שתף קטע נבחר

איזי שרצקי: "הטוטו הבטיח לי כסף ולא קיבלתי שקל, איימתי לעבור לתל אביב"

הבעלים של קריית שמונה זועם בשל היעדר מגרשים ראויים למחלקת הנוער בעיר: "בכסף שהביאו את ברצלונה יכלו לטפל במגרשים שלנו. אם לא תהיה לי ברירה אוריד מהתקציב של הבוגרים". על לוזון: "אף אחד לא יכול ליישם מסקנות כמוהו"

הבעלים של עירוני קריית שמונה, איזי שרצקי תקף היום (ה') בחריפות את ה"טוטו" במסיבת עיתונאים בשל היעדר מגרש ראוי למחלקת הנוער של הקבוצה.

 

עוד ב-ynet ספורט:

 

שרצקי פתח את דבריו ואמר: "אין לנו אפשרות לעבור על נושא המגרשים יותר. באתי לפה לפני 14 שנים ולא היה לנו מגרש. למזלי ב-2006 אהוד אולמרט החליט לעזור לנו והקמנו אצטדיון לתפארת".

 

"זה המקום היחיד בארץ בלי מגרש סינטטי לנוער" (צילום: אפי שריר) (צילום: אפי שריר)
"זה המקום היחיד בארץ בלי מגרש סינטטי לנוער"(צילום: אפי שריר)

 

שרצקי המשיך: "הבעיה

 היא במגרשים של מחלקות הנוער. קריית שמונה זה המקום היחיד בישראל שאין בו מגרש סינטטי לילדים ונוער. אני שנתיים נלחם על זה. קיבלתי מקום ליד הקניון, אי אפשר לבנות באצטדיון הזה, אי אפשר לבנות מגרש סינטטי כי הקרקע שוקעת וזה דורש השקעה של עוד מיליון ש"ח ורבע. זה יעלה לנו סך הכל שבע מיליון וחצי ש"ח".

 

בשנה שעברה חילקנו לכל ילד כדורגל מיוחד עם תמונת האליפות והשאלה של כולם הייתה: "איפה נתאמן בשנה הבאה?". יש לנו קבוצת ילדים א' ב' ג' ששתיים מהן זכו בליגות המחוזיות. כל הקבוצות שלנו בצמרת. בעונה שעברה הנערים שלנו שיחקו בכפר בלום. מי שראה משחק בכפר בלום, צריך לדעת שאי אפשר לשחק שם.

 

שרצקי אף טען מה הוא מתכוון לעשות אם לא יזכה לתמיכה: "איימתי שבמצב הגרוע אני אעבור לשחק בת"א, את אף אחד זה לא עיניין. לא התייחסו אליי. זו שערוריה גדולה.מאז שאולמרט עזב אף אחד לא עזר לי. בניתי פה את כל מה שאתם רואים פה. הטוטו הבטיח לי כסף ולא קיבלתי שקל.  החלטתי שאם לא ייתנו לנו כסף לאצטדיון הקבוצות של מחלקת הנוער ישחקו מחוץ לעיר.

 

שרצקי. "לוזון עושה דברים מדהימים עבור הכדורגל" (צילום: אפי שריר) (צילום: אפי שריר)
שרצקי. "לוזון עושה דברים מדהימים עבור הכדורגל"(צילום: אפי שריר)

 

רציתי להביא לפה ילדים מכל העולם, אבל אין לי מגרש להביא אותם אליו. לא מגיע לי משהו שלא מגיע למישהו אחר, אבל לא ייתכן שייתנו בערים אחרות ולנו לא. כמה כבר ביקשתי?. במחיר שהביאו את ברצלונה יכלו לפתור לי את כל האצטדיון.

אם לא תהיה לי ברירה אוריד את התקציב של הבוגרים ואשקיע במגרש לנוער".

 

שרצקי התייחס גם ליו"ר ההתאחדות, אבי לוזון: "הוא עושה דברים מדהימים לכדורגל הישראלי שלנו, אין לי בעיה לבקר אותו וגם עשיתי את זה במינוי של גיא לוזון. כולם רוצים שקיפות אבל אף אחד לא שקוף. לוזון רוצה ליישם את המסקנות ואף אחד בארץ לא יכול ליישם את המסקנות כמוהו".


פורסם לראשונה 01/08/2013 18:14

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אפי שריר
איזי שרצקי
צילום: אפי שריר
מומלצים