שתף קטע נבחר

היציאה של ג'ייסון קולינס מהארון - קוריוז / דעה

הכדורסלן שהצהיר כי הוא הומוסקסואל עשה ניצול ציני של הבמה שניתנה לו מתוך אינטרס אישי מובהק - להפוך למפורסם. אין כאן שום מסר ושום בשורה. אלמוג שריד מוחה

אני מתבייש בשביל ג'ייסון קולינס, ואפילו קצת מרחם עליו. הרי ברור שעכשיו הוא יהפוך לגיבור, ואולי אפילו בצדק. ככה זה כשאתה עושה היסטוריה והופך לשחקן ה-NBA הפעיל הראשון בהיסטוריה שיוצא מהארון. אלא שלמרות כל התגובות התומכות והברכות, האמת - גם היא אם כואבת ולא פופולארית - חייבת להיאמר, והיא שהמעשה של קולינס בעייתי מאוד.

 

עוד ב-ynet ספורט:

 

אומנם הוא יזכר כגיבור, אבל לא בגלל שהיה שחקן כדורסל גדול (הוא היה די חלש, יש לומר), אלא בגלל שהוא הומו. עצם זה ששחקן כדורסל מקצועני זוכה להכרה רק בגלל הנטיות המיניות שלו, זה לא דבר מחמיא כל כך.

 

שחקן בינוני שלא היה מוצא קבוצה לעונה הבאה. קולינס (צילום: AP) (צילום: AP)
שחקן בינוני שלא היה מוצא קבוצה לעונה הבאה. קולינס(צילום: AP)

 

בואו ונודה על האמת. קולינס הוא שחקן בינוני בן 34, שספק אם היה מוצא בכלל קבוצה לעונה הבאה, והמהלך שלו נעשה רק מסיבות כלכליות ותדמיתיות. אחרת הוא היה עושה את זה מזמן. בגלל זה אין כאן שום בשורה לספורט, ובטח לא לקהילה הגאה.

 

 

אני מתנגד לכל החגיגות והזיקוקי דינור שמתלווים לכל יציאה מהארון של ידוענים לצורך יחסי ציבור. ברגע שקולינס בחר לצאת מהארון בצורה כ"כ מתוקשרת וממוסחרת, הוא עשה ניצול ציני של הבמה שניתנה לו מתוך אינטרס אישי מובהק - להפוך למפורסם.

 

קולינס מול דווייט הווארד. סתם קוריוז (צילום: AP) (צילום: AP)
קולינס מול דווייט הווארד. סתם קוריוז(צילום: AP)

 

לקולינס היה רק מה להרוויח מהמהלך הזה. ברגע שאחד מהכוכבים הגדולים של ה-NBA יחליט לצאת מהארון בשיא הקריירה שלו, כשיש לו רק מה להפסיד מהמהלך, אז זאת באמת תהיה בשורה חדשה ומהלך היסטורי. כשספורטאי מזדקן, שלא הצליח לקנות את עולמו על המגרש, עושה זאת בעזרת נטיותיו המיניות, אין כאן שום מסר ושום בשורה, אלא סתם קוריוז.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים