שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  קטטה בהרצליה: מכות פטיש ברחוב מול המצלמות

  עימות אלים ברחוב הומה תועד במצלמות אבטחה. הנאשם בתקיפה: "הוא ניקב לי צמיגים והפיץ שמועה שרוצה להרוג אותי"

  מצלמות אבטחה בהרצליה תיעדו לאחרונה קטטה אלימה, שבמסגרתה היכה אחד הצדדים את האדם השני תשע פעמים בפטיש באמצע הרחוב. ש' המותקף נפל על הרצפה במהלך האירוע, ספג את המכות וניצל רק לאחר שעוברי אורח הבחינו בנעשה. הוא אושפז עם פגיעות קשות בראשו ונזקק לכמה ניתוחים. התוקף, אהרון בכר, נמלט מזירת האירוע, נעצר לאחר מכן והואשם בגרימת חבלה חמורה.

   

  מכות פטיש בעין מצלמות האבטחה

  מכות פטיש בעין מצלמות האבטחה

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  על פי כתב האישום, שני האזרחים היו מסוכסכים ביניהם, ובכר חשב כי ש' ניקב את צמיגי מכוניתו. לפני כשלושה שבועות, הגיע לרחוב כצנלסון בעיר וזמן קצר לאחר מכן הגיע גם ש' וניגש לשוחח עמו.

   

  בכר, על פי הפרקליטות, הוציא ממכוניתו פטיש או כלי אחר וחבט בש' כמה פעמים. המותקף ברח לכיוון מכוניתו, שחנתה מעבר לרחוב, אך נפל ארצה. "הנאשם המשיך לחבוט במתלונן לפחות תשע פעמים בראשו וביתר חלקי גופו בעודו שרוע על הרצפה", נכתב.

   

  השתלשלות האירועים נקלטה במצלמות האבטחה, אך סנגורו של הנאשם, עו"ד שרון נהרי, טען כי מדובר בהגנה עצמית. "המתלונן ניקב לו את הצמיגים והפיץ שמועה שהוא רוצה להרוג אותו. רואים בסרט איך המתלונן מגיע, עוצר את הרכב עם דלת פתוחה ורץ לעברו עם דבר מה נוצץ. המתלונן רודף אחריו, אומר לו: 'בוא הנה, לאן אתה בורח?' ואז הנאשם לוקח דבר מה בידו ומכה בו. המתלונן לא מפסיק, רודף אחרי הנאשם וכשהוא נופל ארצה, הנאשם מכה בו כמה מכות אגרוף".

   

  בעוד התובעת בתיק, עו"ד ביאלין אלעזר מפרקליטות מחוז תל אביב, הסבירה כי "רואים שהנאשם לא משתמש במכות אגרופים אלא בכלי", ציינו בני משפחת הנאשם כי האדם שהותקף איים על בכר קודם למקרה, "וחיפש אותו כדי להרוג אותו".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מתוך סרטון האבטחה
  עו"ד שרון נהרי
  צילום: עופר עמרם
  מומלצים