שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הכי מטוקבקות

   לא רק חובות: כרטיס אשראי חדש למילואימניקים

   אשראי למילואים: ל-ynet נודע כי בתחילת חודש יוני ינפיק מועדון "בהצדעה" כרטיס אשראי חדש למשרתי המילואים. לראשונה ניתן יהיה לשייך למועדון גם כרטיס אשראי קיים של כל אחת מחברות האשראי. במסגרת המהלך, בימים אלו מתנהל משא ומתן עם אחת מרשתות המזון וחברות הדלק הגדולות

   בשורה למשרתי המילואים, מועדון ההטבות של חיילי המילואים – "בהצדעה ", ישיק בתחילת החודש הקרוב כרטיס אשראי חדש שיקנה מגוון הטבות והנחות, כך נודע ל ynet.

    

   יוצא למילואים? מישהו יתקן במקומך את הבית

    

   בשונה מהנהוג היום בתחום כרטיסי האשראי, מי שירצה להצטרף, לא יצטרך להנפיק את הכרטיס, אלא ניתן יהיה לשייך את הטבות המועדון לכל כרטיס אשראי קיים – בנקאי וחוץ בנקאי שהונפק על ידי ישראכרט, כאל ולאומי קארד.

    

   יש לציין כי אפשרות זו הינה ייחודית ולמעשה אין לה תקדים בענף כרטיסי האשראי. כך לדוגמה חברי מועדון משרתי הקבע – חבר, נדרשים להנפיק כרטיס אשראי חדש לצורך החברות במועדון וכך גם בכל המועדונים האחרים.

    

   בחברות האשראי ערים לפוטנציאל הגדול של מועדון בהצדעה בו חברים כיום כ-200 אלף איש. לכן הן גם מוכנות לשאת בחלק מהעלויות של מהלך כזה – הסכם שנחתם ל-5 שנים. ככלל, הסכום העומד לרשות מנהלי המועדון לסבסוד הטבות ברשתות הקמעונאיות השונות עומד על כ-20 מיליון שקל בשנה - סכום נמוך מאוד בהתחשב בכמות החברים במועדון.

    

   יש לציין כי מאז הוחלט על הקמת מועדון בהצדעה, לפני 3 שנים, עלתה לא פעם הדרישה לצרף את חיילי המילואים להטבות מועדון אנשי הקבע – חבר, אולם שם סרבו בעקשנות לכלול את משרתי המילואים במועדון הוותיק.

    

   לטענתם, המועדון ממומן מכספי המדינה להם הם זכאים במסגרת תנאי הפרישה ותנאי העסקה ואין מקום להכניס גורמים אחרים. עם זאת, כמות קטנה של קציני מילואים צורפה אחרי מאבקים למועדון הצרכנות של חבר (מח"צ), בתנאים מגבילים. נראה כי כיום, עם התעצמות מועדון בהצדעה, נסתם הגולל על האפשרות הזו.

    

   400 אלף שקל רכישות ביום

   אז מה יעניק כרטיס האשראי החדש? בשלב הראשון תינתן עד 10% הנחה נוספת על רוב ההטבות אותן ניתן לרכוש באתר כיום ובהמשך יתווספו הטבות אחרות. כך בימים אלו מתנהל, בין היתר, משא ומתן בין הנהלת המועדון לאחת מרשתות המזון הגדולות וכן מול אחת מחברות הדלק הגדולות.

    

   איך מצרפים כרטיס אשראי קיים? השיוך הזה יתבצע אך ורק באתר המועדון, שם יידרש מחזיק הכרטיס למלא את הפרטים והם יועברו לחברות האשראי שיעדכנו את הזכאות.

    

   מי שבכל זאת ירצה להנפיק כרטיס חדש, יוכל לעשות זאת גם כן במילוי פרטים באתר בלבד, והכרטיס יינתן באחד מסניפי הבנקים, כאשר בשנה הראשונה יינתן פטור מעמלת דמי כרטיס.

    

   חשוב להדגיש כי חברות האשראי טרם נערכו למהלך וסביר להניח כי ניתן יהיה לקבל שירות בעניין זה רק באמצע החודש הבא, לאחר שהכרטיס יושק.

    

   "חשוב לנו לשפר את תנאי השירות של חיילי המילואים ולדאוג להם יותר", אומר ל ynet גורם בכיר המעורה במיזם. "המועדון הזה גדל כל הזמן והוא כולל גם חיילים שמשתחררים וגם את אנשי המילואים הוותיקים".

    

   יש לציין כי כבר היום מציע מועדון בהצדעה, המנוהל על ידי קצין מילואים ראשי, משרד הביטחון ואכ"א, באמצעות זכיין (חברת נופשונית), שלל הטבות בהנחות משמעותיות כאשר ממוצע הרכישות היומי באתר הוא כ-400 אלף שקל.

    

   במסגרת חודש ההוקרה לחיילי המילואים (עד סוף מאי) האתר גם מציע מגוון הטבות בהנחה משמעותית.

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים