שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  ערכת ברית מילה סטרילית

   (צילום: יהודה קורן) (צילום: יהודה קורן)

   

  בשנים האחרונות עולה מספר הפעוטות שנדבקים ממחלות זיהומיות במהלך טקס ברית המילה. כדי למנוע הדבקות ובכדי להבטיח שמירה מרבית על בריאות הפעוט במהלך הטקס, פותחה ערכת "מילה טובה" - ערכת ברית מילה סטרילית, המכילה את כל הכלים הדרושים לביצוע ברית מילה על פי דרישות ההיגיינה של משרד הבריאות ועל פי ההלכה.

   

  ערכת "מילה טובה" פותחה על ידי חברת BY ISRAEL בליווי של מוהלים ורופאים בכירים והיא מיועדת לקהל הרחב ולהורים הטריים. לערכה יש חשיבות גדולה גם אם הוזמן לביצוע הברית מוהל מוסמך או רופא מכמה סיבות: הוועדה הבין משרדית של משרד הבריאות והוועדה לפיקוח על המוהלים מחייבת כל מוהל להגיע עם סט כלים סטרילי שעבר עיקור במכשיר אוטוקלב שלא תמיד נמצא בידי המוהלים עקב עלותו היקרה. בנוסף, מאחר ומוהלים-רופאים מנהלים מספר בריתות ביום ישנו קושי טכני לבצע סטריליזציה באופן המיטבי . השימוש בערכת 'מילה טובה' מאפשר להורים כאחד להיות שקטים ורגועים שנקטו בכל האמצעים הנדרשים בכדי לשמור על בריאות הפעוט במהלך טקס המילה, מעבר להזמנת מוהל מוסמך.

   

  הערכה מכילה כלים לשימוש חד פעמי מנירוסטה בעלי תו תקן בינלאומי, סגורים באריזת וואקום, במטרה למנוע כל אפשרות של הידבקות התינוק במחלות זיהומיות כתוצאה מחשיפה לכלים שלא עברו סטריליזציה במכשיר עיקור בהתאם להנחיות משרד הבריאות. ערכת "מילה טובה" היא הערכה היחידה לברית מילה המאושרת על ידי משרד הבריאות והרבנות הראשית.

   

  • כמה: 200 שקל
  • איפה: להשיג בבתי המרקחת המובחרים ובסניפי רשת מוצצים או באתר החברה שכתובתו: www.kittobrit.com

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: יהודה קורן
  ערכת ברית מילה
  צילום: יהודה קורן
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים