שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  סכנין: מירקו אורמוש שוחרר
  הקשר הקרואטי שהגיע בתחילת הקיץ מהפועל ת"א, לא ישחק העונה בקבוצה בשל ההתפתחויות החדשות בסגל

  מאמן בני סכנין, מרקו בלבול הודיע הערב (א') למירקו אורמש כי הוא משוחרר מהקבוצה. בלבול זימן את אורמש לשיחה בה הסביר לי כי ההחלטה נובעת מההתפתחויות בבניית הסגל.

   

  הקשר הקרואטי ששיחק בעונה שעברה בהפועל ת"א והצטרף לסכנין בתחילת הקיץ הנוכחי, הופתע מהשחרור וידרוש כי כל ההסכמים שנחתמו בחוזה, יכובדו.

  הקבוצה צפויה לעמוד בהתחייבות שלה. המאמן הסביר לשחקן כי בשל הצטרפות השחקנים הספרדים, הוא נאלץ לוותר על שירותיו, אך הסביר כי הוא נהנה מהתכונות החיוביות שהקרין על שאר השחקנים.

   

  סכנין: "שלומי דורה ירק בצלחת ממנה אכל"

  בקבוצת בני סכנין הופתעו ממכתב שהגיע אליהם, בו דורש מאמנם הקודם, שלומי דורה, תשלום פיצויים. דורה, שמאמן העונה את הפועל חיפה, שלח באמצעות משרד סיגל, עובדיה ושות עו"ד, מכתב בו נטען כי סכנין חייבת למאמן כספי פיצויי פיטורים עד ל-10 במרץ 2013, תאריך בו הסתיימו בין הצדדים יחסי עובד מעביד.

   

  פיצוי הפיטורים להם לטענת עורך דינו הוא זכאי בעד 23 חודשי עבודה ועשרה ימים הוא בסך כולל של 82,708 שקל, אותם הוא דורש מסכנין לשלם. במידה שלא יקרה כך, תוגש תביעה בבית הדין לעבודה.

   

  שלומי דורה. תובע 82,708 שקל (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
  שלומי דורה. תובע 82,708 שקל(צילום: ראובן שוורץ)

   

  יועצה המשפטי של סכנין, עוה"ד מוחמד אבו יונס, השיב במכתב בו דחה את דרישות דורה וציין כי אינו זכאי לסכום פיצויים זה ולא לכל סכום אחר, בטענה כי הפסקת עבודתו נעשתה בהסכמה והבנה תוך תיאום מלא בין הצדדים.

   

  עוד צוין במכתב התשובה של עו"ד אבו יונס, כי הסכם ההעסקה של דורה הוא הסכם שכפוף לתקנון ההתאחדות וכי השכר ששולם לו כמאמן הקבוצה כלל וגילם בתוכו את מלוא המרכיבים והזכויות, לרבות פיצוי פיטורין. כמו כן, בגוף הסכם ההעסקה התחייב המאמן שלא לדרוש או לקבל תשלום כלשהו, מעבר לתמורה הנקובה בחוזה. בנוסף, הזכיר עו"ד אבו יונס כי לאחר סיום העסקתו של דורה נחתם בן הצדדים הסכם "לסיום יחסי עובד מעביד", שתוכנו מדבר בעד עצמו.

   

  אוהדי בני סכנין. בקבוצה לא אהבו את התביעה של דורה (צילום: אפי שריר) (צילום: אפי שריר)
  אוהדי בני סכנין. בקבוצה לא אהבו את התביעה של דורה(צילום: אפי שריר)

   

  זאת ועוד, עו"ד אבו יונס הדגיש במכתב תשובתו כי בהסכם ההעסקה נקבע כי חילוקי דעות בין הצדדים יובאו בפני בורר שימונה מכח תקנון המוסד לבוררות של ההתאחדות . לפיכך, שלמי דורה וב"כ הוזמנו לפנות למוסד לבוררות. לסיום הוסיף עו"ד אבו יונס במכתב התשובה, הערה, בה ציין: "בני סכנין מצרה על כך שדורה ירק בצלחת ממנה אכל".

   

  עו"ד ליאור אזולאי, המייצג את דורה, סירב להגיב.


  פורסם לראשונה 04/08/2013 11:04

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים