שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  יותר מדי ריאליטי: לוח שידורי רשת לא אושר

  "עודף תוכניות ריאליטי ובידור" - זו הסיבה שבגינה לא אישרו ברשות השנייה את לוח השידורים של זכיינית ערוץ 2 "רשת", לצד מחסור בתחקירים ותוכניות תרבות

  יותר מדי ריאליטי, מעט מדי תחקירים: הרשות השנייה הודיעה היום (ה') כי לוח השידורים המתוכנן של זכיינית ערוץ 2 "רשת" לעונה הקרובה לא מאושר, זאת לדבריהם בשל "עודף תוכניות ריאליטי ובידור". ועדת הטלוויזיה של הרשות השנייה הודיעה כי על הזכיינית להגיש לוח שידורים מתוקן כבר בעוד כשבוע, כיוון שמדובר בלוח שייכנס לתוקפו בחודש הבא ויימשך עד לסוף השנה.

   

  בנוסף לעודף בתוכניות ריאליטי ובידור, "רשת" נדרשת גם להעביר הבהרות על מחסור בשיבוץ תוכנית תחקירים וחיזוק אלמנט התחקיר ב"תוכנית חיסכון". בנוסף, ברשות טוענים כי הזכיינית לא עמדה ברף ההוצאות הנדרש על סרטי קולנוע ישראלים, ובלוח שלה חסרות תוכניות "שיח ציבורי" - תוכניות בנושאי תרבות וחברה שיעסקו בנושאים שעל סדר היום הציבורי - ונרשם מחסור גם בתוכניות בנושאי מורשת ותרבות יהודית. עם זאת, בוועדה אישרו את לוח שידורי חברת חדשות 2.

   

  יו"ר הוועדה יעקב שחם אמר: "הוועדה הדגישה כבר מספר פעמים את החשיבות הרבה שהיא מייחסת לקיומן של תוכניות תחקירים, ובפרט תחקירים כלכליים, שישרתו את ציבור הצופים, ולצערנו הדבר לא בא לידי ביטוי בלוח שהוגש לנו".

   

  מ"רשת" נמסר בתגובה: "אנו סמוכים ובטוחים כי לוח השידורים אשר הוצג לרשות, והתיקונים הקלים אשר יבוצעו בו במהלך הימים הקרובים, יאושרו. רשת תמשיך להציג את הלוח האיכותי והמגוון בישראל".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מנכ"ל רשת, אבי צבי. לוח שידורים לא מאושר
  צילום: ענת מוסברג
  לאתר ההטבות
  מומלצים