שתף קטע נבחר

פרשת הברנוער: זהו הקטין שהותקף מינית

הותר לפרסום כי בני פליסיאן, אחיו של הנאשם ברצח במועדון הגאה, הוא "הצעיר הקרוב" לחגי פליסיאן. על פי החשד, הוא הותקף מינית על ידי מנהל הברנוער דאז, שאול גנון

עכשיו מותר לומר - "הצעיר הקרוב" לנאשם ברצח בברנוער, חגי פליסיאן, הוא אחיו, בני פליסיאן. בית משפט השלום בתל אביב התיר היום (ג') לפרסום כי בני פליסיאן הוא הצעיר שעל פי החשד הותקף מינית על ידי מנהל הברנוער שאול גנון, בעת שהיה קטין. התרת הפרסום נעשתה על פי בקשתו של בני פליסיאן עצמו, ולבקשת ערוץ 10.

 

עוד בערוץ החדשות של ynet:

מל''ט של חיל האוויר התרסק בים

תרחיש הרמטכ"ל: אל-קאעידה יחטוף מג"ד

 

במהלך הארכות המעצר הקודמות ביקש פליסיאן כי שמו ייחשף, אך רק עתה התיר זאת בית המשפט. לפני שלושה חודשים הותר לפרסם כי פליסיאן, בן 20, מואשם בעבירה של ניסיון לשידול לעסקה בנשק, שנחשפה

 תוך כדי החקירה בפרשת הברנוער, אולם אין לה קשר אליה.

 

במשטרה חשדו כי התקיפה המינית שנבדקה הובילה את מסע הנקמה שהפך למסע הרג חסר הבחנה. גנון נחשב לאחת הדמויות הבולטות באגודה לשמירת זכויות הפרט ומתנדב ותיק שהקים במו ידיו את מועדון הברנוער. גם אחרי שנודעו החשדות, בסביבתו התקשו להאמין כי האיש שתמך בעשרות בני נוער ניצל אחד מהם לסיפוק תאוותו.

 לאחר שנחקר, גנון הודה לטענתו שקיים יחסים עם פליסיאן וחתם עם המשטרה על הסכם "עד תביעה" בפרשה.

 

אחיו הגדול של בני פליסיאן, חגי, הואשם ביולי בשני מעשי רצח וב-10 ניסיונות רצח, בנוגע לירי במועדון הנוער הגאה ב-2009. בכתב האישום נכתב כי הוא ביקש לפגוע במנהל המועדון דאז שאול גנון, ובמקביל "לגרום למותם בכוונה תחילה של באי המועדון, וזאת מתוך זעם על הפגיעה ומחמת עוינותו לנטייתם המינית".

 

אח נוסף של בני פליסיאן, יעקב, נחשד באונס עורכת דין - אך בשבוע שעבר התיק נגדו נסגר. 

 

פרקליטו של בני פליסיאן, עו"ד שי שורר, מסר בתגובה כי "הבקשה הוגשה בידי בעל עניין כבקשה עצמאית כאשר התקבלה הסכמת מרשי מבלי שאהיה צד לעניין. אני מייצג את בני פליסיאן בתיק הפלילי בלבד".

 

Read this article in English

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
זהו בני פליסיאן
צילום: אסי כהן
עו"ד שי שורר
צילום: אסי כהן
מומלצים