שתף קטע נבחר

משחקי השבוע: אימה ביזארית

גרסת האייטיז של פאר קריי 3, הצד האפל של הירוז 6, Zeno Clash 2, Fez ומשחק האימה כנראה הכי ביזארי בהיסטוריה

Deadly Premonition: Director's Cut

ל-PS3 ב-30 באפריל (גרסה מקורית יצאה ב-2010)

 

גרסת PS3 של כותר אימה-הישרדות יפני שהפך למשחק פולחן על ה-360 (ובגרסת ה-PS3 היפנית שלו) בגלל אופיו הביזארי, תסריטו דמוי הדייויד לינץ' והעובדה שהוא משחק עולם פתוח מאוד לא אופייני לז'אנר; אבל בעיקר בגלל המוזרות הקיצונית וההומור השחור שלו. "גרסת הבמאי" שמגיעה בלעדית ל-PS3 כוללת גרפיקה משופרת ופרק בונוס.

 

 

 

Zeno Clash 2

למחשב, ל-360 ול-PS3 ב-30 באפריל

 

המשך למשחק הראשון של האולפן העצמאי הדרום אמריקאי ACE Team, שהיה משחק פעולה מגוף ראשון שהצטיין בשני תחומים: קרבות פנים אל פנים מורכבים לז'אנר ועולם משחק אקזוטי ומופלא, שגם הוצג בסגנון ויזואלי יחודי. Zeno Clash 2 חוזר לאותו עולם ולז'אנר המצומצם של "מכות מגוף ראשון", אבל מוסיף להם עולם גדול ופתוח יותר ומרכיבי פיתוח דמות.

 

 

 

Far Cry 3: Blood Dragon

למחשב, ל-360 ול-PS3 ב-1 במאי

 

עוד הרחבה עצמאית (לא דורשת את המשחק המקורי), בה יוביסופט החליטה לא ללכת לכיוון ה-DLC השגרתי אלא להשתגע לגמרי ולהשתמש במנוע המשחק ועולם המשחק הפתוח של Far Cry 3 לטובת ספין-אוף שמתרחש בעולם חלופי, בו מלחמה גרעינית הופכת את כדור הארץ לקרקס של קלישאות אקשן מהאייטיז.

 

הגיבור, חייל קיברנטי בשם רקס קולט פאוור, נשלח לעצור את מפקדו לשעבר מלהשתמש בדמן יוצר המוטציות של לטאות ענק יורקות לייזר, "דרקוני הדם" משם המשחק שהם למעשה לטאות הקומודו של FC3 בגרסה מוגדלת וצבעונית יותר (שיורקת לייזר).
 
 

Fez

למחשב ב-30 באפריל

 

להיט אינדי מה-360, שיצא לפני שנה ונחשב לאחד ממשחקי הפלטפורמה-חידות המקוריים והממכרים שבנמצא (ממוצע גרסת הקונסולה הוא 89). יצור מעולם דו-מימדי יוצא לחקור יקום תלת-מימדי על ידי "סיבוב" העולם שלו לתוך מישורים אחרים, במטרה למצוא את כל חלקיו של ארטיפקט קוסמי ולחבר אותם בחזרה לפני שהיקום יתרסק לרסיסים.
 
 
 

Might & Magic Heroes VI: Shades of Darkness

למחשב ב-30 באפריל

 

הרחבה עומדת בפני עצמה ל-Heroes 6, שעלילתה מתרחשת מאה שנה לאחר סיפורי המשחק המקורי והיא מתרכזת, דרך שני קמפיינים חדשים, בכוחות הרשע של עולם אשן, ה-Dark Elves והנקרומנסרים. כוללת יחידות ומפלצות חדשות.

 

 

Leviathan: Warships

למחשב ב-30 באפריל

 

משחק אסטרטגיה ימי בעולם סטימפאנק, עם קמפיין לשחקן יחיד, משימות קו-אופ ומצבי משחק תחרותיים. הטריילר הנינוח שלו, לפניכם, נחשב לאחד המבדרים בשנים האחרונות ויש לו אובססיה למשחקי מילים שכוללים את המילה Ship.
 
 

Zack Zero

למחשב ב-29 באפריל

 

משחק פלטפורמה-פעולה מדע בדיוני ממבט צד, עם קריצה פארודית/שיווקית למשחקים דו-מימדיים של פעם, בו הגיבור יוצא להציל את חברתו החטופה מטיפוס מרושע כזה או אחר שגם השם שלו מתחיל ב-Z.
 
 
 

משחקים ניידים

Soul Sacrifice

בלעדי ל-Vita החל מה-30 באפריל

 

משחק מעניין מאולפן סוני יפן, ובו נלחמים כמכשף נגד מגוון מפלצות, בפורמט פעולה מגוף שלישי. הרכיב המעניין הוא היכולת להקריב מפלצות, בני ברית (במצב הקו-אופ, התומך בארבעה שחקנים) ואפילו חלקי גוף של דמות השחקן עצמו כדי להפעיל קסמים חזקים במיוחד.

 

 

 

Zombie Tycoon 2

ל-Vita - וגם ל-PS3 - ב-30 באפריל

 

משחק אסטרטגיה קליל, עם זומבים, המשך למשחק שיצא ל-PSP ב-2009 וזכה לציונים טובים מינוס. לאדון הזומבים מהמשחק הראשון יש תחרות בדמות המורה שלו לשעבר, ושניהם, עם צבאות שמורכבים ממספר סוגי זומבים, מתחרים מי ישתלט על יותר מהעולם וגם מתנגשים ישירות במלחמת זומבי בזומבי.

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים