שתף קטע נבחר

ההתאחדות: נפעל לקיום המשחק בגרונדמן

אז היכן יתקיים המשחק בין רמה"ש ומכבי ת"א? היועץ המשפטי של ההתאחדות, משה אביבי, פנה היום במכתב למפקד מחוז ת"א של המשטרה: "סגירת האצטדיון הינה צעד דרסטי ובלתי ספורטיבי"

בהתאחדות לכדורגל ממשיכים להילחם בהחלטת המשטרה להוציא צו סגירה לאצטדיון גרונדמן, והיום (ה') שיגר היועץ המשפטי משה אביבי, מכתב למפקד מחוז ת"א, אהרון אקסול, בבקשה לשנות את ההחלטה.

 

עוד ב-ynet ספורט:

 

"סגירת האצטדיון הינה האמצעי האחרון שעל המשטרה היה לנקוט בו" כתב אביבי. "מדובר בצעד דרסטי המהווה תקדים מסוכן ובלתי ראוי ועל המשטרה היה לשקול שימוש באמצעים חריפים ופוגעניים פחות - למשל הקצאת כח אדם מוגבר". אביבי הוסיף:"חובתה של המשטרה לנקוט בכל הפעולות ובכל האמצעים העומדים לרשותה כדי למנוע את הסכנה הצפויה ולאפשר את קיום המשחק לשמירת השיווין הספורטיבי והאינטרס הציבורי מאידך".

 

אז איפה משחקים? עטר ומוסא במפגש הקודם בין הקבוצות  (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
אז איפה משחקים? עטר ומוסא במפגש הקודם בין הקבוצות (צילום: ראובן שוורץ)

 

בהתאחדות טענו היום שהמכתב הוא הצעד הראשון בו הם החליטו לנקוט כדי להבטיח את קיומו של המשחק בגרודנמן, ואם זה לא יעזור הם יפעלו בדרכים נוספות.

 

"לא מדובר כאן בעניין של אגו אלא בעניין עקרוני ספורטיבי נטו" טענו בהתאחדות. "נעשה  כל מה שאפשר כדי לקיים את המשחק בגרונדמן ולהבטיח את השמירה על הספורטיביות.

לא ייתכן שבשנת 2013 המשטרה תחליט לסגור מגרשים רק בגלל ספינים של קבוצות".

 

מרמת השרון נמסר בתגובה: "אנחנו ממשיכים לחכות לאישור ההתאחדות לארח את המשחק בר"ג. לא ברור לנו למה הדבר מתעכב וכנראה שבהתאחדות סתם מנסים למשוך זמן".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
משה אביבי
צילום: עוז מועלם
מומלצים