שתף קטע נבחר

עוד מבוכה לצה"ל: חיילות מתפשטות בסרטון

קודם התמונות, עכשיו הסרטון. "אני מעלה לפייסבוק ומתייגת אותך", אומרת אחת החיילות בקטע הווידאו, שמתפרסם זמן קצר אחרי שערוריית החיילות המתפשטות. זהותן לא ידועה

התופעה מתפשטת: שבוע אחרי סערת החיילות המתפשטות, שהגיעה לכותרות הראשיות בצהובוני העולם, סרטון מופץ ברשתות החברתיות ומביך עוד יותר את צה"ל.

 

"תרקדו כמו זונות על עמוד", נשמעת אחת החיילות כשהיא אומרת בתחילת הסרטון. להבדיל מהתמונות שהופצו בשבוע שעבר וחוללו שערורייה, זהות המשתתפות בקטע וידאו זה אינה ידועה וגם לא ברור מתי צולם הסרטון.

 

במהלך הסרטון אחת החיילות מבהירה לחברותיה כי תפיץ אותו ברשת החברתית - ומזהירה אותה: "אני מעלה את זה, לא כדאי לך להסתכל בסרטון. אני מעלה את זה לפייסבוק ואני מתייגת אותך". בסרטון רוקדות החיילות - חלקן במדים ומרביתן בבגדים תחתונים בלבד - כשנשקן האישי לצדן.

 

התמונות שחוללו את הסערה ()
התמונות שחוללו את הסערה

 

הסרטון מתפרסם כאמור זמן קצר לאחר שהתמונות החושפניות של חיילות צה"ל

עוררו הד תקשורתי בינלאומי ומבוכה צבאית. בעוד הצבא ביקש להבהיר כי המראות מנוגדים לערכיו ולהדגיש כי התמונות צולמו בתחילת שירותן של החיילות, הציגו כותרות כלי תקשורת שונים בעולם את ה-"Gaza Strip" ואת פני המצולמות. באותן תמונות, שהפכו במהירות לוויראליות, נראו מדריכות בבית הספר למקצועות החי"ר בדרום לבושות בגדים תחתונים.

 

הצנזורית הראשית לשעבר דווקא לא התרגשה מהתמונות. "מישהו הזדעזע? אני לא חושבת שהזדעזעו. גם לי יש תמונות כאלה באלבום, אבל הן נעולות באלבום במחסן", אמרה בראיון לתוכנית הבוקר של ערוץ 10.

 

Read this in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים