שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  2013: אלו המסכים של פנסוניק
  ממסך בסיסי של 50 אינץ' ב-3,990 שקל ועד כמעט 28 אלף שקל למסך הדגל בגודל 65 אינץ'. פנסוניק משיקה בישראל 19 מסכים חדשים

  2013: זכייניות סוני ו-LG כבר הציגו את המסכים שלהן, בקרוב גם סמסונג תראה מה יש לה, ויורוקום, נציגת Panasonic משיקה בישראל 19 דגמים של טלוויזיות בטכנולוגיות של LED LCD ופלזמה. דגמי 2013 כוללים מספר שדרוגים ביחס לדגמים הקודמים: אפשרות התאמה אישית של מסך הבית למשתמש (My Home Screen) מאפשרת לעד 4 משתמשים להגדיר את מסך הבית שייפתח בכל פעם שהם יפעילו את הטלוויזיה. "מסך הבית" יכיל את האפליקציות, התכנים והתוכניות המבוקשות. עם פתיחת המסך מערכת זיהוי פנים אוטומטית תזהה את פניהם ותעלה עבורם באופן אוטומטי את מסך הבית כפי שהגדירו מראש.

   

  עוד ב-dtown:

   

   (צילום: dtown) (צילום: dtown)
  (צילום: dtown)

   

  יכולת הקישוריות שופרה השנה עם 2.0 Swipe and Share המאפשרת בהחלקת אצבע וללא צורך בהורדת אפליקציה ייעודית, לצפות במסך בתוכן הנמצא בסמארטפון או בטאבלט וגם להעתיקו אל כונן חיצוני המחובר למסך בצורה אלחוטית דרך ה- WIFI המובנה. המסכים החכמים כוללים גישה לחנות האפליקציות של פנסוניק ושירותי תוכן מקוונים, אך טרם נמסר האם תוצג תמיכה באותיות עברית.

   

   

   

  שליטה קולית: מערכת להפעלה קולית מאפשרת שליטה על העברת ערוצים, עוצמת השמע ופקודות נוספות, אך בשלב זה היא תומכת באנגלית בלבד. המערכת יודעת גם להקריא בקול טקסט המופיע על המסך ברמת שם האפליקציה, מספר הערוץ, שם התוכנית ועוד, עבור צופים המתקשים בקריאה.

   

  עט מגע

  סדרת הפלזמות החדשה, תגיע עם תמיכה בעט מגע, מלבד ציור על צג הטלוויזיה, העט מאפשר ניווט בין התפריטים השונים וגם לבצע עריכה דיגיטלית לתמונות – כולל שינוי יחס התמונה, שינוי הבהירות וכתיבת הקדשה אישית ואח"כ שליחת התמונה באופן אלחוטי, דרך ה-WiFi המובנה שבמסך לסמארטפון או לטאבלט.

   

  סדרות הפלזמה 

  פנסוניק תשווק בישראל 4 סדרות ו-6 דגמים של פלזמות (2 תלת מימד ו- 4 דו מימד). מסך הדגל של החברה הוא ה- VT60 בגודל 65 אינץ' (27,990 שקל). הניגודיות והשחור של פאנל הפלזמה שופרו, כמו גם צמצום המרווחים בין שכבות הזכוכית להתמודדות משופרת עם השתקפויות. מתחתיו ממוקמת סדרת ה- ST60 אשר מציעה פאנל דומה, אך ללא כיול THX והיא תוצע בגדלים של 50 אינץ' (9,990 שקל) ו- 60 אינץ' (13,990 שקל).

   

   (צילום: dtown) (צילום: dtown)
  (צילום: dtown)

   

  החידושים המרכזיים בדגם התלת מימד הבכיר של פנסוניק VT60 הם: מצלמת סקייפ HD מובנית. המצלמה המוסתרת עולה מעל למסך באמצעות מנגנון אוטומטי שמופעל בעת הצורך – כך שהצופה אינו נחשף כאשר הוא לא מעוניין בכך. סדרת VT מגיעה עם מעבד מרובה ליבות, שליטה קולית באנגלית על המסך דרך השלט, מערכת My Home Screen ותוכנת Swipe and Share מובנית במסך להעברת תכנים מתוך סמארטפון או טאבלט לתוך המסך והקלטת תכנים מהמסך אל דיסק חיצוני באמצעות התקן USB.

   

   

   

  עוד ניתן למצוא במפרט של המסך מנגנון החלקת תנועה Focused Field Drive 3000Hz, פנל Infinite Black ultra , דפדפן אינטרנט תומך ב- FLASH ויכולת קישוריות (Wi-Fi מובנית, תמיכה ב-DLNA ומערך רמקולים חדש (שיתוף מדיה עם המחשב בלי מכשירים מתווכים). המפרט של דגם ה-ST60 דומה למפרט ה- VT60 למעט מצלמת הסקייפ, שכבת הזכוכית ו- 2 כניסות USB (לעומת 3 ב-VT60).

