שתף קטע נבחר

הריון חכם: 12 האפליקציות הכי שוות להריון

הסמארטפון כבר מזמן הפך לידידו הטוב ביותר של האדם, אך מתברר שהוא גם החבר הטוב ביותר שיכול להיות בהריון, עם שלל אפליקציות שהופכות אותו לקל ומשמח הרבה יותר. עינת שגיא-אלפסה בדקה מהן הטובות ביותר. התוצאות - לפניכם

נהוג לומר כי הכלב הוא ידידו הטוב ביותר של האדם. מבלי לפגוע במעמדם של ידידנו ההולכים על ארבע, נדמה כי הם נדחקו מעט וכיום ידידו הטוב ביותר של האדם הוא הסמארטפון. אותו מכשיר קטן שמשמש כטלפון, מצלמה, יומן, מגרש משחקים, מחשב, נגן מוסיקה ועוד ועוד, הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו.

 

עוד כתבות ועדכונים בפייסבוק של ynet

 

הוכחה לכך ניתן למצוא באפליקציות הנוספות חדשות לבקרים וכל ייעודן להקל על חיינו ולהפוך אותם נעימים ומהנים יותר. התינוקות של היום נולדים לתוך עולם של סמארטפונים ועוד לפני הלידה יש למכשירים החכמים חלק חשוב בהריון, לפחות כמו שיש לבן הזוג. חשוב לציין כי אף שחלק מהאפליקציות פותחו בשיתוף פעולה עם רופאים, אף אחת מהן אינה מהווה תחליף לייעוץ רפואי אישי.

 

כבר ביקרת בערוץ הריון ולידה שלנו?

 

מה עוד בדקנו?

מתנות ליולדת: איזה הכי שווה לתת - ולקבל

תיקי ההחתלה הטובים ביותר להורים טריים

איזו משאבת חלב אם הכי טובה ונוחה  

 

בדקנו עבורכם מהן האפליקציות הכי שוות להריון:

 

1. 40 שבועות

 

 

 

מה יש? האפליקציה של קופת חולים כללית ניתנת להורדה עבור כוווולם, להבדיל מאפליקציות של קופות חולים אחרות. לאחר שהזנת את תאריך הלידה המשוער, יופיע שבוע ההריון המדוייק, כולל הסבר של מה שעובר עלייך ועל העובר ואילו בדיקות מומלץ לבצע, גם בטקסט כתוב וגם בוידאו ידידותי - הכל כמובן בעברית. בנוסף יש באפליקציה שאלות ותשובות של רופאי הכללית, אפשרות ליצירת אלבום אישי וגם טיפ יומי רלוונטי למועד ההריון. בתחתית המסך מופיע קופון שבועי להטבות שונות.

 

הכי מגניב? מדובר באתר מהימן ומקצועי, קל לשימוש ודובר עברית.

 

מחיר? חינם.

 

הורדה? לאייפון 

 

2. Pregnancy Tracker Free

 

 

מה יש? אפליקציה מגוונת ויעילה של יומן מעקב הריון אישי שיאפשר לך לזכור את הטוב והרע שבהריון. לאחר שהזנת את תאריך הלידה המשוער, יופיע בשער מספר הימים שעוד יש לך לסחוב. בכל יום את מוזמנת לכתוב את משקלך, ההיקף שלך, מצב הרוח, רמת האנרגיה, רמת התיאבון, חשקים מיוחדים, מצב הבחילות וגם כמה מילים באופן חופשי. כמו כן, ניתן ליצור אלבום אישי, לעקוב אחר תנועות התינוק ולבצע מעקב צירים מדוייק באמצעות טיימר המודד את משך הצירים והמרווח ביניהם.

 

הכי מגניב? יש אפשרות ליצור קוד סודי, כך שלא כל מי שמחטט לך בסמארטפון יידע מה משקלך בימים אלו. מצד שני, יש אפשרות לשלוח במייל את מעקב תנועות התינוק ומעקב הצירים. יעיל אם את רוצה להתייעץ עם הרופא שלך לגבי מצבך, מבלי לצאת מהבית.

 

מחיר? חינם.

 

הורדה? לאייפון

 

3. Watch Me Change

 

 

מה יש? אפליקציה מדליקה המזמינה אותך להצטלם מדי יום (עדיף באותה תנוחה) כדי לעקוב באופן ויזואלי אחר הבטן הגדלה לאורך ההריון. יש באפליקציה אופציה לתזכורת קבועה מדי יום באותה שעה.

 

הכי מגניב? אחרי הלידה אפשר לערוך את התמונות לסרטון וליצור מזכרת מקסימה.

 

מחיר? חינם.

 

הורדה? לאייפון 

 

4. iBirth

 

 

מה יש? אפליקציה המורכבת מארבעה חלקים. החלק הראשון מהווה טיימר לצירים ועוקב אחר אורכם והמרווחים ביניהם. בחלק השני מופיעות תנוחות המסייעות להקלה בזמן הצירים. החלק השלישי עוסק בתזונה ומפרט את כמות הויטמינים הדרושים לגוף במהלך ההריון ובאילו מזונות ניתן למצוא אותם. החלק הרביעי, ובו טיפים להריון, הוא בתשלום.

 

הכי מגניב? אהבתי את הטיימר לצירים, שיכול לחסוך ריצות מיותרות לבית החולים.

 

מחיר? ניתן להוריד חינם, אבל כדי לצפות בטיפים יש לשלם 7.90 שקלים.

 

הורדה? לאייפון  לאנדרואיד

 

5. Pregnancy Buzz by The Bump

 

 

מה יש? אוסף עצום של שאלות ותשובות במגוון נושאים הנוגעים בהריון. בנוסף, האפליקציה משמשת כפורום בינלאומי מרתק בו כל אחת יכולה להעלות שאלה שמעניינת אותה ולקבל עליה תשובה.

 

הכי מגניב? אפליקציה ממכרת. נראה שקיימות אינסוף שאלות והתלבטויות שמעסיקות את כל נשות העולם במהלך ההריון.

 

מחיר? חינם.

 

הורדה? לאייפון

 

6. PregnaBuzzer

 

 

מה יש? בעולם של רשתות חברתיות, הודעה על הריון היא אירוע שיש לייחס לו משמעות מיוחדת. באפליקציה הזו אתם מוזמנים להצטלם ולשלב את פרצופכם בקריקטורות יצירתיות שנועדו במיוחד כדי להודיע לעולם על ההריון הטרי.

 

הכי מגניב? לשמור על הומור גם כשההורמונים נוסקים.

 

מחיר? חינם.

 

הורדה? לאייפון

 

7. Pilates for Pregnancy

 

 

מה יש? אפליקציה שווה אך יקרה, המדגימה תרגילי פילאטיס לכל אחד משלבי ההריון, כולל הסבר על כל תרגיל ותועלתו לגוף.

 

הכי מגניב? להתאמן בקצב שלך.

 

מחיר? 39.90 שקלים לאפליקציה כולה או 19.90 שקלים לכל טרימסטר.

 

הורדה? לאייפון

 

8. Belly

 

 

מה יש? אפליקציה המזמינה את ההריונית ליצור יומן ואלבום מעוצבים למזכרת ייחודית מתקופת ההריון. היומן מחולק על פי שבועות ההריון ושולח תזכורות לבדיקות ואירועים בהתאם לצורך. בכל שבוע את מוזמנת להוסיף תמונה, לעטר אותה ולהוסיף טקסט המתאר את תחושותייך והחוויות שעברת.

 

הכי מגניב? אלבום אישי מעוצב המתעד את ההריון מהזווית הפרטית שלך.

 

מחיר? חינם.

 

הורדה? לאייפון

 

9. iExpect

 

 

מה יש? אפליקציה בעברית שבה מעקב אחר שבועות ההריון, כולל טקסט המתאר מה עובר על האמא, על העובר ומה הבדיקות הנדרשות בכל שלב. לצד הטקסט ניתן לצפות בתמונות של עובר בשבוע הרלוונטי, כולל תמונות תלת מימד, תמונות אולטרסאונד רגיל, איור, וידאו של עובר ברחם ואפשרות להוסיף תמונה אישית. קצת מאכזב לגלות שלא בכל שבוע מופיעות כל האופציות של התמונות. בנוסף ישנו בייבילון ובו הסבר על מונחים שונים לתקופת ההריון, וכן יומן בו בכל תאריך כתוב שבוע ההריון המדוייק ואפשרות להוסיף אירועים ובדיקות.

 

הכי מגניב? אין דבר מרגש יותר מתמונות אולטרסאונד בתלת מימד וקטעי וידאו מהרחם.

 

מחיר? חינם.

 

הורדה? לאייפון

 

10. mybabysbeat

 

 

מה יש? שנים ייחלו נשים בהריון להשיג מוניטור ביתי שיאפשר להן לשמוע את דופק העובר בכל רגע נתון מבלי לרוץ לקופת חולים. האפליקציה הזו מגשימה את החלום ומאפשרת להריוניות משבוע 30 והלאה להעביר את הסמארטפון למצב טיסה (כדי למנוע קרינה), לחבר אוזניות, להצמיד את המכשיר לבטן ולשמוע את ליבו של הבייבי פועם.

 

הכי מגניב? הגשמת חלומה של כל הריונית באשר היא.

 

מחיר? 15.90 שקלים.

 

הורדה? לאייפון  לאנדרואיד

 

11. New Dad - Pregnancy For Dads

 

מה יש? במהלך ההריון הכל סובב סביב האם והעובר. האפליקציה הזו נועדה במיוחד לאבות שרוצים להרגיש שייכים להריון, ובעיקר חשוב להם לשמח את האישה שלהם ולא לשכוח מה חשוב באמת. באפליקציה האבות יכולים ללמוד על מה שעובר על העובר ועל האם בכל אחד משבועות ההריון וכמובן טיפים שנועדו לשמח את ההריונית, לשמור עליה ובעקבות כך - גם על הזוגיות.

 

הכי מגניב? הידד לזכויות האב במשפחה.

 

מחיר? חינם

 

הורדה? אנדרואיד

 

12. Pregnancy Diet Calculature

 

 

מה יש? מה מותר לאכול בהריון וכמה? על השאלות האלה בדיוק עונה האפליקציה הזו, שמאפשרת לך מעקב קבוע אחר התזונה שלך לאורך חודשי ההריון. ניתן לתכנן את התזונה היומית בהתאם לפירמידת המזון המופיעה באפליקציה.

 

הכי מגניב? לאכול בלי רגשות אשם.

 

מחיר? חינם

 

הורדה? אנדרואיד  אייפון

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
אפליקציות. להריון קל - ומגניב
צילום: shutterstock
מומלצים