שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אפליקציות ישראליות: באוויר עם המיקמק שלי
  והפעם במפרגנים: צ'אט עם אפשרות לריבוי משתמשים, מוצאים בייביסיטר, נותנים הקשב (ואפילו פעמיים), משקשקים את הסמארטפון, מדרגים את הסרטים, וכמובן כמה משחקים להעביר את הימים החכמים. הכל כחול-לבן

  Rounds 

  מספר גדל והולך של אפליקציות מספקות מסרים מיידיים או וידאו צ'ט. ראונדס הולכים צעד קדימה מאפשרים וידאו צ'אט עם אפשרות לריבוי משתמשים, להפעיל מצלמה או דפדפן דרך האפליקציה מבלי לצאת ממנה וכמובן לשתף עם חבריכם.

   

  אנדרואיד

  iOS

   

   

   (מתוך האפליקציה)
  (מתוך האפליקציה)

   

  עוד אפליקציות ישראליות ב-GSM:

   

  MySitter

  אתם יוצאים להצגה או בילוי וזקוקים נואשות לבייביסיטר? למה שלא תקחו בני נוער שמחפשים השלמת הכנסה לקיץ? הכירו את האפליקציה שבאה לעזור לשניכם להיפגש. כמו אפליקציות דומות, היא נותנת לכם אפשרות לדרג את הבייביסיטרים השונים ולצפות בביקורות של הורים אחרים.

  אנדרואיד

  iOS

   

   

   (מתוך האפליקציה)
  (מתוך האפליקציה)

   

  הקשב!

  לחיילים רבים יש בחגורתם אולר "לדרמן", או כל מכשיר דומה הכולל בתוכו אוסף כלים שימושיים לכל צורך. יש גם לדרמן דיגיטלי, אפליקצייה הכוללת בתוכה פיצ'רים רבים שימושיים עבור החיילים. בין אם זה רדיו לשמוע גל"צ, דרך פנס, שעון מעורר לשמירות, טלפונים חיוניים, מדריך לדרגות השונות ועוד.

  iOS

   

   (מתוך האפליקציה)
  (מתוך האפליקציה)

   

  My Jobs

  בין אם אתם עצמאיים ובין אם אתם שכירים, תמיד כדאי לנהל מעקב אחר הכסף שנכנס, כמות השעות שעבדתם, או ניהול דוח"ות מיילים וטלפונים עבור לקוחות וכיו"ב. האפליקציה הזו נותנת לכם את כל זה ועוד הרבה יותר, לעזור לכם לנהל מעקב שוטף אחר העבודה, ב40 שפות, בכל סוג מטבע שתצטרכו, אפשרות לבניית גרפים וייצוא לאקסל. אם האפליקצייה הקודמת הייתה האולר לחיילים, אז זו אפליקציית האולר לאדם העובד.

   

  אנדרואיד

   

   (מתוך האפליקציה)
  (מתוך האפליקציה)

   

  Shake

  לכולם קורה שהולכים ברחוב ורוצים להפעיל מצלמה באופן מהיר לצלם משהו רגע לפני שבורח, להפעיל פנס כי מאוד חשוך וכדומה. האפליקציה הזו מאפשרת לכם להפעיל אפליקציה (מצלמה, פנס או סקייפ לדוגמה) או פונקצייה של המכשיר (הפעלה או כיבוי וויי פיי, הפעלה או כיבוי מסך) פשוט על ידי ניעור הסמארטפון. מגדירים מראש את הפונקציה, ובכל רגע נתון מנערים ומפעילים מיד. לאנדרואיד בלבד. שימו לב לצריכת הסוללה כשהאפליקציה פועלת.

   

  אנדרואיד

   

  הקשב

  למרות השם אין קשר לאפליקציה הקודמת בשם זה. אפליקציות הפעלה קולית כבר מגיעות ביחד עם מערכת ההפעלה של הסמארטפון ואין ספק שהן יעילות, אולם גם אין ספק שאפליקציות שתוכננו ותוכנתו בחו"ל, מתקשות מעט עם עברית ועם המבטא הישראלי. היתרון של אפליקציה כזו ישראלית, שהסמארטפון שלכם באמת יבין אתכם, ותוכלו להפעיל את המכשיר בין אם זה לחייג, לשמוע שירים או להפעיל אפליקציות כדוגמת הוואטסאפ או הווייז בזמן נהיגה.

   

  אנדרואיד

   

   (מתוך האפליקציה)
  (מתוך האפליקציה)

   

  לוח שידורים מדורג

  יש לכם איכשהו שעה שעתיים פנויות, ואתם מעוניינים לבדוק מה יש בטלוויזיה, אתם יכולים לזפזפ (בין הערוצים ולראות איזה סרט יש, או לחילופין לבדוק באפליקציה מה יש, מה דירוג הסרטים באתר IMDB, ומה אומרים חבריכם על הסרטים. 

   אנדרואיד

   

   (מתוך האפליקציה)
  (מתוך האפליקציה)

   

  NumNet

  משחק חשיבה לאוהבי סודוקו ומשחקים דומים. בשורה למעלה ניתנים לכם כמה מספרים, למטה יש 16 משבצות מסודרות ב-4x4 ובתוך כל משבצת מספר אחר. באמצעות סיכום כמות כלשהי של מספרים למטה, עליכם להגיע למספר הניתן בשורה למעלה. המשחק הוא על זמן ונגד חבריכם או שחקנים אחרים מהעולם.

  iOS

   

   (מתוך האפליקציה)
  (מתוך האפליקציה)

   

   

  RowCol

  משחק חשיבה שהינו מעין גרסת מובייל למשחק הישן 'מה במשבצת', עליכם לגרור את הריבוע למשבצת אליה הוא מתאים על פי התאמתו גם לטור וגם לשורה. משחק אינטואיטיבי המפתח חשיבה בקרב ילדים. iOS בלבד.

  iOS

   

  מיקמק לי

  משחק הרפתקאות לילדים בו אתם מובילים את הצנחן דרך מכשולים שונים, אוספים מטבעות ובדרך מציידים את הצנחן המיקמק שלכם באביזרים נוספים.

  iOS

   

   (מתוך האפליקציה)
  (מתוך האפליקציה)

   

  תודה לקבוצת מפרגנים לאפליקציות ישראליות. יש לכם אפליקציה שאנחנו חייבים לראות? שלחו לפייסבוק או פנו אליי בטוויטר.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "אפליקציות ישראליות: באוויר עם המיקמק שלי "
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים