שתף קטע נבחר

מוסיקה ואלכוהול בזול: אירועי יום הסטודנט

רגע לפני פתיחת אירועי יום הסטודנט, ריכזנו עבורכם את האירועים בקמפוסים השונים ברחבי הארץ. בתוכנית: אביב גפן, שלומי שבת ועברי לידר יגיעו לתת בראש. וגם: מסיבות בריכה, כניסה חופשית למתקני ספורט ואפילו מתחם קרב לייזר

שלוש פעמים כי טוב בבן-גוריון

מי: אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת בן-גוריון.

מה: שלושה ימים של גוד טיים שכוללים בין היתר: אירוע מרכזי עם הופעות של אתניקס, ברי סחרוף, הבלקן ביט בוקס, מוש בן-ארי שיארח את מוקי, ריף כהן ואחרים. בנוסף לכך, יתקיימו שתי מסיבות בריכה עם הופעה של הג'ירפות וערב שירה בציבור עם הרכב ה"בוביזמר".

מתי: 23.5-21.5.

איפה: האירוע המרכזי יתקיים במתחם השוק הבדואי בבאר-שבע. אגודת הסטודנטים תפעיל מערך הסעות ללא תשלום מהאוניברסיטה ובחזרה. מסיבות הבריכה יתקיימו במרכז הספורט של האוניברסיטה וערב השירה בגן אודי.

כמה: האירוע המרכזי פתוח לקהל הרחב והכניסה מגיל 18 ומעלה. ניתן לרכוש כרטיסים במכירה מוקדמת לאירועים השונים. המידע המלא באתר האגודה.

 

 

לייזר טאג בטכניון

מי: אגודת הסטודנטים בטכניון.

מה: פסטיבל סטודנט שיימשך יומיים לאורך כל שעות היממה. בתפריט: הופעה של הדג נחש שיארחו את היהודים, אסף אבידן, ברי סחרוף, הרד בנד שייתנו בראש בעברית ובאנגלית, הבלקן ביט בוקס וההרכב אסטריקס שינגנו לתוך הלילה הראשון. למחרת תתקיים מסיבת בריכה שתכלול מוסיקה ואלכוהול במחירים מוזלים. את ערב הפסטיבל השני יפתח שלומי שבת שיארח את זוכת דה וויס לינה מחול. אחריהם יעלו הדג נחש, אינפקטד משרום ואחרים. בנוסף מבטיחים באגודה מתחם לייזר טאג (קרבות לייזר).

מתי: 23.5-22.5

איפה: קמפוס הטכניון.

כמה: סטודנטים: 30 שקל לכרטיס משולב ליומיים ו-20 שקל לכרטיס חד-יומי. אורחים: 160 שקל לכרטיס משולב ו-90 שקל לכרטיס יומי. מכירת הכרטיסים תהיה מקוונת.

 

יום הסטודנט 2012 בטכניון (צילום: קובי תמשס) (צילום: קובי תמשס)
יום הסטודנט 2012 בטכניון(צילום: קובי תמשס)
 

 

שלום חנוך וירמי קפלן בעיר הגדולה

מי: אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל-אביב.

מה: יום סטודנט חינמי שיכלול הופעות של הדג נחש, מרסדס בנד, שלומי שבת, עברי לידר, שלום חנוך, להקות אלטרנטיביות וגם להקות של אוניברסיטת תל-אביב. בנוסף לכך, יתקיימו אטרקציות לרבות מתחם ספורט עם משחקי שחמט, סנוקר וטניס שולחן, מתחם סלסה, הקרנת סרטים לאורך כל היום, הרצאות קצרות בנושאים שונים, דוכני בגדים ואקססוריז, מסיבת אוזניות ומתחם באנג'י.

מתי: 23.5, החלה מהשעה 12:00.

איפה: קמפוס אוניברסיטת תל-אביב.

כמה: חינם עם הצגת תעודת סטודנט או תעודת עובד אוניברסיטה של אוניברסיטת תל-אביב, האוניברסיטה הפתוחה, האקדמית ת"א-יפו, מכללת לוינסקי ומכללת אפקה. לאורחים, 40 שקל. במהלך היום תתאפשר גם כניסה חופשית לבריכת השחייה ולמתקני הספא במרכז הספורט בקמפוס עם הצגת תעודת סטודנט.

 

אחוות קרית מלאכי

מי: אגודת הסטודנטים במכללת האקדמית אחוה בשיתוף עיריית קרית מלאכי.

מה: שיתוף פעולה ראשון שמביא את הסטודנטים של מכללת אחוה לקרית מלאכי ובמסגרתו יופיעו לירן דנינו, שלומי שבת, הדג נחש ואלישע בנאי וארבעים השודדים.

מתי: 8.5, פתיחת שערים: 19:30.

איפה: פארק עירוני, קרית מלאכי.

כמה: 40 שקל לסטודנטים חברי אגודה, 60 שקל לסטודנטים, 80 שקל לאורחים. מכירת כרטיסים בכתובת או במזומן במשרדי האגודה.

 

חלום ליל קיץ באריאל

מי: אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת אריאל.

מה: דוכנים, מופעי רחוב, במות פתוחות לאמנים מקומיים, מוסיקת אינדי וטראנס ומופעי סטנד אפ. עם סיום הלימודים בשעה 17:00 ייפתח מתחם יום הסטודנט ועל הבמה המרכזית יתנו בראש שלומי שבת, נתן גושן ומרסדס בנד.

מתי: 28.5 החלה מהשעה 10:00 בבוקר.

איפה: קמפוס אוניברסיטת אריאל.

כמה: חינם לסטודנטים באוניברסיטה.

 

מסיבת חוף באשקלון

מי: אגודת הסטודנטים של מכללת אשקלון.

מה: מתחם שאנטי על המים, מתחם אוכל, ברים, דוכני מכירות ומתחם הופעות שיכלול את שלומי שבת, מוש בן-ארי, סקאזי ודלית רצ'סטר שיתנו בראש במסיבת חוף עד אור הבוקר.

מתי: 28.5, פתיחת שערים: 21:00.

איפה: חוף ניצנים, קו המים.

כמה: 40 שקל לסטודנטים, 80 שקל לאורחים במכירה מוקדמת.

 

אביב גפן מרים את כרמיאל

מי: אגודת הסטודנטים באורט בראודה.

מה: הופעות של אביב גפן, הדג נחש, שלומי שבת, להקת הקאברים אוברטון ודי ג'יי איתמר גיזנבורג. יפעלו גם בר מוזל, מתחמי מזון, בזארים ואטרקציות נוספות.

מתי: 2.5, פתיחת שערים: 18:00.

איפה: מגרש הטניס הסמוך לבריכה העירונית, כרמיאל (מול הורוביץ).

כמה: סטודנטים במכללה: 30 שקל, חייל/סטודנט ממוסד אחר: 50 שקל, אורח חיצוני: 60 שקל. כרטיסים אצל היח"צנים ובנקודות המכירה לרבות pub כרמיאל, יו יו יוגורטלנד, קניון חוצות כרמיאל ובבלייקר משגב.

 

חוגגים לתוך הלילה בעיר הקודש

מי: אגודת הסטודנטים באוניברסיטה העברית בשיתוף עיריית ירושלים, אגודת הסטודנטים בבצלאל, מכללת דוד ילין ומכללת הדסה ירושלים.

מה: יפתח את אירועי הערב מיכאל גרייסלאמר כשלאחריו יעלו הרד בנד, אהוד בנאי שיארח את אביתר בנאי, יהודית רביץ, אתניקס ואינפקטד משרום במסיבה לתוך הלילה. בנוסף יהיו גם דוכני מזון ושתיה ומתחם אטרקציות.

מתי: 7.5, פתיחת שערים: 20:00.

איפה: גן סאקר, ירושלים.

כמה: במכירה מוקדמת לסטודנטים חברי האגודה: 40 שקל במשרדי האגודה; סטודנטים לא חברי אגודה: 70 שקל; אורחים: 100 שקל. כרטיסים לאורחים במכירה מוקדמת ניתן לרכוש במשרד בימות (02-6237000) או באתר.

 

 (צילום: ירון ברנר) (צילום: ירון ברנר)
(צילום: ירון ברנר)

 

מסיבת בריכה במעלה אדומים

מי: מועצת הסטודנטים של המכללה האקדמית עזריאלי להנדסה בירושלים.

מה: האירוע יתקיים בהנחיית השחקן נירו לוי ויכלול מסיבת בריכה ענקית, עמדת די ג'יי, אלכוהול חופשי, מתחם מסאז'ים, ארוחת צהריים ורחבת משחקים. כל סטודנט יפונק בחולצה עם לוגו יום הסטודנט.

מתי: 8.5, בין השעות 17:00-09:00.

איפה: קאנטרי מעלה אדומים.

כמה: סטודנטים במכללה: 25 שקל; בני זוג: 100 שקל.

 

לילה לבן בחיפה

מי: הפקת White Sensation של אגודת הסטודנטים באוניברסיטת חיפה.

מה: משינה, אביב גפן, אייל גולן, התקווה 6 ומוש בן-ארי יתנו בראש כמו גם אמני טראנס שונים. בנוסף לכך יפעלו מתחמי מזון, שתייה לרבות אלכוהול במחירים מוזלים, באזרים וגם במהלך הפסטיבל יוגרלו פרסים שונים בין רוכשי הכרטיסים וזוכי תחרויות מקדימות לרבות כרטיסים מתנת איסתא. בשל הסמיכות לחג השבועות כל האורחים מתבקשים להקפיד על קוד לבוש בלבן.

מתי: 13.5, החל מהשעה 18:00.

איפה: מתחם חניון הקונגרסים, חיפה.

כמה: 70 שקל לסטודנטים או חיילים באתר פשבר. 85 שקל לאורחים במכירה מוקדמת ו-120 שקל ביום האירוע.

 

לונה-פארק רופין

מי: אגודת הסטודנטים במכללת רופין.

מה: יום הסטודנט בקונספט של לונה-פארק שיכלול דוכנים נושא פרסים, לוליינים, בלונאים, ציירים, דוכני אוכל ואלכוהול וגם הופעות של היהודים, הדג נחש, מוש בן-ארי, משה פרץ ואמן הטראנס קפטן הוק. האירוע יקושט בדגלים ומנורות צבעוניות בהתאם לקונספט.

מתי: 7.5, פתיחת שערים: 18:00.

איפה: המדשאה המרכזית במכללה.

כמה: מכירה מוקדמת: 30 שקל לסטודנטים במכללה, 60 שקל לאורחים; ביום האירוע: 100 שקל.

 

אלכוהול חופשי בוינגייט

מי: אגודת הסטודנטים במכללה האקדמית בוינגייט.

מה: מסיבת בריכה שתכלול מוסיקה לאורך כל היום, בריכה מנפחת, פינות מסאז'ים ועוד. כל סטודנט יקבל שתי מנות של המבורגר ונודלס, קינוח, שתיה קלה ואלכוהול חופשי לאורך כל האירוע. בנוסף לכך, יחולקו פרסים שונים לרבות כרטיסי קולנוע זוגיים, ביגוד ספורט והנעלה, שוברים למסעדות ונופש זוגי בארץ.

מתי: 4.6 משעות הצהריים.

איפה: בקמפוס המכללה.

כמה: 10 שקלים; האירוע פתוח לסטודנטים מהמכללה האקדמית בוינגייט בלבד.

 

המכללה האקדמית בוינגייט (צילום: נמרוד גליקמן) (צילום: נמרוד גליקמן)
המכללה האקדמית בוינגייט(צילום: נמרוד גליקמן)
 

 

מסיבת אוזניות בעכו

מי: אגודת הסטודנטים במכללה האקדמית גליל-מערבי.

מה: הופעות של שלומי שבת, נתן גושן, עידן עמדי ולהקות רוק מקומיות. על העמדה יתנו בראש סקאזי, אבי לוי, גבי רחום ואחרים. בנוסף לכך, יפעלו עמדות שאנטי, רחבת טיפולים, מסיבת אוזניות והפעות נוספות.

מתי: 3.6, החלה מהשעה 17:00.

איפה: רחבת המכללה, עכו.

כמה: 30 שקל לסטודנט, 50 שקל לאורחים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ניר לב רן ובועז ערד, אגודת הסטודנטים בן גוריון
יום הסטודנט באוניברסיטת בן גוריון, 2012
צילום: ניר לב רן ובועז ערד, אגודת הסטודנטים בן גוריון
מומלצים