שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  ברקת וגאידמק נפגשו, טביב יחזור לתמונה?

  ראש עיריית ירושלים שמע הלילה מבעלי בית"ר על רצונו לעזוב במידה שיימצא רוכש שייקח על עצמו את כל ההתחייבויות. אם יישאר, מצפה גאידמק כי ברקת יעזור בגיוס תורמים. יעשה ניסיון לחדש את המו"מ עם טביב ופלאטו שרון. ערן לוי לא הורשה להתאמן בצידי המגרש

  ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת נפגש הלילה עם הבעלים של בית"ר ירושלים ארקדי גאידמק. ברקת ניסה לשכנע את גאידמק להמשיך במועדון גם בעונה הבאה לאחר שהאחרון, כפי שפורסם בערב החג ב-ynet ספורט, הודיע שהוא מעוניין להתנתק מהמועדון בעונה הבאה בעקבות אכזבתו מהאוהדים המוחים.

   

  עוד ב-ynet ספורט:

    

  מעיריית ירושלים נמסר לאחר הפגישה לפנות בוקר: "ראש העיר ירושלים, ניר ברקת, קיים הלילה פגישה עם מר ארקדי גאידמק. הפגישה התנהלה באופן חיובי מאוד ובמהלכה נבחנו מספר חלופות לקראת העונות הבאות. ראש העיר הודה לגאידמק על מחויבותו ותרומתו לקבוצה בשנים האחרונות ועל האחריות הרבה שהוא מגלה כבעלים. בסוף תהליך הבחינה המשותף לגיוס המשאבים תצא הודעה משותפת".

   

  ברקת. בפגישה הועלו מספר אפשרויות (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
  ברקת. בפגישה הועלו מספר אפשרויות (צילום: גיל יוחנן)

   

  גאידמק מוכן להתנתק אם יגיע רוכש שייקח עליו את כל ההתחייבויות. היו"ר איציק קורנפיין עשוי לעזוב יחד עם גאידמק. פלאטו שרון וקבוצת אנשי עסקים מארה"ב הביעו עניין במועדון וגם אלי טביב ניהל מו"מ שלא הבשיל בעקבות החובות של בית"ר. הערכה היא כי יעשו נסיונות לחדש את המו"מ עם שרון וטביב או עם אחד מהם לפחות.

   

  אם גאידמק יישאר במתכונת מלאה או חלקית, בסביבתו מצפים שברקת יעזור בגיוס כספים לעונה הבאה כפי שעשה בקיץ האחרון כשהצליח לגייס שני תורמים מחו"ל שהעבירו יחדיו מיליון דולר למועדון. כזכור, גאידמק הודיע לאחר צירופים של שני הכדורגלנים המוסלמים מצ'צ'ניה, כי יסייע בעונה הבאה למועדון בשני מיליון דולר. באותה עת גם דחה הצעה מפלאטו שרון להכנס למו"מ. אבל כאמור מחאת האוהדים שמתנהלת בחודשים האחרונים שינתה את דעתו של הבעלים.

   

  גאידמק וקורנפיין. היו"ר צפוי לעזוב אם יתחלפו הבעלים (צילום: אסף שקד, בית"ר ירושלים) (צילום: אסף שקד, בית
  גאידמק וקורנפיין. היו"ר צפוי לעזוב אם יתחלפו הבעלים (צילום: אסף שקד, בית"ר ירושלים)

   

  האוהדים המוחים שערכו אמש הפגנה בהשתתפות למעלה ממאה אוהדים ליד ביתו של היו"ר איציק קורנפיין, מתכוונים להפגין גם ליד ביתו של ניר ברקת.

   

  ערן לוי המושעה לא הורשה להתאמן הבוקר (ה') בבית וגן. החלוץ התאמן בצידי המגרש יחד עם הסקאוט איתן מזרחי, אך אלי כהן הבהיר כי לוי אינו רשאי להתאמן במקביל ליתר השחקנים. 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים