שתף קטע נבחר

"מוניקה לוינסקי חלמה להשכיב את קנדי הבן"

מקור אמר לצהובון "נשיונל אנקוויירר" כי ברגע שהמתמחה לשעבר הבינה שביל קלינטון לא הולך לעזוב את אשתו הילרי לטובתה, היא התחננה מיועצו להשיג לה עבודה במגזין "ג'ורג'", שאותו ייסד וערך בנו של הנשיא שנרצח. "היא חשבה שאם הצליחה לפתות את הנשיא תצליח לפתות כל אחד"

המתמחה לשעבר בבית הלבן מסרבת לעזוב את הכותרות: יממה אחרי שנחשפה קלטת ובה נשמעת מוניקה לוינסקי מנסה לפתות את נשיא ארצות הברית לשעבר ביל קלינטון להיפגש איתה, נחשפים פרטים נוספים על שיטות הפעולה הבעייתיות של לוינסקי.

 

נחשפה קלטת הפיתוי של מוניקה וביל. האזינו

 

עוד חדשות בעולם :

סוריה: 62 מורדים נהרגו במארב של הצבא

פוטין נתן מקלט למדליף, אובמה ביטל פגישתם

בשידור חי - "בית הזוועות" נהרס

הנחש שחנק הוחזק בדירה, הוא הומת וינותח

 

העיתון הבריטי "דיילי מייל" דיווח היום (יום ד') כי לוינסקי שלחה מכתב ליועץ בכיר לנשיא ארה"ב והתחננה בפניו לתת לה משרה במגזין "ג'ורג'" משום שרצתה באופן נואש להשכיב במיטה את ג'ון פ. קנדי ג'וניור, בנו של הנשיא ג'ון פ. קנדי.

 

סימנה את בן הנשיא המנוח כיעד הבא אחרי שנכשלה עם קלינטון. לוינסקי וקנדי ג'וניור (צילום: גטי אימג'בנק) (צילום: גטי אימג'בנק)
סימנה את בן הנשיא המנוח כיעד הבא אחרי שנכשלה עם קלינטון. לוינסקי וקנדי ג'וניור(צילום: גטי אימג'בנק)

 

מקור בכיר בוושינגטון סיפר לצהובון "נשיונל אנקוויירר" כי מרגע שהמתמחה היהודייה הבינה שקלינטון לא הולך לעזוב את רעייתו הילרי קלינטון, היא הפנתה את כל מאמציה כדי "ללכוד" את בנו של הנשיא המנוח. על פי המקור, לוינסקי חשבה שאם היא הצליחה לפתות את נשיא ארה"ב אז היא תוכל לפתות כל אחד - אפילו את בנו של קנדי שהיה מייסדו ועורכו של המגזין הפוליטי "ג'ורג'".

 

נעזרה בקשרים בבית הלבן

המכתב ליועץ הנשיא נמצא לצד הקלטות שבהן תועדה לוינסקי מנסה נואשות לשכנע את קלינטון להיפגש עמה. "ברגע שמוניקה הבינה שביל לעולם לא הולך לעזוב את הילרי, לעולם לא יגן עליה ולעולם לא ידבר עמה עוד, היא ניסתה נואשות להשתמש בקשר שלה בבית הלבן כדי לרדוף אחרי ג'ון", אמר המקור בוושינגטון ל"נשיונל אנקוויירר". "היא הייתה משוכנעת שתוכל בקלות לשכב איתו".


חשבה שקלינטון לא יוכל לסרב לה כי היא "נחמדה מדי". לוינסקי וקלינטון (צילום: AP) (צילום: AP)
חשבה שקלינטון לא יוכל לסרב לה כי היא "נחמדה מדי". לוינסקי וקלינטון(צילום: AP)

 

את המכתב המדובר כתבה לוינסקי למקורבו ויועצו של קלינטון ורנון אי ג'ורדן ב-5 בנובמבר 1997. המתמחה הצעירה שלא הייתה מרוצה מעבודה שקיבלה בפנטגון ביקשה מהיועץ הבכיר שיסייע לה לקבל עבודה נחשבת בניו יורק. בין המשרות שציינה במכתבה היו מפיקה ברשתות טלוויזיה. אולם לצד זה היא הוסיפה באותיות גדולות "כל דבר במגזין 'ג'ורג'".

 

"מוניקה באמת האמינה שאם תשיג עבודה אצל ג'ון, הם יהפכו לחברים ולבסוף למאהבים", סיפר המקור לצהובון האמריקני. "היה ברור שהיא הזויה, אבל באותה עת היא באמת חשבה שהוא הולך להיות האהבה הבאה שלה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גטי אימג'בנק
רצתה שיהפכו למאהבים. לוינסקי וקנדי ג'וניור
צילום: גטי אימג'בנק
מומלצים