שתף קטע נבחר

הכתב שלכם עגול? אתם מתאימים לשירות לקוחות

עבודה טכנית, ניהול, שירות לקוחות או הוראה? הבחירה באפיק קריירה היא אחת המשמעותיות שתקבלו במהלך חייכם. הבחירה היא לא תמיד קלה, אבל ייתכן שהתשובה נמצאת קרוב משאתם חושבים - בכתב היד שלכם

נמצאים באמצע החיים ולא יודעים עדיין באיזה מקצוע לבחור? סיימתם צבא ומתלבטים מה כדאי לכם ללמוד? רוצים לעשות שינוי בתחום המקצועי? אפשר לגלות את התשובות לכך באמצעות כתב היד.

 

 

בזמנכם החופשי קחו דף ועט וכתבו לפחות 15 שורות על דף חלק, עם עט כדורי. תשתדלו לא להעתיק ולא לרשום שיר. כתבו כל מה שעולה במוחכם, פשוט תזרמו. עכשיו בדקו מה אומר כתב היד שלכם:

 

מקצועות האומנות, היופי והאסתטיקה

רוצים להשתתף בתוכניות ריאליטי? חושבים שאתם מתאימים לכוכב נולד? אם כתב ידכם עגול ומקושט אך לא אחיד ולא מאורגן, בעל אזור אמצעי ועליון מפותחים, רווחים גדולים בין המילים והשורות ולאות ש' יש "בלון" גדול - תהלום אתכם קריירה במקצעות כמו עיצוב פנים, ספרות, תכשיטנות, איפור וקוסמטיקה, אופנה, גרפיקה ממוחשבת, משחק, שירה, יצירה, אומנות, ציור ופיסול.

 

 

מקצועות ההוראה

חושבים להיות מורים מסוג אחר? רוצים להדריך קבוצות נוער בסיכון? ללמד אנשים לדבר נכון? אם כתב ידכם גדול, ברור ומאורגן, סימני הפיסוק במקומם, הרווחים בין המילים והשורות תיקניים, אזור הכתיבה העליון מפותח, האות ג' יורדת למטה והאות ע' כתובה לרוב בדפוס - יהיה מתאים לכם לעסוק באחד מהמקצועות הללו: הדרכת נוער, הוראה, גננות, קלינאי תקשורת, הדרכת קבוצות ועוד. 

 

 

 מקצועות ריאליים

בעלי כתב יד פשוט, אחיד וזוויתי, הלחץ של העט על הדף בינוני, זווית הכתב ישרה, האזור העליון מפותח והאות ת' עולה כלפי מעלה - נוטים להתאים למקצוע הרפואה וכן יכולים לעשות קריירה מרשימה במקצועות כמו כספים, כלכלה, מחשבים, הנה"ח, היי-טק, רפואה, עריכת דין, מערכות מידע, תקשורת מחשבים, הנדסה ועוד.

 

 

 

מקצועות טכניים

בני המשפחה תמיד קוראים לכם שמשהו מתפרק אצלם בבית? אתם אוהבים תוצאות מיידיות? אם כתב ידכם גדול, לא מאורגן ולא ברור, הרווחים בין השורות והמילים משתנים, האזור העליון והתחתון מפותחים, וכאשר הופכים את הדף וממששים מרגישים את הלחץ החזק של הכתב - אתם ברי המזל שיודעים לעשות הרבה כסף מעבודת כפיים ולכם מתאים לפצוח בקריירה בקריירה בחשמל, אינסטלציה, שיפוצים למיניהם, נגרות, קבלני בניין, מכונאות רכב ועוד. 

שירות

מסוגלים למכור קרח גם לאסקימוסים? אם יש לכם כתב יד עגול, מחובר, מסודר ובדרך כלל בעל זווית כתיבה ימנית - מתאים לכם להיות מוקדנים, מוכרים, מלצרים ולעסוק במזכירות.

 

 

ניהול

אם אתם נהנים לנהל לכול אחד מהחברים שלכם את החיים, בדקו: אם כתב ידכם גבוה וצר, ישר וזוויתי, בעל מבנה קמרוני ואזור עליון ותחתון מפותחים - רוצו להיבחן למשרות של מנכ"לים, מנהלי תפעול, מנהלי משמרת, מנהלי כוח אדם וכדומה.

 

 

מקצועות השיווק

נהנים לעקוב אחרי הסלבריטאים לכול מקום? מעלים לאינסטגרם תמונה של כל שחקן מתחיל? אם כתב ידכם מחובר באופן סמוי, זוויתי, האזור העליון והתחתון מפותחים והאות ד' נראית כמו מקור - כדאי לכם ללכת לכיוון של עיתנאות, תחקירנות, יח"צ ושיווק.


 

מקצועות אלטרנטיביים

אם כתב ידכם עשיר ולא קריא במיוחד, בעל אזור עליון ואמצעי מפותחים, לא קריא במיוחד והאות ט' מפותחת - מתאים לכם להיות מיסטיקנים, אסטרולוגים, כירולוגים, נומרולוגיים, ואף להתעסק ברפואה אלטרנטיבית והוליסטית.

 

 

הכותב הוא גרפולוג מומחה, מנהל מכון גרפולוגיה, מאבחן ומאמן אישי, עורך סדנאות גיבוש למנהלים, לחברות ולארגונים.

 

אין לראות בכתבה זו כתחליף לייעוץ עם מומחה כלשהו. כמובן שאין להשתמש בה על מנת לאבחן אדם. אבחון מקצועי חייב להיעשות על ידי גרפולוג מוסמך ומנוסה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים