שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אוהדי בית"ר הפגינו מול ביתו של גאידמק
  300 אוהדים הגיעו סמוך לביתו של בעלי בית"ר ירושלים וקראו לו לעזוב מיידית את הקבוצה. האוהדים הניפו שלטי מחאה ולבשו חולצות הקוראות לארקדי ולקורנפיין לעזוב לאלתר. האוהדים הציפו את אלי טביב בהודעות שיגיע לקבוצה

  אוהדי בית"ר נגד גאידמק - פרק נוסף במאבק. 300 אוהדי בית"ר ירושלים הפגינו ליד ביתו של הבעלים ארקדי גאידמק. האוהדים נשאו שלטים נגד גאידמק וקראו לו לעזוב את המועדון מיידית יחד עם היו"ר, איציק קורנפיין.

   

  אל תחמיצו את התקצירים ב-ynet ספורט:

   

  האוהדים חילקו חולצות עליהן כתובות נגד גאידמק וקורנפיין. חלקם הגיעו בהסעות מסודרות למקום. את ההפגנה מאבטחים כעשרים שוטרים גלויים וסמויים עם שתי ניידות משטרה.

  הפגנת האוהדים (צילום: עוז מועלם) (צילום: עוז מועלם)
  הפגנת האוהדים(צילום: עוז מועלם)

  האוהדים קראו לגאידמק לעזוב (צילום: עוז מועלם) (צילום: עוז מועלם)
  האוהדים קראו לגאידמק לעזוב(צילום: עוז מועלם)
   

  אוהדי בית"ר ירושלים מפגינים ()
  אוהדי בית"ר ירושלים מפגינים
   

  אחד האוהדים אמר במהלך ההפגנה: "שארקדי יצא אלינו ויתמודד עם המעשים שעשה. למה הוא לא יוצא אלינו? למה הוא לא מוכר את בית"ר לטביב?  למה הוא נשאר בכוח? למה הוא גורם להרס המועדון"

   

  האוהדים, שגם הפגינו לפני מספר שבועות גם ליד ביתו של קורנפיין, מתכננים להחריף את המחאה ולהפגין גם ליד ביתו של ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת, שלטענתם תומך בגאידמק.  לקראת ההפגנה הערב ליד ביתו של גאידמק ארגנ והאוהדים הסעות ממקומות שונים בארץ והכינו שלטים וחולצות תחת הקריאה לגאידמק וקורנפיין לעזוב מיידית.

   

   

  אוהדי בית"ר ירושלים בהפגנה האחרונה מול ביתו של ארקדי גאידמק (צילום: יאיר שגיא) (צילום: יאיר שגיא)
  אוהדי בית"ר ירושלים בהפגנה האחרונה מול ביתו של ארקדי גאידמק(צילום: יאיר שגיא)

   

  ביחד עם ההפגנות נגד גאידמק, בימים האחרונים סימסו עשרות אוהדי בית"ר הודעות טקסט לטלפון של אלי טביב, בעלי הפועל ת"א לשעבר, שהיה מוכן להיכנס כשותף עם גאידמק לקבוצה, אך נדחה על ידי האחרון. האוהדים כתבו לטביב: "אתה תציל אותנו. אנחנו נתמוך בך ונעזור".

   

  עוד ב-ynet ספורט:

   

  מקורב לטביב אמר בנושא: "רק אם גאידמק ישים כסף יחד עם גורמים נוספים, טביב יהיה מוכן להכנס מיידית לניהול המועדון בחמישים אחוז כשתינתן לו אופציה לרכוש את מלוא הבעלות". עמותת אוהדי בית"ר מסרה: "עמותת אוהדי בית"ר ירושלים תומכת ביוזמה האחרונה שהועלתה בה אלי טביב וארקדי גאידמק יחלקו את הבעלות באופן שווה.בדרך זו ניתן יהיה להבטיח את עתיד המועדון, להחזיר את השקט ולהתחיל להתכונן בצורה מסודרת לאתגרים הצפויים בעונה הבאה".

   

  האוהדים מניפים בובות מין מול ביתו של קורנפיין. מה מתוכנן הפעם? (צילום: עמית שאבי) (צילום: עמית שאבי)
  האוהדים מניפים בובות מין מול ביתו של קורנפיין. מה מתוכנן הפעם?(צילום: עמית שאבי)

   

  בנושא אחר, בזמן שמכבי ת"א פועלת להחזרתו של ברק יצחקי המשחק בקפריסין, מתברר כי קבוצת גנק מבלגיה דורשת 300 אלף יורו שלטענתה בית"ר ירושלים

  חייבת לה בקשר לחלוץ. בירושלים לא הגיבו עדיין לעניין, אבל ההערכה היא שהם לא יוכלו לעמוד בתשלום הסכום. בית"ר ממתינה שהכח ר"ג - שחייבת לה חצי מיליו שקל עבור חלקה ברכישת טוטו תמוז תעביר לה את החוב שמגיע לה, אלא שכל פניות ירושלים לא נענו ובקבוצה ציינו כי הם מתכוונים לפנות לערכאות משפטיות.


  פורסם לראשונה 11/04/2013 15:55

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים