שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  טביב סיכם עם האוהדים על רכישת בית"ר
  לעמותת האוהדים יש אופציה להביא רוכש עד ה-31 באוגוסט. איש העסקים, שחושש שגאידמק לא ימכור לו את המועדון, סיכם איתה שהוא יעשה זאת. בבית"ר הגיבו: "הוא מנסה להפוך לבעלים בכל דרך". העמותה: "לא ניתן לארקדי להחזיק את הקבוצה כבת ערובה ולתת לה לגסוס". גאידמק פנה להתאחדות בדרישה לבטל את הישיבה להעברת זכויות. אוהדים הפגינו מול ביתו של הבעלים
  אלי טביב , שחושש שהבעלים של בית"ר ירושלים ארקדי גאידמק לא ימכור לו את הקבוצה, סיכם עם עמותת האוהדים, לה אופציה להביא רוכש עד ה-31 באוגוסט, שהוא ירכוש את המועדון.

   

  יורו עד 21 בישראל:

   

  טביב, שלהוט להפוך לבעלים של בית"ר, סיכם בעל פה בשבוע שעבר עם נציגיו של ארקדי גאידמק על רכישת הקבוצה ולקח על עצמו תשלום של 12.5 מיליון שקל. עדיין אין פיתרון לתשלום משכורות אפריל ומאי לשחקנים ועובדי בית"ר.

   

  בהתאחדות יכריעו אם הוא רשאי לרכוש את בית"ר. טביב (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
  בהתאחדות יכריעו אם הוא רשאי לרכוש את בית"ר. טביב(צילום: אורן אהרוני)

  גאידמק. האוהדים: "הוא לא מעוניין במועדון" (צילום: אלי אלגרט) (צילום: אלי אלגרט)
  גאידמק. האוהדים: "הוא לא מעוניין במועדון"(צילום: אלי אלגרט)

   

  אחד מאנשי בית"ר אמר: "טביב מנסה להפוך בכל דרך לבעלים של בית"ר, למרות שארקדי גאידמק לא חתם איתו על מכירת הקבוצה. טביב חושב שדרך  העמותה הוא יכול להשתלט על המועדון. הוא שכח שגאידמק הוא הבעלים והוא הקובע מתי ולמי למכור. קודם שטביב יקבל אישור מההתאחדות ויסיים את הקשר שלו להפועל תל אביב". 

   

  מקורב לטביב: "גאידמק מנסה להביא שותף לקבוצה. באו לטביב נציגי עמותת האוהדים ואמרו לו שגם אם ארקדי יביא כשותף את רומן אברמוביץ הם לא יתנו לו להישאר. הם ביקשו שיבוא איתם דרך הסעיף ויעזור להם להציל את בית"ר".

   

  אוהדי בית"ר מפגינים נגד גאידמק (צילום: עוז מועלם) (צילום: עוז מועלם)
  אוהדי בית"ר מפגינים נגד גאידמק(צילום: עוז מועלם)

   

  לפי המקורב לטביב, בנושא המשכורות שלא שולמו במרץ ואפריל לשחקנים אמרו בעמותה: "נעזור לכם לשלם את המשכורות" . ההערכה היא שייעשה ניסיון

  לקבל כסף ממשרד כרטיסים על חשבון מכירת כרטיסים עתידית, כדי לשלם את השכר.

   

  מעמותת האוהדים נמסר: "טביב חתם עימנו על אופציה ראשונה לרכישת המועדון. הודענו לעורך הדין של גאידמק, ישראל שלו, על מימוש האופציה. לא ניתן לגאידמק להחזיק את בית"ר כבת ערובה ולתת לה לגסוס. נצא לדרך חדשה עם טביב". 

   

  על הטענות לפיהן עדיין לא גייסו כ-600 אלף שקל שאמורים היו לגייס, וביקשו ארכה עד אוגוסט, אמרן בעמותה: "כל הנסיונות שיהיו להרוס את ההסכם עם טביב לא יצלחו. נצא לכל מאבק ציבורי ומשפטי, על מנת שהצדק ייצא לאור".

   

  ארקדי גאידמק עם איציק קורנפיין (צילום: אסף שקד, בית"ר ירושלים) (צילום: אסף שקד, בית
  ארקדי גאידמק עם איציק קורנפיין(צילום: אסף שקד, בית"ר ירושלים)

   

  מהעמותה נמסר בנוסף: "אנו מודעים עובדה שהוצאת המועדון מידיו של גאידמק לא תעבור בקלות, אבל לא מוכנים יותר לאפשר את המצב בו המועדון מוחזק כבן ערובה בידיו של בעלים שאינו מעוניין בו. כך כתוב בהסכם שלנו מולו. הבעלים אינו מעונייו במועדון. עמותת אוהדי בית"ר ירושלים ואלי טביב מודיעים בזאת על מימוש האופציה הקיימת לעמותה בהסכם הניהול המשותף שנחתם עם המועדון באוגוסט 2012. 

   

  "אנו סמוכים ובטוחים ששיתוף הפעולה בין האוהדים לבעלים החדשים של המועדון יעניק יציבות ודרך ניהולית נכונה, במטרה להחזיר את המועדון לקדמת הכדורגל הישראלי. אלי טביב צועד יד ביד עם אוהדי המועדון ובשותפות אמיתית. אנחנו יוצאים לדרך חדשה בציפייה ובתקווה. אנו רואים במהלך זה הצלחה ענקית. ניתנת כאן תמורה מלאה לכל מי שהשקיע. אנחנו קוראים לכל האוהדים לשים הכל מאחור ולהתאחד. הוכחנו שבית"ר מאוחדת וחזקה היא כח בלתי ניתן לעצירה". 

   

  אוהדי בית"ר מפגינים נגד גאידמק (צילום: יאיר שגיא) (צילום: יאיר שגיא)
  אוהדי בית"ר מפגינים נגד גאידמק(צילום: יאיר שגיא)

   

  גאידמק מצידו פנה להתאחדות לכדורגל באמצעות עורכי דינו בדרישה לבטל את הישיבהשל הוועדה לאישור העברת זכויות אשר אמורה להתכנס ביום רביעי ולקבוע האם טביב עומד בקריטריונים לרכישת המועדון. במכתב שנשלח מטעם גאידמק להתאחדות צוין כי יש בעסקה עם טביב בעיות רבות, וכי נציגיו של הבעלים יוכלו לפרטן. במכתב מלינים נציגיו של גאידמק על כך שהזימון של איציק קורנפיין לועידה היה על סמך דיווחים בתקשורת בלבד.

   

  בתוך כך קבוצה גדולה של אוהדי בית"ר הפגינה ליד ביתו של גאידמק במחאה על הסחבת בהעברת המועדון. למקום הוזעקו שוטרים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים