שתף קטע נבחר

חשד: עולה חדש הבריח לארץ 82 סכיני קומנדו

בן 55 שעלה ארצה מארה"ב לפני כמה חודשים קיבל השבוע את המכולה עם חפציו. המוכסים הופתעו לגלות בתוכה עשרות סכינים, 33 בקבוקי שתייה חריפה ושני פסנתרים עתיקים. העולה מכחיש: "זה הוכנס למכולה בטעות"

רמבו עושה עלייה: לא פחות מ-82 סכיני קומנדו מסוגים שונים נתפסו השבוע במכולה ששלח ארצה גבר בן 55 שעלה לאחרונה לישראל מארה"ב. בחקירתו הוא טען שלא ידע על הסכינים ושחברת המשלוחים טעתה כשהכניסה אותן למכולה.

 

חלק מה"שלל" שנמצא במכולה של העולה החדש (צילום: באדיבות רשות המיסים ) (צילום: באדיבות רשות המיסים )
חלק מה"שלל" שנמצא במכולה של העולה החדש(צילום: באדיבות רשות המיסים )

 (צילום: באדיבות רשות המיסים ) (צילום: באדיבות רשות המיסים )
(צילום: באדיבות רשות המיסים )

 

כתבות נוספות בערוץ החדשות של ynet:

 

האיש עלה לפני כמה חודשים ומתגורר במעלות תרשיחא. השבוע הגיעה לנמל חיפה המכולה שלו ובה חפציו מביתו בארה"ב. מרשות המסים נמסר שהמכולה סומנה על ידי מערכת הפרופיילינג האוטומטית כחשודה, והיא הועברה לבדיקה אצל חוקרי יחידת הסמים והמכס של רשות המסים בחיפה.

 

הבודקים גילו במכולה שורה של מוצרים שבעלי המכולה לא הצהיר עליהם, ובהם סכינים קפיציות וסכינים דמויות מאצ'טה האסורות בהכנסה בישראל. בנוסף היו במכולה גם שני פסנתרים עתיקים שעליהם לא הצהיר, 33 בקבוקי שתייה חריפה, נורות רבות וכספות.

 

בעלי החפצים הוזמן לחקירה במשרדי רשות המסים בחיפה שם טען שלא ידע כלל על הסחורה המוברחת. הוא סיפר שהזמין מוצרים אחרים מחברת משלוחים וטען כי ככל הנראה נפלה טעות במשלוח. מרשות המסים נמסר כי הסכינים האסורות חולטו, ושאר הסחורה הועברה לטיפול הרשות.

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: באדיבות רשות המיסים
סכינים שנמצאו במכולה
צילום: באדיבות רשות המיסים
מומלצים