שתף קטע נבחר

מצפה כוכבים: הורוסקופ שבועי לנוער 21.8-27.8

סוף החופש מתקרב ואיתו פתיחת שנת הלימודים - אז איך יהיו המפגשים מהחודשים עם החברים והמורים? מה צפוי לכם מבחינת אהבה והיחסים עם ההורים, ובכלל איך תתחיל השנה שלכם? הכוכבים מגלים

יש להדגיש כי התחזית השבועית לילידי כל המזלות הינה חלקית ואינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים

 

טלה

בריאות: ברביעי או בחמישי לא תרגישו ממש טוב. העצה שלנו: לכו לנוח, ונסו להתגבר על המצב בעצמכם. אם זה לא יעזור, לכו להיבדק.

אהבה: דווקא לקראת סוף החופש זה יקרה, ואולי תפגשו כבר בסוף השבוע מישהו שווה במיוחד. הסיכויים הכי גדולים לכך יהיו בשישי ושבת.

בילויים: מצפה לכם סוף שבוע מטריף. העצה שלנו: לבשו בגדים מדליקים וצאו לבלות. גם בראשון בבוקר תרגישו מעולה.

לימודים: השבוע תרגישו שנונים ומלאי הברקות. העצה שלנו: נצלו את היכולת שלכם ביום הראשון בבצפר.

 

שור

משפחה: המשפחה תתמוך בכם השבוע, אבל גם אתם תצטרכו לעזור למישהו מבני הבית ותעשו הכול בשבילו.

חברים: ברביעי ובחמישי החברים ממש יעריצו אתכם ויראו לכם שהם יודעים להעריך את מה שאתם עושים בשבילם. חוץ מזה, חברים קרובים יציעו לכם הצעה ממש שווה.

עומס: השבוע תרגישו מאוד עמוסים ויהיו לכם מחויבויות רבות, במיוחד בענייני הבית. זו תהיה הזדמנות מעולה עבורכם ללמוד להתארגן במצבי לחץ.

אהבה: השבוע תרגישו ממש רומנטים ומלאי קסם. בשני וגם ביום הראשון ללימודים צפויה לכם הפתעה מרגשת.

 

תאומים

בית: הבלגן בחדר שלכם יזעק השבוע לשמים. העצה שלנו: לפני תחילת הלימודים תהפכו את החדר שלכם לארמון של ממש.

אינטרנט: הגלישה באינטרנט תרתק אתכם השבוע ותבוא על חשבון דברים אחרים. העצה שלנו: נצלו את האינטרנט לחיפוש מידע שישדרג לכם את הלימודים.

מצב רוח: בתחילת השבוע וגם ביום הראשון ללימודים יהיה מוטל עליכם לחץ רב. לא תרגישו טוב ומצב הרוח שלכם יהיה ירוד. העצה שלנו: השלימו שעות שינה וכבר למחרת תחזרו לעצמכם בענק.

לימודים: השבוע הראש שלכם יעבוד מצוין ויהיו לכם המון רעיונות יצירתיים. העצה שלנו: נצלו את הרעיונות לתחילת הלימודים.

 

סרטן

כספים: השבוע תרצו לצאת לבילוי קצת יקר. העצה שלנו: לפני שאתם יוצאים, בדקו שזה באמת מה שאתם אוהבים.

משפחה: אל תריבו עם ההורים שלכם על כל שטות, כי זה עלול לצאת משליטה ואתם תצטערו על כך מאוחר יותר!

אנרגיות: השבוע תרגישו שהאנרגיות שלכם בשמים, תספיקו המון ותחפשו לעצמכם תעסוקה נוספת. העצה שלנו: רביצה מול הטלוויזיה תגרום לכם לחוסר מנוחה השבוע.

לימודים: השבוע יהיה עמוס בהכנות לבצפר וביום הראשון יהיה לכם הכי כיף לפגוש את כל החברים.

 

אריה

אהבה: השבוע תיראו מעולה ותרגישו מאוהבים עד מעל הראש, אבל לא ממש תדעו מה לעשות. אתם תרגישו תקועים ותתביישו לעשות את הצעד הראשון. העצה שלנו: נסו להיעזר בחברים עם יותר ניסיון.

כספים: ברביעי או בחמישי תצאו לשופינג בזבזני במיוחד, ולמזלכם ההורים ייתנו לכם קצת מזומנים. מהשבוע הבא כבר לא יהיה לכם כל־כך קל לקבל את עזרתם.

לימודים: למרות שאין לכם כוח להשקיע בלימודים השבוע, חשוב שתתחילו את השנה עם הרושם הנכון והראו למורים שאתם ממש מתעניינים בהם.

בית: אווירה ביתית תשתלט עליכם בסוף החופש. שיחות נפש עם ההורים או סתם רביצה מול הטלוויזיה יעשו לכם טוב על הנשמה.

 

בתולה

אהבה: השבוע תרגישו מאוד רומנטיים ותרצו להרגיש אהובים, במיוחד ברביעי ובחמישי. העצה שלנו: תנו לדברים להסתדר מעצמם, כי ונוס תעזור לכם עד שישי.

חברים: אם אתם באמת רוצים להשפיע על החברים בכיתה, אתם צריכים פחות לחשוב על עצמכם וקצת יותר להתחשב באחרים.

כספים: השבוע לא תהיו מספיק מחושבים, והכסף יברח לכם בין האצבעות. בשישי ושבת לא תפסיקו לבזבז. העצה שלנו: מצאו לכם עבודה לשעות אחר הצהריים, אבל בכל זאת, הפסיקו עם הבזבזנות!

לימודים: השבוע יהיו לכם אנרגיות טובות, ויתאים לכם להתחיל כך את שנת הלימודים החדשה. העצה שלנו: אם תשקיעו, אין ספק שההשקעה תתבטא די מהר בציונים שלכם.

 

מאזניים

עומס: ברביעי ובחמישי תרגישו שיושב לכם עול על הכתפיים. העצה שלנו: צאו מהשעמום, נצלו את ימי החופש האחרונים ובסוף הכול יסתדר.

חברים: בסוף השבוע כדאי לכם ללבן כמה עניינים במערכת יחסים קיימת. העצה שלנו: שימו את הדברים על השולחן ואל תתביישו לשתף. הקסם שלכם יעבוד ויעשה את שלו.

מצב רוח: בתחילת השבוע תרגישו מבואסים, אולי בגלל כסף שלא קיבלתם או בגלל ריב עם חבר. העצה שלנו: אם זה קורה, היזהרו שלא לצאת מפרופורציות.

פופולריות: הלימודים מתחילים והמעמד שלכם בין החברים יתחזק השבוע. אתם תרגישו מקובלים ואהובים, ותיהנו מכך.

 

עקרב

עיסוקים: ברביעי ובחמישי תוכלו לעסוק בדברים שאתם באמת אוהבים, בין אם זה בילוי, פייסבוק או כתיבה.

עומס: גם אם קשה לכם, כדאי שתתאמצו בסוף השבוע ותתרכזו במחויבויות ובהכנת הציוד לבצפר. יהיו לכם הרבה אנרגיות חיוביות וזה ישתלם לכם.

אהבה: בתחילת השבוע תוכלו ליהנות מקשר מדליק שיכניס שמחה לחייכם, וישפיע עליכם לטובה.

טיול: השבוע תעסקו בתכנון טיול קצר. העצה שלנו: שתפו את החברים בתכניות שלכם, ותקבלו רעיונות מדליקים. כך תנצלו את ימי החופש האחרונים.

 

קשת

משפחה: היחסים שלכם בבית עם ההורים יהיו ממש טובים השבוע, אבל משהו יציק לכם. ההורים ינסו לעזור, ויעניקו לכם רוח גבית תומכת במיוחד ברביעי ובחמישי.

אהבה: אהבה חדשה תעמוד בפתח השבוע ובשישי ובשבת יהיו לכם המון ריגושים ובילויים עם חברים.

עומס: בשבוע הבא הלימודים מתחילים, ועליכם להשלים כמה משימות – קניית הציוד הנחוץ לכם או הספרים. העצה שלנו: אל תחכו, רוצו לקנות.

כספים: השבוע יהיה לכם סיכוי טוב לקבל כספים שמגיעים לכם מעבודה שביצעתם במשך החופש.

 

גדי

תקשורת: החזרה ללימודים תהיה לכם טובה השבוע והתקשורת שלכם עם החברים מהירה וזורמת. העצה שלנו: התחילו להעריך את עצמכם קצת יותר.

בית: בסוף השבוע תקבלו המון תמיכה מהבית. ההורים יאפשרו לכם חופש ועצמאות לעשות מהלכים כרצונכם. בנוסף, ייתכן שמישהו מבני הבית יפתיע אתכם בגדול.

פופולריות: המעמד החברתי שלכם צפוי להתחזק השבוע. העצה שלנו: כשתחזרו ללימודים, רצוי שתשקיעו מאמץ מיוחד כדי להיות בעמדת השפעה.

חברים: השבוע תצטרכו לשים על השולחן את כל מה שמפריע לכם ביחסים עם אדם קרוב. רק שימו לב: מחלוקת קטנה עלולה להפוך לגדולה ובעייתית.

 

דלי

כספים: ספרי הלימוד שקניתם יחד עם כל מה שנדרש לתחילת הלימודים גרמו לכם להוצאות לא מבוקרות. העצה שלנו: עשו חשבון נפש, ובררו מה אתם צריכים ומה לא.

לימודים: השבוע תהיו מוכנים להשקיע את כל האנרגיות שלכם בהתחלה חדשה. היכולת התקשורתית שלכם תהיה טובה, ואולי זו הסיבה לנטייה שלכם לפטפטנות בימים אלה.

משפחה: בתחילת השבוע תהיו רגישים לכל מה שקורה בבית. להורים יהיו הרבה דרישות מכם, אבל בני המשפחה כל הזמן יהיו שם בשבילכם.

פופולריות: אמנם המעמד שלכם בין החברים הולך ומתחזק, אבל היזהרו שלא להיכנס לוויכוחים עם חברים, כי אתם עלולים להפסיד מזה.

 

דגים

אנרגיות: ברביעי ובחמישי תרגישו מלאי אנרגיות, אבל לא בטוח שתוציאו אותן בדרך הנכונה. העצה שלנו: קחו את עצמכם בידיים, לכו לחדר כושר או חפשו חוג ריקודים.

כספים: הבילוי של סוף השבוע ירוקן לכם את המזומנים. העצה שלנו: צמצמו בהוצאות, גם אם מתחשק לכם לקרוע את העיר.

לימודים: לקראת תחילת הלימודים כדאי שתגייסו את החברים הטובים כדי לרענן קצת את הידע שלכם. גם המחשב יעזור לכם ויהיה לכם כיף לחזור לבצפר.

אהבה: השבוע תיתכן אהבה חדשה. זה יעשה לכם טוב, אבל השתדלו לזרום עם מה שקורה ולא להתעקש על שטויות.

 

חוגגים יום הולדת השבוע:

היידן פנטייר – 21.8.89

צ'אד מייקל מוריי – 24.8.81

רופרט גרינט – 24.8.88

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
החופש הגדול
מומלצים