שתף קטע נבחר

סופר-פארם זימנה לשימוע 180 מנהלות חשבונות

רשת בתי המרקחת זימנה את העובדות לשימוע לפני פיטורים, על רקע ביטול הצורך בתפקיד זה בסניפים. בעוד העובדות הופתעו, ברשת מבהירים כי לפחות 50% מהן ייקלטו מחדש בתפקידים אחרים. גם במשרדי מטה החברה צפויים שינויים ארגוניים בעקבות איחוד של שתי מחלקות

כ-180 מנהלות החשבונות של סניפי רשת סופר-פארם זומנו היום (ה') לשימוע לפני פיטורים. בחברה הסבירו ל-ynet כי הפיטורים מתקיימים על רקע ביטול הצורך בתפקיד זה בסניפים, אולם בכוונת החברה לקלוט בחזרה כמחצית מהמפוטרות. גם במשרדי מטה החברה צפויים שינויים ארגוניים עם איחודן של מחלקת הכספים והמחלקה הכלכלית.

 

כתבות נוספות בערוץ הקריירה :

 

לדברי ניצן לביא, המשנה למנכ"ל החברה, לפני שנתיים החלה סופר-פארם להפיץ את מוצריה לסניפים, המתופעלים על ידי זכיינים של החברה, באמצעות מרכז לוגיסטי מרכזי שהוקם בראש העין. הקמת המרכז החדש ייתרה, לדבריה, את תפקיד מנהלות החשבונות בסניפים, שטיפלו בעבר בספקים שהגיעו ישירות לסניפים.

 

על פי תלונה שהגיעה ל-ynet באמצעות הדואר האדום, העובדות הופתעו לקבל היום את הזימונים לשימוע. עם זאת, בחברה טוענים כי ההליך בוצע כנדרש וכלל שימוע מלא והודעה מוקדמת. עוד מציינים בחברה כי לעובדות הוצעו מספר אפשרויות, בהן קליטה מחדש במרכז הנהלת חשבונות מרכזי (מרל"וג) שמקימה החברה בימים אלה בהרצליה, אשר עתיד להעסיק כ-50 מנהלות חשבונות; או מעבר לתפקיד אחר ברשת.

 

בחברה מוסיפים כי לחילופין, לעובדות ניתנה אפשרות לקבל מענק פרישה מוגדל וחופשה בהתאם לוותק, וכן לקבל ליווי ושירותי השמה למשך 3 חודשים במסגרת פרויקט השמה משותף לסופר-פארם ולחברת מנפאואר טאלנט.

 

בחברה מעריכים שכמחצית ממנהלות החשבונות שפוטרו ייקלטו בה מחדש. "אנו שואפים לקלוט כמחצית ממנהלות החשבונות של הזכיינים בהנהלת חשבונות מרל"וג וכן בתפקידים נוספים בחברה", מסרה לביא.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אסף עברון
סניף סופר-פארם. "הצורך במנהלות חשבונות התייתר"
צילום: אסף עברון
מומלצים