שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  עדן הראל ועודד מנשה בבוקר של ערוץ 10
  בהתאם למודל של בני הזוג אורלי וילנאי וגיא מרוז, נבחרו עדן הראל ועודד מנשה להגיש יחדיו את תוכנית הבוקר של ערוץ 10 בימי שישי. האם בכך תמו החיפושים אחר מגישים למשבצת זו?
  שחר של יום חדש: עדן הראל ועודד מנשה יגישו את תוכנית הבוקר של ערוץ 10 בימי שישי, כך נודע ל-ynet. הבחירה כך לפי גורמים בערוץ 10 "סימטרית" מאחר שבדומה לאורלי וילנאי וגיא מרוז, שמגישים את התוכנית בשאר השבוע, הראל ומנשה הם גם בני זוג בחיים.

   

  המשבצת של תוכנית הבוקר ביום שישי בערוץ עברה לא מעט שינויים בחודשים האחרונים, שכן הגישו אותה לסירוגין, סיון כהן, אלי ראכלין, רומי נוימרק ודב גילהר.  לאחרונה אף נעשה ניסיון שווילנאי ומרוז יגישו גם ביום הזה, אולם לוח הזמנים הצפוף שלהם (בעקבות עבודה על תוכניתם "אורלי וגיא חוזרים בתשובה", שתעלה בהמשך השנה בערוץ), מנע זאת.

   

  עדן הראל ועודד מנשה. שוב יעבדו יחד (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
  עדן הראל ועודד מנשה. שוב יעבדו יחד(צילום: עידו ארז)

   

  עבור הראל זו ההתנסות השנייה בתוכנית בוקר בערוץ 10. ב-2010 נבחרה להגיש את הרצועה הזו, אך כעבור שמונה חודשים ביקשה לעזוב. הראל בת ה-37

  ומנשה בן ה-43 הגישו יחד בעבר כבני זוג את התוכנית "עושים שכונה" ששודרה בקשת, ומאוחר יותר הגישו את "טובים השניים" בערוץ 24. השניים, שיתחילו להגיש את התוכנית מיום שישי הקרוב (בין השעות 6:25-9:00),  נשואים כבר שש שנים ולהם שלושה ילדים משותפים.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: עידו ארז
  זוג בעבודה ובחיים. עדן הראל ועודד מנשה
  צילום: עידו ארז
  לאתר ההטבות
  מומלצים