שתף קטע נבחר

בית"ר י-ם: טביב צפוי להאיץ את המו"מ לרכישה

לאחר שנציגי ארקדי גאידמק הודיעו כי הבעלים הנוכחי ישלם את המשכורות לעובדים ולשחקנים, צפוי איש העסקים להמשיך בשיחות לרכישת המועדון

אלי טביב צפוי להאיץ את המו"מ לרכישת בית"ר ירושלים. כך מסתמן לאחר שהתברר כי נמצא פתרון לתשלום משכורות השחקנים והעובדים לחודשים מרץ אפריל מאי.

 

עוד ב-ynet ספורט:

 

בפגישה שנערכה אמש בין נציגי ארקדי גאידמק, ראשי בית"ר ועמותת האוהדים הבהירו נציגי גאידמק כי ידאגו לתשלום המשכורות. משכורת מרץ תכנס לחשבונות השחקנים בימים הקרובים, לאחר העברת הקצבה מהטוטו דרך ההתאחדות. מדובר בסכום של כחצי מיליון שקל, בעוד שכחצי מיליון שקל נוספים נמצאים בחשבון של בית"ר. למשכורות אפריל ומאי, המגיעים לסכום של כשני מיליון שקל, ידאגו אנשי גאידמק, כאשר ייתכן שראש העיר ניר ברקת ייסייע להם.

 

אחד מראשי בית"ר אישר: "יש לנו כסף לשלם את משכורות מרץ וארקדי גאידמק ידאג למשכורות אפריל ומאי, כפי שהוא דאג שנים רבות למועדון והשקיע מיליונים"

 

טביב הבהיר בשיחות שקיים עם אנשיו כי יהיה מוכן לשוב לשולחן המו"מ מיידית אם בית"ר תדאג לתשלום משכורות העונה הנוכחית לשחקנים ולעובדים. יצויין כי טביב מצפה שכל השחקנים הבכירים יישארו כולל השוער, אריאל הרוש והשחקנים המסיימים חוזים - קובי מויאל ואבי ריקן, שמבוקש במכבי חיפה ומכבי ת"א.

 

ישלום בקרוב את משכורות מרץ. גאידמק (צילום: חיים צח) (צילום: חיים צח)
ישלום בקרוב את משכורות מרץ. גאידמק(צילום: חיים צח)

 

שמו של המאמן, אלי כהן הזוכה להערכה בבית"ר הועלה בכמה מועדונים, כולל הפועל תל אביב, אבל הוא מעניק עדיפות לבית"ר. טביב הבטיח לכסות את כל חובות העבר של בית"ר המוערכים בכ-13 מיליון שקל.

 

עמותת האוהדים אמורה להעביר עד אוגוסט כ-600 אלף שקל לקופת המועדון. טביב לא נוטה לשתף את עמותת האוהדים בניהול בעונה הקרובה כפי שנעשה העונה עם הקמת הדרקטוריון שמנה 9 חברים, ביניהם 3 מעמותת האוהדים.

 

עמותת האוהדים מסרה אתמול: "אנו שבים וקוראים לבעלי המועדון לשלם בהקדם, בראש ובראשונה, את המשכורות לעובדי המועדון וזאת עוד לפני שמדברים על היערכות לשנה הבאה. אנו חוזרים על עמדתנו למציאת רוכש למועדון ועל זכותנו לממש את האופציה עליה שילמו האוהדים (להבאת בעלים חדשים - ד.ב.ש). כחברי דירקטוריון נשמח לקבל את פירוט החובות העדכני". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים