שתף קטע נבחר

תגובת חברת איקיוטק לטענות הצרכנים

מחברת אקיוטק נמסר בתגובה בעניין כפיר כי: "הלקוח נרשם לשירות האודישנים וכמו כל לקוח אישר הרשמתו באמצעות חתימה דיגיטלית כפולה (באמצעות אתר האינטרנט בו בוצע הרישום ועל ידי אמצעי התשלום) כפיר אף ציין ניסיון שיש לו בתחום (ציטוט:"קראטה ,משחק צילומים מוצלחים שיכולים לשחק בעולם הדוגמנות.").

  

"הלקוח פעל פעמיים לניתוקו. בפעם הראשונה, (אפריל 2010) הלקוח שלח הודעת ניתוק באמצעות סמס, הודעה שנקלטה מיידית במערכות המחשב וכמובן נעצרו החיובים. בנוסף, נערכה עם הלקוח שיחה עם נציג למחרת, וגם הנציג ביצע כיבוי של השירות (על אף שהשירות כבר כובה אוטומטית יום קודם). 4 חודשים לאחר מכן, הלקוח שוב התקשר לשירות לקוחות לוודא שהוא מנותק.

 

"מבדיקה פרטנית נדגיש שבכל תקופת הרישום בחלק מהזמן הוא שילם, ובחלק מהזמן התשלומים לא כובדו, כך לסירוגין במשך שנתיים במהלכן היה רשום (2008-2010), וכך נוצר החוב. כמובן שהלקוח נדרש לשלם אך ורק על החיובים שלא כובדו. נרצה לציין כי הלקוח שילם את חובו והטיפול בעניינו הסתיים".

  

בעניין ב': "ניסיון ההתחמקות מתשלום של הלקוח הוא מעט מפתיע בהתחשב בעובדות. מבירור שערכנו הלקוחה הרשומה אצלנו היא ע' שרשמה את בתה לשירות. בטופס ההרשמה האם ציינה את תאריך הלידה של הבת וציינה את כתובתה המלאה בקריית מוצקין .

 

"האם אף קבעה אצלנו (בתל אביב) פגישה בנוגע לקידום הבת בתחום. למרות זאת במכתב התלונה נכתב כי "ב' נרשמה... ומדובר בהטעיה מכוונת שכל מטרתה להתחמק מהחוב, תוך העברת האחריות לילדה, מעשה בעייתי בפני עצמו.

 

"ביום הפגישה האם התקשרה להודיע שלא תגיע כי היא חולה, וכי היא תתקשר בשבוע שלאחר מכן לתאם שוב. פגישה כזו לא נקבעה. האם סימנה את תחום הדוגמנות כתחום שמעניין אותה, ואף השאירה מספר טלפון בבית. יתר על כן, הלקוחה טוענת שאמרו לה שלא היה מעולם שום חיוב מחברת פלאפון, הדברים נבדקו, ובאמצעות פלאפון נסלקו 13 תשלומים. (לסירוגין, לא ברצף) כך שהלקוחה לעיתים שילמה ולעיתים לא. (בחברת פלאפון לא אישרו את הפרטים)

  

"כפי שהצגנו בבית המשפט, ברשותנו כל ההוכחות לאימות העובדות מול כל אחד מהפונים. חשוב לציין, כי העובדה שאנשים לא זוכרים את העסקה שביצעו אינה גורעת כהוא זה מחובת התשלום. גרוע מכך, שילהוב חייבים כאילו אין להם חוב זו משימה קלה, ולא פלא שרבים מהחייבים נתפסים לאמירות והבטחות חסרות אחריות של גורמים אינטרסנטיים באינטרנט. בסופו של יום חייב שלא ישלם עלול להיקלע לחובות גדולים בהרבה ומכך אנו רוצים להמנע, בין היתר באמצעות פרסום עמדתנו בכתבה זו".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים