שתף קטע נבחר

כלה סדרתית: השיבה "כן" ל-4 הצעות נישואים

כשאת אומרת "כן", למה את מתכוונת? לייה סוטארט שמרה בלבה סוד גדול. הצעירה בת ה-31 מהעיר ניו קסאל שבפנסילבניה השיבה בחיוב לארבע הצעות נישואים מארבעה גברים שונים - והתחתנה עם כולם מבלי לדווח לרשויות. העיתון "דיילי מייל" הבריטי דיווח אתמול (יום ד') כי סודה של "הכלה הסדרתית" נחשף בעת שהגישה בשנה שעברה בקשה לנישואים במחוז ביבר.

 

עוד חדשות בעולם :

עד שיש להם קיץ אמיתי: '760 אנגלים מתו מחום'

סכום הזיכוי: 92,233,720,368,547,800 דולר

טרגדיה בגן עדן: כריש חתך נערה לחצי בראוניון

הבלוגר שכתב נגד פוטין הורשע בגניבה

 

הרשויות בפנסילבניה הגישו כתב אישום נגד סוטארט משום שהסתירה את דבר נישואיה הקודמים והעידה שבועת שקר בעת שביקשה להתחתן עם "בחיר לבה" קורי ג'פריס. ביולי אשתקד נישאה הצעירה אחרי שהגישה בקשת נישואים ובה טענה שלא התחתנה קודם לכן. היא גם לא השיבה לשאלה כיצד הסתיימו נישואיה הקודמים.

 

נתפסה על חם ותעמוד לגין בגין הסתרת נישואיה ושבועת שקר. סוטארט ()
נתפסה על חם ותעמוד לגין בגין הסתרת נישואיה ושבועת שקר. סוטארט

 

הצעירה האמריקנית נתפסה על חם הודות לאזרחית ערנית מדלאוור, קייתלין לולין שמה. לולין התלוננה לפני ארבעה חודשים למשטרה על סוטארט וטענה שהיא התחתנה מבלי שטרחה להתגרש משני גברים שאליהם נישאה בלאס וגאס ובקולרדו.

 

הרשויות פתחו בחקירה ובלשים מטעם מחוז ביבר מצאו כי סוטארט נישאה בשנת 2004 בלאס וגאס שבנבאדה, בשנת 2008 במחוז אדמס שבקולורדו ופעם נוספת במחוז סן ג'קינטו שבטקסס. עוד נמצא כי רק פעם אחת היא סיימה את נישואיה בגירושים, אלה שנערכו בטקסס.

 

בבדיקה באינטרנט של פרטיה האישיים נמצא כי לפני שבאה בברית הנישואים עם ג'פריס, הספיקה סוטארט להינשא לשלושה גברים ששמות משפחותיהם לי, ווסט ופרנקס. מי שנכנס לעמוד הפייסבוק של הצעירה האמריקנית לא יוכל למצוא בו שום פרט לגבי נישואיה למעט העובדה שהיא תומכת בארגון ששמו "נשים נגד בעליהן הבוגדים" ומסייע לנשים לגלות אם בני זוגן מנהלים חיים נוספים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לא דיווחה על נישואיה הקודמים. סוטארט
מומלצים