שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  כולם טסים: כ-3 מיליון איש יעברו בנתב"ג הקיץ
  בחודש יוני עברו בשדה"ת 1.189 מיליון נוסעים - גידול של 8% בהשוואה לאשתקד, כשיולי-אוגוסט אמורים להיות עמוסים במיוחד. וגם: מהם היעדים הפופולריים ביותר לחופשה

  צפוף מאד. זה מה שיהיה בקיץ הקרוב ב נמל התעופה בן-גוריון, לפי הנתונים שפורסמו אתמול (א') על ידי רשות שדות התעופה.

   

  אחרי גידול של 8% במספר הנוסעים בחודש יוני, בהשוואה ליוני 2012, מתברר כי בחודשים יולי-אוגוסט יעברו בשדה התעופה בן גוריון לא פחות מ-3,143,127 נוסעים. מדובר בנוסעים בטיסות יוצאות ונכנסות, הן ישראלים והן תיירים.

   

  זהו גידול צפוי של 2.25% לעומת נתוני יולי-אוגוסט 2012. על פי נתונים של רש"ת, היעדים הפעילים ביותר יהיו הקו לארצות הברית ואחריו יוון, טורקיה, צרפת ואיטליה.

   

  עוד על החופשה שלכם הקיץ:

   

  רשות שדות התעופה החלה בהיערכות לקראת הסתערות הנוסעים על נמל התעופה והעמידה צוות מתוגבר כדי לאפשר זרימה חופשית של הנוסעים לחו"ל. צוותים מתוגברים יהיו גם בשדות התעופה הפנים-ארציים ומעברי הגבול היבשתיים.

   

  בנוסף, הרשות התקינה בנתב"ג עמדות הכוונה להתמצאות אינטראקטיביות חדשות וכן התקינה

  עמדות בידוק עצמי לטיסות לשירות הנוסעים היוצאים לחו"ל. 10 עמדות בידוק עצמי נוספות יותקנו במהלך הקיץ סמוך לדלפקים של חברות תעופה שמאפשרות את השירות.

   

  לדברי מנהל נתב"ג, שמואל זכאי, בעונת הנסיעות ערוך נמל התעופה בן-גוריון לתת את כל השירותים הנדרשים ותוגבר כוח האדם בהתאם לעומסים הצפויים.

   

  בנוסף, לרווחת הציבור נפתחו לאחרונה בנמל התעופה בן גוריון 750 מקומות חנייה ארוכת טווח מקורה בטרמינל 3. מדובר בחנייה אופטימלית לנוסעים המעוניינים להשאיר את רכבם בנתב"ג במרחק של שתי דקות הליכה מהטרמינל. באמצעות גלישה בסמטרפונים יוכלו הנוסעים לקבל מידע על חניות פניוות וכן יוכלו לגלוש מהטלפונים החכמים כדי לקבל מידע בזמן אמת על זמני המראות ונחיתות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: גיל יוחנן
  נתב"ג נמל תעופה בן גוריון טיסות נוסעים עיצומים טסים עומס עומסים עמוס תורים תור
  צילום: גיל יוחנן
  מומלצים