שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  סקס בחשיכה: מאמי, אפשר לסגור את האור?
  יש נשים שלא יהיו מוכנות לעולם לשכב עם מישהו בתאורה מלאה או אפילו בתאורה "רומנטית". הן מפספסות חלק חשוב בחוויה, מדכאות את הפרטנר שלהן ולא קולטות שזו זכות חשובה ולא עונש

  נפגשתם, יצאתם, דיברתם, נמשכתם וקלטתם ששניכם בעניין. בעוד כמה רגעים הבגדים שלכם יהיו ערימה על הרצפה, ידיים ילפתו ירכיים, רגליים וסדינים והשכן ממול יגביר את הווליום של הטלוויזיה שלו. אבל יש זן של בחורות שמקבלות רק חצי חוויה. שלפני שהכל מתחיל, בשיא המתח, יעצרו הכל עם בקשה קטנה ותמימה שמאחוריה הרבה בעיות: "מאמי, אתה יכול לסגור את האור? כן, גם במטבח ובשירותים. אני אוהבת רק בחושך".

   

  יש הבדל גדול בין סקס בתאורה נמוכה ובין סקס בעלטה. תאורה נמוכה מעניקה נופך רומנטי לסיטואציה, מחייבת לגעת יותר כדי לקרוא את פני הגוף - מה שיכול להיות נחמד עם הפרטנר הנכון. מצד שני, יש לא מעט נשים שמוכרחות לאתר ולנטרל כל מקור תאורה אפשרי - רק שלא יראה אותן מבחוץ אותו בחור. כן, זה שעומד להרגיש את הגוף שלהן מבפנים.

   

   

  אם את כזו, בוודאי טווית לא מעט תירוצים לעצמך כדי להסביר את העניין. "מה, לא הכל צריך לראות", תגידי. "יותר נוח לי ככה", תתרצי לו כשישאל אם אפשר לפחות להשאיר את האור באמבטיה. ואת, יקירה, לא מבינה איזה מין אבסורד הוא סקס באפילה כשהוא משהו קבוע (ולא ניסוי קינקי חביב).

   

  למה? כי את מבטלת את עצמך, מקלקלת לשניכם את החוויה ומנציחה משהו עתיק ומרושע. למה חשוב להימנע מסקס באפילה?

   

  1. כי גם לך מגיע לראות לו

  קודם כל, חשבי על עצמך: הרבה אנשים יסכימו איתי שבאופן כללי, גוף נשי הוא אסתטי יותר מגוף גברי, אבל כשעניינים נרטבים או עומדים בגאון, אף אחד לא מתעמק באסתטיקה: את רוצה לראות את הפנים שלו כשהוא מתאמץ, לראות את תנועות הגוף שלו וכן - גם החדירה עצמה היא מחזה שהוא תענוג ברמה הוויזואלית.

   

  הגעתם למצב בו אתם רוצים לפרק זו את זה? הללויה: אני חושב שלשניכם מגיעה החוויה הכי עצומה שאפשר לקבל. מי שמתרגלת רק להרגיש ולא לראות בעצם מאבדת את אחד הרבדים המעולים ביותר בסקס - ומונעת אותו מהפרטנר שלה. לא חבל?

   

  2. כי אין לך במה להתבייש

  ברגע שמישהו עומד לשכב איתך, הגוף שלו נערך לעניין: המוח מתחיל להזרים אדרנלין ממסטל, הריאות מתכוננות למאמץ מוגבר, מערכות לא חיוניות עוברות למצב המתנה וכולנו יודעים לאן זורם הדם. בנוסף, שדה הראיה מצטמצם - ויורד עליו מסך פסיכולוגי של חרמנות, כזה שמנתק אותו מכל מיני סוגיות אחרות כמו "האם נעלתי את הדלת?", "מה השעה? מתי תכננתי לקום מחר?" וכמובן, "איך קוראים לה?" הידוע לשמצה.

   

  עכשיו, לכל מה שסיפרתי לך יש משמעות אחת: הבחור רואה אותך בצורה הוליסטית, כגוף אחד. הוא יכול להתמקד לרגע בחזה שלך (אם הוא אוהב ציצים), אבל לא יוכל לשים לב ששד ימין שלך גדול ב-2% משד שמאל; הוא יוכל להתמקד בירכיים שלך אבל מצב טוב שלא יראה כלל כתם לידה גדול שנמצא שם גם אם הוא בצורת הראש של אמא שלו או הסמל של הפועל תל אביב (יש לך כתם לידה כזה? צרי קשר).

   

  לא נחמד יותר כשאפשר לראות זה את זו? (shutterstock)
  לא נחמד יותר כשאפשר לראות זה את זו?(shutterstock)

   

  הסיבה היא שלמוח, כמו לכל מחשב, יש משאבי עיבוד מוגבלים. כשהוא במצב לחץ ומקדיש עצמו למשימה מרכזית אחת (במקרה זה, סליחה על הביטוי, לעשות אותך), הוא עושה לעצמו הנחות במשימות אחרות. למשל, אם את שונאת את הפטמה הימנית שלך מכל סיבה שהיא בגלל שהיא.. לא יודע, ורודה מדי, בעיניו היא פשוט "פטמה"; המוח מתעלם מדברים שאין לו פנאי לעבד.

   

  אז מה למדנו? שאם את עם מישהו שבאמת רוצה לשכב איתך (זו בכלל לא שאלה של אוהב אותך או לא) - את מה שאת מגדירה בתור פגמים בגופך הוא פשוט לא יראה, כי באותו הרגע הוא יתהלך עם מה שאני אוהב לכנות: "פילטר-מין".

   

  3. כי זה משפר את הסקס ומונע תאונות

  יש דברים שהגוף עושה תוך כדי סקס ואי אפשר רק להרגיש: אם היד שלך תופסת את הסדין בעוצמה מהנאה, הבחור לא יוכל לקלוט את זה ולדעת שהוא צריך להמשיך עם מה שהוא עושה באותה צורה וקצב. אם התפרעתם על המיטה ואתם עומדים עוד שניה ליפול, לא תוכלו לקלוט את זה ולעבור בחזרה למרכזה. ובאופן אישי, אני חייב להגיד שלא קרה ששכבתי עם מישהי באפילה ולא חטפתי לפחות פעם אחת אצבע בעין.

   

  רוצים דוגמה קיצונית? פעם שכבתי עם מישהי בחושך ואז הרגשתי שמישהו עלה על המיטה. לקחתי רגל אחורה והיא נגעה במשהו עצום. בתור מישהו שפעם ניסו לפרוץ לו לדירה בזמן ששכב עם מישהי, נבהלתי והסתערתי עליו. הוא לא נשאר חייב והסתער עלי חזרה. אחרי כמה צעקות ואצבע אחת שהדליקה את האור, קלטתי שאני הולך מכות עם דני ענק במשקל 60 קילו, הכלב של השותף שלה. "שוגי! מה אתה עושה לשוגי!" היא צעקה וגרשה אותי. שוגי, יא מניאק; אני לא מאמין שחטפתי קוק-בלוק מסקובי דו.

   

  עוד נקודה מעצבנת היא הקטע בו עוברים מפור-פליי לפליי-בוי וצריך להביא קונדום. ואז, או שהוא יתחיל לגשש בחושך ויחפש את השידה/ארנק או שאת. שני דברים יקרו תוך כדי: מה שרטוב מתחיל להתייבש, מה שקשה מתחיל להתרכך. ואגב, מחקרים שביצעתי הוכיחו שקל יותר לאתר בקבוק מים או קופסת טישיו באור. כל מי שגמר היטב מעודו יודע למה שני אלה יכולים להיות חיוניים בסוף הסיבוב.

   

  4. כי הגיע הזמן שתביני שסקס באור הוא זכותך

  מאיפה הגיע עניין הסקס באפילה? מהממסד הדתי כמובן. קצת סוציולוגיה: במשך אלפי שנים נבנו יחסי הכוח בחברה האנושית כך שעליונות הגברים וחולשת הנשים יישמרו. בואו ניקח כדוגמה את הדת המקומית: אומרים לנשים שהכוח שלהן טמון בצניעות ובלהישאר נחבאות אל הכלים; שרק להן יש את היכולת ליצור חיים ולכן צריך להסתיר אותן מהעולם, בו גברים עלולים להתפתות ולחשוב מחשבות טומאה רק משום שראו את הקרסול שלהן או שמעו אותן נושאות קולן בשיר.

   

   

  מרגילים אותן שנמצאים בגופן חלקים טמאים, שאסור לגעת בהם או לחשוב עליהם. אך למזלנו הרב יש אחוז קטן יחסית מהאוכלוסיה הכוללת שאשכרה חי לפי הקו הקיצוני והפוגעני הזה, אבל עמוק בשורשינו התרבותיים עדיין מצויות שאריות של אפליה מגדרית. כל אדם חווה בילדותו רגע בו הנחה אותו הורה שלא לגעת בעצמו, לימד אותו שיש להתבייש בגופו.

   

  כשגדלים, מתבגרים וזה מגיע לסקס או יותר נכון לאינטראקציה ישירה בין האיברים ה"אסורים" - יש אנשים שפתאום קופצים אחורה, פועלים לפי התכנות החברתי השגוי ואומרים "מאמי, אתה יכול לסגור גם את האור בסלון? עדיין רואים קצת". השנה היא 2013 ומותר לך להשתחרר מכבלי התפיסות הנושנות. מה גם שאני ממש אבל ממש רוצה לראות אותך במלוא תפארתך.

   

  בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "סקס בחשיכה: מאמי, אפשר לסגור את האור?"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים