא משהו שניתן להקל בו ראש, אלא מקרה נוסף של תופעה נפוצה, ממנה סובלים מאות אלפי ישראלים (רבים מהם ללא ידיעתם). לתופעה זו יש שם: 'תסמונת העין היבשה' (D.E.S), או בשמה הנפוץ יותר – יובש בעיניים.

 

עם עיניים לא משחקים

 

 'תסמונת העין היבשה' היא תופעה שהופכת שכיחה יותר בקרב מי שמאמץ את עיניו על בסיס קבוע, וכן ככל שמתבגרים. היא נפוצה בכלל האוכלוסייה, באופן מיוחד בקרב קבוצות מסוימות כמו סטודנטים, ספורטאים, נהגים שנחשפים לאוויר המזגן באוטו, אנשים שחשופים לשמש, כאלה לאחר ניתוח עיניים, מטופלי כימותרפיה ועוד. למעשה, תסמונת זו עלולה לפגוע בכל אחד ואחת מאיתנו.

 

למה זה מסוכן? יובש בעיניים שאינו מטופל כהלכה ובזמן, עלול לגרום לפגיעה בקרנית, בבהירות ושקיפות העין. לאורך זמן הוא עלול להוביל לפגיעה משמעותית בחדות ובאיכות הראייה.

 

מה עושים? בשוק קיימים מגוון תכשירים לטיפול ביובש בעיניים, אלא שהעיניים הן לא עוד איבר בגוף - ורגישותן מובילה למסקנה ברורה: עם עיניים לא משחקים.

 

במילים אחרות: כשמדובר בטיפול ביובש בעיניים, קיים צורך בתכשיר מקצועי, יעיל ובטוח במיוחד, שיאפשר להשתמש בו עם כל השקט והביטחון המתחייבים. סדרת "הילו קומוד" מבית Kivema לטיפול ביובש בעיניים, פותחה במיוחד במעבדות מובילות באירופה על מנת לספק מענה מקצועי, יעיל ובטוח לעיניים הרגישות, שאינן מותירות אפשרות לקחת כל סיכון.

 

 (צילום: קיוומא) (צילום: קיוומא)

 

 

צירוף יתרונות שמבטיח איכות עליונה

בסדרת הילו קומוד שלושה תכשירים שונים: פרש קומוד לטיפול ביובש קל עד בינוני, הילו קומוד לטיפול ביובש בינוני עד קשה והילו ג'ל, לטיפול ביובש בינוני עד יובש קשה מאוד - וללילה. הסדרה נחשבת לכזו שמכתיבה היום סטנדרט לא מוכר של איכות בקטגוריית התכשירים לטיפול ביובש בעיניים, תודות לצירוף יתרונות בלעדי שאינו קיים באף תכשיר אחר בתחום.

 

יתרון משמעותי: בסדרת הילו קומוד אין חומרים משמרים – יתרון חשוב ביותר מול חלופות שונות הנמכרות בשוק, לאור העובדה שבשימוש ממושך חומרים משמרים מעודדים יובש ואלרגיות בעין, ואף פוגעים בקרנית.  יתרון נוסף הוא שכל תכשירי סדרת הילו קומוד מצוידים בפטנט מיוחד, המאפשר שימוש לאורך חצי שנה (מול 3 חודשים בחלופות השונות) והם מכילים כ- 300 טיפות מדודות, כאשר כל לחיצה מפיקה מנה מדודה ומדויקת.

 

סדרת הילו קומוד מתאימה לכל עין ולכל עדשת מגע, ומבטיחה שימוש בטוח. הסדרה פותחה ומיוצרת במעבדות מתקדמות ביותר באירופה, מה שמבטיח סטנדרט גבוה ביותר של איכות ובטיחות. כאמור, כשמחברים את כל היתרונות הללו, מקבלים מענה מושלם לבעיות יובש בכל דרגה.

 

כל יובש והקומוד שלו

עוד על מוצרי הסדרה: הילו קומוד, מיועד למקרי יובש קל עד קשה ולמניעת אדמומיות בעיניים. הוא מכיל חומצה היאלרונית, שהיא למעשה חומר טבעי הקיים בעין, בנוזל הדמעות וגם במפרקים ובסחוסים, וייחודה הוא בכך שהיא מעניקה תחושה של חומר טבעי ומוכר לעין. הילו קומוד פועל כך, בעזרת הפטנט הבלעדי: כשהעפעף נסגר, מופעל לחץ על הטיפה, היא הופכת לנוזל ושוטפת את הקרנית באופן נעים ומרענן. כשהעפעף נפתח, הטיפה הופכת לג'ל ומייצרת שכבת הגנה על הקרנית המונעת יובש בעיניים.

 

פרש קומוד, המתאים ליובש קל בעיניים, מיועד בעיקר להקל על עייפות מול מחשב. הוא מתבסס על פובידון ומאפשר ליהנות מעין לחה לאורך זמן. בנוסף, פרש קומוד אינו גורם לטשטוש בראייה והוא מתאים לכל סוגי עדשות המגע- רכות או קשות.

 

הילו ג'ל ליובש קשה מאוד, מיועד למקרים הקשים יותר של יובש, ותפקידו ליצור סיכוך יסודי של משטח העין במקרים חמורים ומתמשכים של הרגשת יובש בעין ולאחר התערבויות ניתוחיות בעין. הילו ג'ל מכיל פי 2 חומצה היאלרונית וצמיגות גבוהה במיוחד .

 

 (צילום: קיוומא) (צילום: קיוומא)

 

ההמלצה הטבעית של רופאי עיניים

סדרת הילו קומוד נחשבת היום לסדרת הפרימיום- או אם תרצו "הרולס רויס" של תכשירי הטיפול ביובש בעין: שילוב היתרונות הייחודי שלה, בצירוף פיתוחה וייצורה במעבדות המתקדמות באירופה, ובתקנים המחמירים ביותר, הופכים אותה להמלצה הטבעית של רופאי עיניים בכירים, שרואים בה מענה מקצועי, יעיל ובטוח לשלל בעיות היובש בעין.

 

שורה תחתונה: יובש בעיניים הוא תופעה נפוצה מאוד שהופכת שכיחה עם הגיל. אם אתם מעוניינים למנוע פגיעה באיכות הראייה, חשוב לבחור בסדרה מקצועית, בטוחה ויעילה, כזו שרופאי עיניים בכירים ממליצים עליה במיוחד.

 

ליובש קל עד בינוני : פרש קומוד.

מיועד בעיקר לסובלים מעייפות מול מחשב, מבוסס על פובידון ומאפשר עין לחה לאורך זמן, אינו גורם לטשטוש בראייה.

 

ליובש בינוני עד קשה : הילו קומוד.  

מכיל חומצה היאלורונית (חומר טבעי הקיים בעין ובדמעות), טיפותיו הופכות לג'ל בתוך העין ומייצרות שכבת הגנה על הקרנית המונעת יובש בעין

 

ליובש קשה מאוד (וללילה): הילו ג'ל

מכיל ריכוז של פי 2 חומצה היאלורונית וצמיגות גבוהה במיוחד, המספקת לחות לאורך זמן ללא הפרעות בראייה

 

 

 

האם גם אתה סובל מיובש בעיניים?

באיזו דרגה: יובש קל, בינוני או קשה?

 

 
האם גם אתה סובל מיובש בעיניים?

האם גם אתה סובל מיובש בעיניים?
סימפטום 0 1 2 3
עייפות בעיניים        
כאב או תחושת גירוי בעיניים        
יובש בעיניים, תחושת 'חול בעיניים' וגירודים        
צריבה או מימיות בעיניים        

  

0=אף פעם, 1=לפעמים, 2=לעיתים קרובות, 3=באופן קבוע

 

תוצאות:

 

0-4 – יובש קל

5-8 – יובש בינוני

9-12 – יובש קשה

 

 

בחן את עצמך

 

אם אתה שייך לאחת הקבוצות הבאות -

סיכוי גבוה שגם אתה סובל מיובש בעיניים

 

• עובדים מול מחשב

• מרכיבי עדשות מגע

• סטודנטים

• נהגים שחשופים לאוויר המזגן

• אנשים לאחר ניתוחי עיניים

• סוכרתיים

• מטופלים בכימותרפיה

 

 

 

סדרת הילו קומוד, דור התכשירים החדש לטיפול ביובש בעיניים:

 

ללא חומרים משמרים > 300 טיפות מדודות > פטנט המבטיח שימוש לחצי שנה > התאמה לכל עין ולכל עדשת מגע

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: קיוומא
הרופאים ממליצים על הילו קומוד
צילום: קיוומא
צילום: קיוומא
שימו לב!
צילום: קיוומא
מומלצים