שתף קטע נבחר

ת"א: גופת אישה מבותרת נמצאה במזוודה

גופתה של אישה בשנות ה-30 לחייה ערופת ראש נמצאה במזוודה ברחוב ההגנה בעיר על ידי עובר אורח. כוחות משטרה גדולים סרקו את האזור בסיוע כלבנים. חוקר בזירה: "ברור שרק פסיכופת עומד מאחורי אירוע כזה"

גופה מבותרת של אישה בשנות ה-30 לחייה נמצאה במזוודה ברחוב ההגנה בדרום תל אביב. הגופה נמצאה הבוקר (שבת)כשראשה ערוף. כוחות משטרה גדולים הגיעו למקום וסרקו את האזור בסיוע כלבנים של צה"ל. אחד מהחוקרים שהיו בזירה אמר כי "מדובר באירוע מזוויע. הגופה נמצאת במצב נורא וברור שרק פסיכופת עומד מאחורי אירוע כזה".

 

מחקירה ראשונית עולה כי אזרח שעבר סמוך לגשר ההגנה הבחין במזוודה וכשביקש להזיזה, הבחין שהיא כבדה. אותו אזרח פתח את המזוודה וגילה בתוכה את הגופה. איגור, האזרח שמצא את המזוודה, סיפר: "נסעתי עם האופניים והמזוודה הפריעה. ניסיתי להזיז אותה".

 

 

האזור שבו נמצאה הגופה, היום (צילום :עידו ארז) (צילום :עידו ארז)
האזור שבו נמצאה הגופה, היום(צילום :עידו ארז)

 

 (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
(צילום: עידו ארז)

 

 (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
(צילום: עידו ארז)

 

מפקד ימ"ר ת"א אשד בלבוש אזרחי בזירה (צילום: אלי סניור) (צילום: אלי סניור)
מפקד ימ"ר ת"א אשד בלבוש אזרחי בזירה(צילום: אלי סניור)

 

 (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
(צילום: עידו ארז)

 (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
(צילום: עידו ארז)

 (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
(צילום: עידו ארז)
 

חוקרי ימ"ר תל אביב, בפיקודו של ניצב-משנה גדי אשד, הגיעו לזירת האירוע וככל הנראה יהיו אחראים על החקירה. סגן מפקד מרחב יפתח, סגן-ניצב יוסי שפרלינג, אמר כי "סמוך ל-12:25 התקבל אירוע על תיק חשוד. צוותים של מרחב יפתח וחבלנים שהגיעו גילו גופה במקום. אנחנו בפעולות ראשונות של חקירה".

 

במשטרה מקווים כי העובדה שהגופה נמצאה בתוך מזוודה תקל עליהם לגלות את זהותו של הרוצח. אנשי יחידת הכלבנים של צה"ל הגיעו לזירה ומנסים לסייע באיתור האיש שהניח את המזוודה. גורמים במשטרה אמרו כי לא ברור כיצד הצליח אדם להתהלך עם גופה בתוך מזוודה ולהניח אותה במקום שבדרך כלל הומה אדם.

 

מדובר בגרם מדרגות שמוביל לתחנת הרכבת, סמוך לתחנה המרכזית. האזור משמש למעבר לשכונת התקווה ושוהים בו בדרך כלל עשרות עובדים זרים שמתגוררים באזור. אחת האפשרויות היא שהרוצח הבחין בעוברי אורח ואז הניח את המזוודה וברח מהמקום.

 

במשטרה מעריכים שהרוצח ביצע את המעשה בנחפזות, ולכן מנסים לעלות על טעויות בדרך המילוט שלו. בלשים סרקו במשך שעות את הזירה וסביבתה, במטרה לאתר סימנים למאבק ולזהות מצלמות אבטחה. "קשה להאמין שמי שהביא את המזוודה עד למקום הזה לא נקלט על ידי מישהו או על ידי מצלמה", אמר גורם ממחוז תל אביב המעורב בחקירה, "אנחנו עובדים נגד השעון על מנת לזהות את הגופה, בכדי להגיע למעגל הקרוב אליה. הפחד הגדול שלנו הוא שהחשוד במעשה ינצל את הזמן הזה ויברח".

 

לצד הסריקות בשטח, בדקו במשטרה את כל קריאות המוקד של היממה האחרונה בניסיון לחבר בין תלונות שנרשמו לרצח. אין ספק שהצעד הראשון בדרך לפענוח הפרשה יהיה חשיפת זהות האישה, שכן יהיה ניתן לשחזר את השעות האחרונות שלה ולנסות ולבדוק עם מי נפגשה ומי היה עימה בקשר.

 

שי, פרמדיק מד"א שהוזעק לזירת האירוע, סיפר: "נקלענו לזירה בעקבות מציאה של אישה ללא רוח חיים. הגענו למקום והגופה עם סימני אלימות קשים. לא נותר לנו אלא לקבוע את מותה".

 

Read this article in English

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום :עידו ארז
המקום שבו נמצאה הגופה, היום
צילום :עידו ארז
מומלצים