שתף קטע נבחר

חברו של הכדורגלן הודה ושחזר רצח זהבה צ'קול

כמעט שבוע אחרי רצח הצעירה במלון בנתניה, הודה אחד החשודים בביצוע המעשה. הרקע: סכסוך כספי. עם זאת, במשטרה ממשיכים לבדוק גם את מעורבותו של הכדורגלן החשוד ברצח. מחר יובאו שניהם לדיון בהארכת מעצרם

התפתחות משמעותית בפרשת רציחתה של זהבה צ'קול , שבמסגרתה נעצרו כדורגלן זר וחברו: החבר שנעצר בחשד לרצח הודה היום (ג') בביצוע המעשה, ושחזר אותו. מהחקירה עולה כי הרקע למעשה הוא סכסוך כספי. עם זאת, צוות החקירה עדיין בודק את מעורבותו במעשה של שחקן הכדורגל, החשוד ברצח. שני החשודים, החבר שהודה ברצח ושחזר אותו וכן הכדורגלן, יובאו מחר לדיון נוסף בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בכפר-סבא.

 

מאז מציאת הגופה והתעוררות החשד שמדובר ברצח, עסקו חוקרי צוות חקירה מיוחד של משטרת מרחב שרון באיסוף מידע. בראש הצוות עמד רב-פקד יגאל חסדאי ומרכז החקירה היה איציק אלבז. צוות החקירה המיוחד שם לעצמו ליעד לפתור את תעלומת הרצח עוד בזמן השבעה, ובכל ימי החג עסק בחקירה ובאיסוף ראיות.

 

שחקן הכדורגל בהארכת מעצרו בבית המשפט בשבוע שעבר (צילום: יריב כץ, "ידיעות אחרונות") (צילום: יריב כץ,
שחקן הכדורגל בהארכת מעצרו בבית המשפט בשבוע שעבר(צילום: יריב כץ, "ידיעות אחרונות")

 

היום בשעות הבוקר, במהלך חקירה בת שלוש שעות של אחד החשודים, חברו של הכדורגלן המתגורר עמו בדירה במלון, נשבר החבר בפני החוקרים, והודה ופירט כיצד התפתח בינו לבין צ'קול ויכוח על רקע כספי. במהלך הוויכוח, הודה, הוא חנק אותה, וכשמתה השליך אותה מחלון הקומה החמישית של המלון.

 

בעקות הודאתו התבקש החשוד על-ידי החוקרים לשחזר את המעשה. הוא נעתר, והם הגיעו איתו לדירה במלון. שם הוא שחזר אל מול המצלמות כיצד חנק את צ'קול והשליך את גופתה מהחלון. גורם במשטרה אמר ל-ynet כי במהלך החקירה נערכו תרגילי חקירה לחשודים

ונאספו ראיות שהביאו לכך שהחבר הבין כי יש די ראיות נגדו, ולכן הוא הודה ונשבר.

 

אותו גורם הוסיף ואמר כי השחזור שביצע החשוד תואם את פרטי החקירה שנמצאו בזירה. חוקרי המשטרה משוכנעים לפי הראיות כמעט בוודאות כי החשוד שהודה במעשה הוא זה שרצח את הצעירה. עם זאת, במשטרה אומרים כי החשד נגד הכדורגלן עדיין לא הופרך, ומבחינתם הוא עדיין חשוד ברצח כיוון שמדובר בדירה קטנה ששניהם התגוררו בה, ולפיכך יש לבדוק מה בדיוק ידע על הרצח ואם סייע לחשוד בדבר מה הקשור למעשה. הכדורגלן עצמו ממשיך להכחיש כל מעורבות ברצח.

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום רפורודוקציה: רענן בן צור
זהבה צ'קול ז"ל. במשטרה אומרים: סכסוך כספי הביא לרצח
צילום רפורודוקציה: רענן בן צור
מומלצים