   

  ברמת החיבורים כוללים שני הדגמים 4 כניסות HDMI ומעבד וידאו שמסוגל לנגן קבצי MKV (פורמט שמהווה סטנדרט בקבצי וידאו HD).

   

  פנסוניק משיקה גם פלזמה Full HD עם דו מימד בלבד, ה- S60 והיא כוללת התקן Wi-Fi מובנה, שתי כניסות HDMI ו- USB, תמיכה בDLNA ותמיכה בתוכנת 2Swipe and Share.

   

  סדרת S60 תשווק בגדלים של 50 אינץ' (5,990 שקל) ו- 60 אינץ' (11,990 שקל). הפלזמה הזולה ביותר שתשווק השנה פנסוניק היא סדרת X60 HD Ready שתוצע בגודל 50 אינץ' (3,990 שקל).

   

   (צילום: dtown) (צילום: dtown)
  (צילום: dtown)

   

  טלוויזיות LED LCD

  השנה משיקה פנסוניק 9 סדרות מבוססות LED, עם 16 דגמים, רובם ככולם עושים שימוש בפאנל IPS משופר של פנסוניק שמאפשר, בין השאר, זווית צפייה רחבה במיוחד ומנעד צבעים רחב.

   

  קו מסכי ה-LED מאופיין במסגרת דקה יותר מהדגם הקודם, מה שאמור להבליט יותר את התמונה המוצגת במסך. מסכי הדגל בסדרת הLED מעוצבים מחומרים כמו מתכת וזכוכית, כאשר בחלקם, הצד האחורי נצבע בצבע לבן. המעמד החדש של מסכי הפרימיום של החברה שונה לחלוטין והוא נראה כפס עקלתוני בצבע שקוף מה שמוסיף תחושה של "מסך מרחף" בסלון.

   

  שלושת מסכי התלת מימד המובילים בסדרת ה-LED הם ה- WT60 שהינו מסך הפרימיום בקטגוריה שמגיע בגודל 55 אינץ' (19,990 שקל) כאשר עוביו של מסך זה הינו פחות ה- 4 ס"מ. למסך זה מצטרפים דגם ה- DT60 בגודל 55 אינץ' (16,990 שקל) וה- ET60 שיוצע בגודל 50 אינץ' (9,490 שקל). בכוונת החברה להתחיל בשיווקו בישראל של דגם ה- ET60 בגודל 55 אינץ' במהלך חודש אוגוסט.

   

  שלושת המסכים מגיעים עם מעבד תמונה 200Hz, מהירות סריקה של 3600Hz (בדגם ה-WT) ו- 1800Hz (ב-DT), התקן Wi-Fi מובנה, ,תוכנת Swipe and Share2, מעבד מרובה ליבות, אפשרות לשמור קבצי תמונות ווידאו מהמסך על התקן USB חיצוני ודפדפן אינטרנט תומך Flash (ב-DT). שלט המגע של המסכים עוצב מחדש בצורה ארגונומית יותר ונוספה לו מיקרופון מובנה לטובת הפעלה קולית.

   

  בדגמים הללו יש שלוש כניסות HDMI, שלוש כניסות USB ( בסדרות WT ו- DT), כניסת כרטיס זיכרון SD, כניסת רשת ויכולת שיתוף מדיה עם המחשב האישי דרך ה-DLNA.

   

  טלוויזיות דו מימד

  חמישה דגמים חדשים של מסכי דו מימד Full HD מגיעים עם מעבד תמונה 50Hz, עיצוב דק וכניסת USB. סדרת ה-EM6 וה- EV6, תומכות בפלטפורמת Viera Connect יש להן התקן Wi-Fi מובנה, תמיכה ב- DLNA (בחלק מהדגמים) ותמיכה בתכונת שיתוף עם סמארטפונים 2 Swipe and Share.

   

  סדרת EM6 תוצע בגדלי 50 אינץ' (5,990 שקל) ו-39 אינץ' (3,990 שקל), סדרת EV6 תוצע בגודל 39 אינץ' (4,490 שקל).

   

  דגמי הבסיס במסכי ה-LED הם B6M שישווק בגדלי 50 אינץ' (5,890 ₪), 39 אינץ', (3,490 ₪) ו- 32 אינץ' (1,890 שקל) ודגם ה- X6M, שהינו דגם HD Ready שישווק בגודל 32 אינץ' (1,990 שקל).

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים