שתף קטע נבחר

הרב עובדיה אושפז עקב כאבים עזים בגבו

בדיקה שגרתית הובילה לאשפוזו של הרב עובדיה יוסף בבית החולים הדסה עין כרם, עקב כאבים עזים בגבו התחתון. הרב מעד בביתו בתחילת החודש, ומאז הלכו הכאבים והתגברו. אמש בוטל שיעורו השבועי. מקורבים מבקשים: התפללו לרפואתו

מנהיגה הרוחני של ש"ס, הרב עובדיה יוסף , אושפז בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים בשל כאבים עזים בגב התחתון. הרב יוסף, הסובל מכאב מאז שמעד בביתו בתחילת החודש, הגיע הבוקר (יום א') לבית החולים לצורך בדיקה רפואית שנקבעה מראש, ושם הוחלט לאשפזו בפעם השנייה מאז אותה נפילה. אתמול ביטל הרב באופן חריג את שיעורו השבועי בגלל מצבו, ומקורביו ביקשו מהצבור להתפלל לרפואת רבי עובדיה בן ג'ורג'יה.

 

<< הכל על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות. כנסו  >>

 

 

בסביבת הרב יוסף מספרים כי בימים האחרונים הוא מרותק למיטתו כשהוא נאנק מכאבים, ומתקשה מאוד לתפקד. "הרופאים אמרו שאין מה לעשות, והוא צריך לשכב כך במשך חמישה שבועות, אבל זה הפך לבלתי נסבל", אמרו. כשהגיע הבוקר לבית החולים, החליט הצוות הרפואי כי יישאר שם לטיפול ולא ישוב לביתו.

 

גם לפני שבוע עמדה דרשתו השבועית של הרב עובדיה בסכנת ביטול. לבסוף הופיע בבית מדרשו באיחור לשיעור קצר מהרגיל, במהלכו תקף בחריפות את יו"ר ארגון צהר הרב דוד סתיו המתמודד על תפקיד הרב הראשי. בסוף דבריו ביקש משומעיו להתפלל לרפואתו. ביטאון ש"ס, "יום ליום", קרא בגיליונותיו האחרונים להרבות בתפילה לזכות מנהיגה הרוחני של התנועה.

 

בשנה האחרונה אושפז מנהיגה הרוחני של ש"ס, בן ה-93, מספר פעמים. בחודש ינואר דווח כי עבר אירוע מוחי קל, ובראשית החודש אושפז עקב נפילה בביתו שבירושלים בדרכו לבית הכנסת הצמוד, ממנה סבל חבלות בפלג גופו התחתון.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נאנק מכאבים. הרב עובדיה יוסף
צילום: יעקב כהן
מומלצים