שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  טויוטה קאמרי היברידית בישראל - 240 אלף שקל

  היצרנית היפנית חושפת סוף סוף איזו מכונית תקבל מערכת הנעה היברידית סופר-חזקה. בינתיים לתערוכת פרנקפורט בלבד. ואצלנו: מתחיל שיווק קאמרי היברידית

  טויוטה מתחילה בשיווק קאמרי היברידית בישראל, וחושפת את ההיברידית הכוחנית לתערוכת פרנקפורט. לפני מספר ימים פרסמה יצרנית הרכב היפנית חלק מאיור רכב מוצלל, אשר יוצג בפרנקפורט כמכונית קונספט. טויוטה הבטיחו כי הרכב יצויד ביחידת מנוע היברידית - בנזין וחשמל - אשר תייצר הספק מרבי של לא פחות מ-400 כ"ס. בעת הפרסום הראשון הערכנו כי מדובר ביאריס או באוריס, כעת מסתבר כי את הבסיס תעניק אכן מכונית הסופר-מיני הפופולארית, אותה אנחנו מכירים בגרסה משמעותית פחות שרירית.

   

  • טויוטה תציג היברידית ספורטיבית עם 400 כ"ס

   

   (יצרנית) (יצרנית)
  (יצרנית)

   

  טויוטה מאשרת כעת כי היאריס - שמופיעה בינתיים רק באיור - תעניק בחרטומה מקום ליחידה משולבת של מנוע בעירה פנימית חזק במיוחד בנפח 1.6 ליטר, אשר פותח בחטיבת המירוצים של היצרנית, ובנוסף שני מנועים חשמליים חזקים. בסך הכל יאפשר השילוב הזה הספק מרבי של "יותר מ-400 כ"ס". בטויוטה אומרים כי יעשו שימוש בטכנולוגיה שנחשפה זה מכבר במכונית הספורט למירוצי לה-מאנס, TS030. מתג בשליטת הנהג יאפשר מעבר בין שני מצבי תפוקת מנוע - "כביש" ו"מסלול".

   

  היצרנית היפנית תציין בתערוכת פרנקפורט לא פחות מ-16 שנות טכנולוגיה היברידית באולמות התצוגה, ומתגאה כי עד עתה מכרה לא פחות מ-5.5 מיליון מכוניות העושות שימוש (גם) במנוע חשמלי. לדברי טויוטה, בסך הכל מיוצרים על ידה כיום 23 דגמים היברידים שונים.

   

  ואפרופו היברידי. היבואנית בישראל, חברת יוניון מוטורס, מתחילה בשיווק טויוטה קאמרי שמיוצרת בארה"ב. זאת לאחר שהוסרו חסמי הייבוא שמנעו זאת בעבר. הקאמרי ה"אמריקאית" תשווק כאן בשתי גרסאות - בנזין והיברידית (בנזין וחשמל). להערכת רן דנאי, מנכ"ל יוניון מוטורס, כ-500 יחידות משתי הגרסאות צפויות להימכר בישראל מדי שנה.

   

  הקאמרי בנזין (220 אלף שקלים) תשווק כאן עם מנוע בנפח 2.5 ליטר ו-178 כ"ס, תיבת שישה הילוכים אוטומטית ונתון צריכת דלק רשמי של 14.3 ק"מ לליטר. הגרסה ההיברידית תעלה 240 אלף שקלים, ותשלב בין מנוע הבנזין למנוע חשמלי עם הספק מרבי של 200 כ"ס, כאשר תצרוכת הדלק המשולבת הרשמית עומדת על 20.4 ק"מ לליטר, ופליטת המזהמים עומדת על 99 גרם לק"מ (קבוצה 3).

   

  רמת אבזור-גימור אחת בלבד תשווק כאן, ולטענת היבואנית זו גם גרסת האבזור המפוארת ביותר של הדגם. האבזור כולל בין היתר ריפודי עור למושבים המתכווננים חשמלית, מסך מגע בגודל "8, מערכת ניווט, מצלמת רוורס, חימום למושבים קדמיים, חיישני חנייה מלפנים ומאחור ועוד.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  יצרנית
  טויוטה יאריס הייבריד R
  יצרנית
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים