שתף קטע נבחר

קנס ל-HOT: הקשתה על מצטרפים לחבילה הצרה

מועצת הכבלים והלוויין קנסה את חברת הכבלים ב-220 אלף שקל, וקבעה: HOT לא איפשרה לצרכנים להצטרף לחבילה הצרה דרך אתר האינטרנט, או ללא כרטיס אשראי - בניגוד לחבילות אחרות. החבילה עולה 149 שקל וכוללת 16 ערוצים

מועצת הכבלים והלוויין קנסה את חברת הכבלים HOT בכ-220 אלף שקל על שהקשתה על לקוחות להצטרף לחבילת הערוצים הצרה.

 

הסיפורים החמים לפני כולם - בפייסבוק של ynet

 

לפי המועצה, חברת הכבלים לא איפשרה לצרכנים להצטרף לחבילה הצרה דרך אתר האינטרנט, בניגוד לרישום לחבילות ערוצים אחרות. כמו כן, אי אפשר היה להצטרף אליה ללא כרטיס אשראי, בניגוד לחבילות אחרות אליהן כן ניתן להצטרך גם בהוראת קבע בבנק.

 

בנוסף, נציגי השירות לא הציעו אותה מיוזמתם למתקשרים לחברה וכן ב-HOT גבו מצרכנים 300 שקל דמי התקנה למרות שכבר היה ברשותם ממיר HOT ורק ביקשו לעבור לחבילה הצרה.

 

לגבי yes מהמועצה נמסר, כי לא נמצאו הפרות שהביאו להשתת קנס דומה.

 

שתי החברות העלו את המחיר של החבילה ל-149 שקל לחודש (מחיר מחירון: 169 שקל), זאת אחרי שהשיקו אותה בכ-129 שקל. בשתי החברות החבילה כוללת 16 ערוצים.

 

החבילה הצרה לא היתה יוזמת החברות: משרד התקשורת כפה אותה עליהן. שר התקשורת דאז ביקש שהחבילה תעלה בין 100 ל-120 שרל לחודש.

 

מ-HOT נמסר בתגובה: עם קבלת ההנחיות וההבהרות מצד המועצה פעלנו מיידית ליישומן. יתרה מכך HOT אף יזמה והשיקה טריפל צר על מנת לקדם את החבילה הצרה ולתת מענה חסכוני ללקוחות החפצים בכך.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים