שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  3 דקות זוז: כמה זמן לוקח לישראלים לעשות סקס?

  סקר חדש שנערך בשמונה מדינות מגלה נתונים מפתיעים על הרגלי הסקס של הישראלים: הם נהנים רק עשר דקות לכל היותר מיחסי המין וחושבים שהמשיכה לבן או בת הזוג היא הדבר החשוב ביותר במיטה. כמה היו רוצים לשפר את חוזק הזקפה ולכמה זה לא משנה בכלל?

  למי לוקח בדיוק שלוש דקות לקיים יחסי מין? סקר בינלאומי מגלה ש-62% מהגברים ומהנשים בישראל עושים סקס הנמשך שלוש עד 10 דקות בלבד, לא כולל משחק מקדים. בקרב בני 65-46 מדובר לרוב בזמן קצר יותר - 34% מקיימים יחסי מין בפרק זמן של פחות משש דקות.

   

   

  איך הסקס שלכם?

   

  הסקר נערך על ידי Vision Critical בקרב 2,400 נשאלים בני 65-36 בשמונה מדינות: ישראל, סרביה, אוקראינה, פולין, צ'כיה, הונגריה, רוסיה וטורקיה. מתוצאות הסקר עולה כי רוב האנשים בישראל (83%) מקיימים יחסי מין לפחות פעם עד שלוש פעמים בחודש, גם בקרב קבוצת הגיל 65-56 (41%). בקרב הקבוצה הצעירה יותר, בני 45-36, מדובר על יותר ממחצית האנשים (54%).

   

  על פי הסקר, שנערך עבור חברת פייזר, המשיכה לבן או לבת הזוג היא הדבר החשוב ביותר הנדרש כדי להגיע לסיפוק מיני: 56% מהמשיבים בישראל, גברים ונשים כאחד, טענו שזהו הגורם החשוב ביותר.

   

  שני בחשיבותו להשגת סיפוק מיני היה "משחק מקדים", ואילו התשובה השלישית הנפוצה הייתה "חוזק הזקפה שלי (או של בן זוגי"). 46% דירגו את חוזק הזקפה כ"מאוד חשובה" כדי להגיע ליחסי מין מספקים.

   

  כשנשאלו 300 המשתתפים בסקר אם היו רוצים שתהיה להם או לבני הזוג שלהם זקפה קשה יותר כדי לשפר את איכות חיי המין שלהם, יותר ממחציתם (56%) השיבו בחיוב. מבין המשיבים, יותר גברים השיבו כי הדבר נדרש ליחסי המין שלהם (62%), במיוחד בקרב גילאי 65-56, שם הגיע שיעור המבקשים לחזק את הזקפה ל-76%. רק כמחצית מהנשים (48%) היו רוצות שלבן הזוג שלהן תהיה זקפה קשה יותר.  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  shutterstock
  המשיכה לבן או לבת הזוג היא הדבר החשוב ביותר
  shutterstock
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים