שתף קטע נבחר

דיווחים בסוריה: ישראל תקפה שיירת נשק

המורדים בסוריה ואתר החדשות הלבנוני "א-נשרה" טוענים לפעילות של מטוסי חיל האוויר באזור בעלבק ומעל קוניטרה. לטענתם: הותקפה שיירת טילים שעשתה דרכה לחיזבאללה

האם ישראל שוב תקפה בסוריה ? על פי דיווחים שפורסמו היום (שבת) בכלי תקשורת ערביים נרשמה פעילות של מטוסים ישראליים בשמי בקעת הלבנון ובגולן. במקביל טענה מועצת המהפכה של המורדים בקוניטרה טענה שהמטוסים גם הפציצו ככל הנראה שיירת טילים שהייתה בדרכה מסוריה ללבנון. לדיווחים הללו אין כל אימות או אישור מגורם מערבי כלשהו.

  

 (צילום: AFP) (צילום: AFP)
(צילום: AFP)

 

על פי המורדים בקוניטרה, קולות המטוסים נשמעו בבירור בזמן שהם חגו בשמי העיר. כמו כן, ביממה האחרונה פרסמה מועצת פיקוד המהפכה בדף הפייסבוק שלה שמטוסי חיל האוויר הישראלי הפציצו מוצבים של הצבא הסורי. על פי דיווח באתר החדשות הלבנוני "א-נשרה", מטוסי חיל האוויר חגו בגובה נמוך מעל בעלבק. 

 

מדי כמה שבועות לאורך החודשים האחרונים מתפרסמים דיווחים על אודות תקיפות של צה"ל בסוריה. האחרונה שבהם הייתה בתחילת החודש והתייחסה לבסיס בעיר לטקיה, שם אוחסנו ככל הנראה טילי חוף-ים מתקדמים מסוג "יאחונט".

 

חודשיים קודם לכן, בתחילת מאי, נטען שישראל תקפה פעמיים תוך 48 שעות בפרברי דמשק ובגבול לבנון, וכיוונה למאגרי טילים ולמשלוחי נשק שיועדו להגיע לחיזבאללה.

 

Read this article in English

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים