שתף קטע נבחר

חייל שכח את תיקו, נתלה מחוץ לרכבת - ונהרג

מה שנראה תחילה כהתאבדות התברר כתאונה מחרידה: לוחם חיל הים חנן ממן, שהיה בדרכו לבסיס אשדוד, שכח את תיקו ברכבת. הוא זינק מהרציף, נתלה בין הקרון לקטר ונסע תלוי בין שמיים לארץ עד שנפל למוות. הוא תיעד בסלולרי את המקרה. "ידיעות אחרונות" פרסם לראשונה על המקרה

מוות מחריד על הפסים: אתמול בבוקר (יום ה') התקבל דיווח על מוות של חייל בין אשדוד לאשקלון, שנראה תחילה כהתאבדות על פסי הרכבת. אך במהלך החקירה התבררו נסיבות התאונה האמיתיות - לוחם חיל הים, חנן ממן, נהרג בזמן שנתלה על רכבת נוסעת, לאחר ששכח את תיקו האישי ברכבת. המשטרה סבורה גם שהחייל אף תיעד את האירוע בטלפון הסלולרי שלו. כך פרסם לראשונה הכתב מתן צורי ב"ידיעות אחרונות".

 

כתבות נוספות בערוץ החדשות

בוקר קטלני בדרכים: שני הרוגים ושני פצועים קשה

דיווח: סגן הרמטכ"ל האמריקני הדליף מידע סודי

 

מהחקירה עולה כי ממן, שהיה בדרכו לבסיסו באשדוד, שכח את תיקו לאחר שירד בתחנת אשדוד. הוא רץ לעבר הרכבת, אך לא הספיק להיכנס לפני שהדלתות נסגרו. במקום להמתין על הרציף החליט החייל להיתלות על הרכבת עצמה עד לתחנה הבאה, תחנת אשקלון, מרחק של יותר מעשרה קילומטרים.

 

מוות מחריד בין אשדוד לאשקלון ()
מוות מחריד בין אשדוד לאשקלון

 

נהג הקטר כלל לא יכול היה להבחין בחייל התלוי, וגופתו נמצאה סמוך לתחנת הרכבת. זמן קצר לפני ההגעה לתחנת אשקלון הוא מעד או שניסה לקפוץ מהרכבת, ונפל אל מותו. בעקבות התאונה הופסקה אתמול זמנית תנועת הרכבות בין אשקלון ואשדוד.

 

על גופת החייל נמצאו שמנים וגופו היה מלא בפיח שחור, שככל הנראה נספג בו במהלך הנסיעה הקצרה שהסתיימה במותו. על גופתו של ממן נמצא גם הטלפון הסלולרי שלו.

 

בזמן שהחוקרים צפו בסרטונים שצילם החייל התברר להם כי הוא צילם את עצמו כשהוא מחוץ לרכבת, תלוי בין שמיים לארץ, בחלל הצר שבין הקטר לקרון. בסרטון נראה החייל מדבר למצלמה, אך בגלל תנאי הצילום והרוח לא ניתן להבין את שאמר. הסרטון מגיע לסיומו בעיקול מסילת הרכבת, שם ככל הנראה קפץ או נפל אל מותו. ההודעה על מותו נמסרה למשפחתו של החייל. דובר צה"ל מסר שפרטי האירוע נחקרים ושמצ"ח פתחה בחקירה.

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
גופתו של החייל. נפל למוות לפני התחנה
מומלצים