שתף קטע נבחר

סופית: מכבי ת"א לא תשחק ברמת השרון

משטרת מרחב ירקון בראשות תת ניצב יורם אוחיון הורתה על צו סגירה למגרש הכדורגל ברמת השרון. המשמעות: מכבי תל אביב לא תוכל להתארח ביום שני באצטדיון במורשה והמפגש ייאלץ להתקיים במגרש אחר. ההתאחדות לכדורגל: "פגיעה אנושה בעקרון הספורטיביות"

ועכשיו זה סופי. משטרת ישראל הורתה היום (ד') על צו סגירה למגרש הכדורגל ברמת השרון . המשמעות: המשחק בין מכבי תל אביב לקבוצה המקומית שאמור להתקיים ביום שני ויכול להיות משחק האליפות של הצהובים, לא יוכל להיערך באצטדיון במורשה ובהתאחדות לכדורגל יצטרכו למצוא מגרש חלופי לקיומו.

 

עוד ב-ynet ספורט:

 

לאחר דיון שהתקיים היום אחר הצהריים במטה מרחב ירקון של המשטרה בראשות תת ניצב יורם אוחין הורתה המשטרה על צו סגירה למגרש ובכך למעשה נגמרו הספקולציות לגבי קיום אפשרי של במפגש ברמת השרון.

 

אוהדי מכבי תל אביב. בגללם המשחק לא ייערך ברמת השרון (ראובן שוורץ) (ראובן שוורץ)
אוהדי מכבי תל אביב. בגללם המשחק לא ייערך ברמת השרון(ראובן שוורץ)

 

כזכור, בעקבות בקשת המשטרה להעתיק את המשחק בין רמת השרון למכבי תל אביב למגרש אחר מחשש לכמות אוהדים גדולים שתגיע מקהל הצהוב, פעלו בהתאחדות לשינוי רוע הגזרה, אולם בעקבות הוראת מפקד המרחב על צו סגירה, המשחק לא יתקיים ביום שני ברמת השרון ואם בהתאחדות ירצו לקיימו, הם יהיו חייבים לעשות זאת באצטדיון אחר.

 

ברמת השרון מתכוונים להודיע לראשי ההתאחדות על ההחלטה ומקווים לקבל מהם תשובה במהרה לגבי המגרש החלופי בו ייערך המשחק, שכן במועדון לחוצים בשל לוחות זמנים ומעוניינים להתחיל להדפיס כרטיסים להתמודדות. "הזמן מתחיל ללחוץ וכדאי מאוד להתאחדות שייתנו לנו סוף סוף תשובה בנושא ההתנהלות וכל הסאגה הזו פשוט מיותרת לגמרי", אמרו ברמת השרון.

 

ההתאחדות לא רואה בעין יפה את החלטת המשטרה. אבי לוזון (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
ההתאחדות לא רואה בעין יפה את החלטת המשטרה. אבי לוזון(צילום: אורן אהרוני)

 

"פגיעה אנושה בעקרון הספורטיביות"

ההתאחדות לכדורגל הגיבה בחריפות: "החלטת המשטרה להוציא צו סגירה לאצטדיון גרונדמן פוגעת אנושות בעקרון הספורטיביות שהינו העקרון הבסיסי והמנחה לניהול כל ליגה ספורטיבית באשר היא. הוצאת צו סגירה זו החלטה לא נכונה ואין זה הגיוני שבשנת 2013 תודיע המשטרה כי אין באפשרותה לשמור על סדר ציבורי ולאפשר קיומו של משחק כדורגל.

 

אנחנו לא מכירים מקרים מקבילים או דומים לכך בשום מדינה מתוקנת אשר בגלל צפי קהל מחליטה המשטרה לסגור אצטדיון. ההתאחדות תפעל בערוצים המקובלים על מנת לקיים את המשחק באצטדיון גרונדמן לרבות בדיקת אפשרות לקיימו עם כח סדרנות וללא כח שיטור. יחד עם זאת, באם יישאר הצו על כנו, משמעות הדבר שאין האצטדיון ערוך לארח משחקים ברמת ליגת העל - על כל המשתמע מכך״.


פורסם לראשונה 17/04/2013 17:11

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ראובן שוורץ
אלירן עטר נגד קובי מוסא
צילום: ראובן שוורץ
מומלצים